Top

Fresh single: Giulia – Vorbe Goale

Pentru ca este insarcinata Giulia a facut o mica pauza de la colaborarea cu DJ Project, dar nici nu sta degeaba ;) Giulia are single nou si isi sustine cariera solo asa cum trebuie! Piesa se numeste “Vorbe Goale” si inca de ieri, de cand a fost lansata a facut furori pe internet! A depasit 50.000 de views in mai putin de 24 de ore asa ca nu pot decat sa o felicit pe Giulia!

Ascultati piesa mai jos si lasati o parere fie ca va place, fie ca nu!

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=4-gTkwo9L1I

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • cezar 22 November 2011, 17:55

    frumos single

  • Andreea 22 November 2011, 18:21

    furori pe internet au facut guess who si grasu.:)

    intre noi fie vorba, piesa lui ellie e MULT mai buna.

    cat despre giulia, e de datoria pro-ului sa faca piesa hit. daca o sa poata, evident.

  • Dan 22 November 2011, 18:22

    intre noi fie vorba, piesa Giuliei e mult peste piesa Elenei.

  • OLiX 22 November 2011, 18:25

    clar au facut si grasu si guess who, dar ma bucur si pentru Giulia ca prinde piesa! asta, fata de cea precedenda a ei, este mult mai buna! La fel de mult imi place si Ellie White!

    Si, precum spui, e datoria lor sa o faca hit, asa ca bafta lor!

  • Denciu Natalia Larisa 22 November 2011, 18:32

    Foarte frumoasă piesa! :)

  • Stoica_radu14 23 November 2011, 09:50

    super melodia giuliei

  • Andreea 24 November 2011, 00:19

    dan, nu ti-am cerut parerea. 

  • Vlad Huidu 24 November 2011, 22:01