Top

Cand o sa avem si noi astfel de show-uri si de vedete?!

Ia uitati-va ce a facut Justin Timberlake in show-ul lui Jimmy Fallon! Oare cand o sa avem si noi astfel de prezentatori la tv si astfel de “vedete” care sa faca show asa cum fac oamenii astia de afara?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Emanuela Florentina 22 July 2011, 10:00

    incredibil!asta da chestie interesanta!:):*:*

  • Corina nati 22 July 2011, 10:13

    wow, sunt grozavi. superb. asta iese cand faci cu pasiune ceea ce faci :) 

  • Claudia Tocilă 22 July 2011, 10:16

    Cum? nu s-a dezbracat nimeni? nu e un artist care s-a ridicat printr-un scandal sexual? Nu s-au spus cuvinte vulgare? ce dans e asta fara miscari lascive? unde sunt femeile?

    Adica.. suntem in prezenta unei vedete veritabile. Ceea ce la noi gasesti mai rar ca trufele negre.. Cand vad de-astea ma bucur pentru arta si ma intristez in acelasi timp de situatia noastra.

  • OLiX 22 July 2011, 10:29

    eee, bine zici tu Claudia! din pacate la noi e foarte greu sa gasesti asa ceva :( iar ei, se pare ca, au reusit sa-si educe publicul, ceea ce la noi e greu, mai ales cand vezi ca exista interes pentru stiri cu tzatze, sex samd

  • Natalia 22 July 2011, 10:49

    Wow! :) Asta da show! :)

  • Cristina Maria 22 July 2011, 12:02

    bestial tata <3

  • simonik 22 July 2011, 18:38

    Geniali . Raspunsul la intrebarea ta este, din pacate : NICIODATA

  • Alexa Gavrila 23 July 2011, 00:37

    Ei cam ştiu ce-i ăla umor de calitate. Şi cunosc entertainment-ul adevărat. Bravo lor.
    Noi românii nu cred c-o să pupăm aşa ceva prea curând. Şi ţine cont că vorbesc din perspectiva unui student aflat incă pe băncile facultăţii de jurnalism. Imi vine să’mi pun mâinile in cap, ştiu. Dar nu pot ţine televizorul deschis mai mult de-o oră pe zi, şi-atunci pentru câteva ştiri şi ceva muzică. Restul informaţiei o găsesc pe net. Entertainment inclusiv.
    Merci Olix pentru că ai postat filmuleţul ăsta !

  • andrei 23 July 2011, 10:40

    buna olix, tot aud la kiss fm un remix de la atb – killer, poti sa`mi zici ce remix e te rog? mersi ;))

  • Cami S 23 July 2011, 12:52

    astia da ! cand  ai talent si faci ceea ce iti place intr’adevar iese ceva frumos , i mean these guys know what a real show means, nu show’urile de la noi care is legate de vietile personale ale unor ”vedete” :))) o sa treaca mult si bine pana cand ne delectam si noi cu asa cv la tv:).. din pacate

  • Cami S 23 July 2011, 12:52

    astia da ! cand  ai talent si faci ceea ce iti place intr’adevar iese ceva frumos , i mean these guys know what a real show means, nu show’urile de la noi care is legate de vietile personale ale unor ”vedete” :))) o sa treaca mult si bine pana cand ne delectam si noi cu asa cv la tv:).. din pacate

  • Nicoleta Grigorescu 25 July 2011, 08:26

    Geniali….. show adevarat….

  • tudor.c 1 August 2011, 20:44

    Adica asta e divertisment de calitate. Nicio crima, niciun viol, niciun drogat… Pai cum vreti voi sa se uite romanii la asa ceva. Televiziunile ar ajunge la 0.1 rating daca ar difuza altceva decat ceea ce prefera poporul…adica scursuri care sa se prostitueze live seara de seara.

    P.S. Fragmentul de melodie de la 1:19 si-l aminteste cineva? Degeaba imi omor neuronii.

  • Bălan Șttefan 15 August 2011, 12:51

    Pai in primul rand la noi nu prea se canta live … Cum facem?

  • iancu stanica 2 November 2011, 12:09

    Foarte frumos.
    S-au facut si doua continuari la acest videoclip.