Costi Ionita a revenit in FORTZAAA si scoate hit dupa hit si pe piata muzicala de la noi! Dupa succesul avut cu noul single Celia “Is it Love”, acum vine cu un nou proiect numit: Dya!
Piesa se aude deja pe KissFM si se aude chiar destul de des, si chiar daca nu e o piesa dance trebuie sa recunosc ca-mi place tare mult! Ma duce putin cu gandul la “Billionaire” al lui Travie McCoy impreuna cu Bruno Mars, dar poate ca asta e si ideea! Ascultati si voi piesa si apoi lasati o parere!
httpvhd://www.youtube.com/watch?v=WTvl8Dpb128
LIKE….:D, mi-a placut de prima data cand am auzit-o si asta s-a intamplat sambata dimineata intre 6 si 7, am auzit-o la Kiss fm, bineinteles!!!
E foarte frumoasă piesa! Și trebuie să recunosc faptul că mi-a plăcut încă de la prima audiție. :)
super melodia e foarte frumoasa mai ales cand te gandesti la persoana iubita super ma face sa plang mai ales ca sufar din dragoste
pe mine ma duce cu gandul la Jessie J – Price Tag :)…btw : foarte reusita melodia :)
FRUMOASA MELODIA!IMI PARE RAU CA NU PREA ESTE O CREATIE UNICA,DEOARECE SEAMANA CU UNA DIN MELODIILE LUI J J-PRICE TAG,DAR ASTA NU MA IMPEDICA SA O ASCULT DE 10 ORI PE ZI!