Top

Videoclip + piesa fresh: BUG Mafia feat Loredana – Fara Cuvinte

Baietii de dupa blocuri vin cu o piesa noua, piesa care are parte si de videoclip. Un videoclip dur, care mie imi transmite o stare negativa, urata si-mi vine sa-l opresc dupa primele secunde de dupa accident. Copiii aia cu sange la gura sunt chiar horror rau. Nici la stirile de la ora 5 nu vedeai asa ceva.

Piesa, in schimb, nu e rea.

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=3NaQDR_JnQo

P.s. Sunt eu singurul care am o problema cu clipul asta?! Voua cum vi se pare?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Tiberiu_mihai22 30 June 2011, 07:05

    Se cam vede ca i-a inspirat Final Destination 2, nereusit clip.

  • Valentin Nicolae Florea 30 June 2011, 07:20

    Nu se compara cu piesele de dinainte. Degeaba. Si in plus, cam nereusita combinatia cu Loredana Grozea..

  • Natalia 30 June 2011, 10:25

    Nu esti singurul, nici mie nu-mi place clipul! Si nici piesa nu imi place! 

  • Vlad 30 June 2011, 16:54

    Mie Imi place clipul mi se pare potrivit pentru mesajul piesei, imi place ca i-a ales pe Mirela Oprisor si pe Dragos Bucur! Am vazut clipul de multe ori pana acum, am inteles mesajul!

  • Marius_3284 1 July 2011, 04:41

    videoclipu e mult prea dur,legatura cu melodia are,dar sincer e prea dur,daka nar fi atita sige la vedere poate ar merge ,dar melodia e buna,nu e cu ce eream noi obisnuiti pina acuma,dar merge,sa speram ca albumu nu include toate piesele pe care deja le stim ( cu talpile arse,cit poti tu de tare,BPLSi vo fac cadou,supranatural),eu cel putin ast ceva mult mai bun de la ei

  • Marius_3284 1 July 2011, 04:41

    videoclipu e mult prea dur,legatura cu melodia are,dar sincer e prea dur,daka nar fi atita sige la vedere poate ar merge ,dar melodia e buna,nu e cu ce eream noi obisnuiti pina acuma,dar merge,sa speram ca albumu nu include toate piesele pe care deja le stim ( cu talpile arse,cit poti tu de tare,BPLSi vo fac cadou,supranatural),eu cel putin ast ceva mult mai bun de la ei

  • Anonim 1 July 2011, 07:08

    e ok videoclipul, ma enerveaza astia care brusc considera ca videoclipul e dur dupa comment-ul tau. Ce e asa dur, sange la gura? dar cutite in spate luate de la prieteni sau minciuni spuse zi de zi …. despre asta se vb in clip, si e normal sa aleaga acest scenariu, sau mai bine era filmat intr-un lan de porumb… poate asa intelegeam mesajul transmis

  • An0nim 1 July 2011, 15:22

    videoclipul se potriveste cu melodia,din pacate asta e Romania in care traim:(

  • picini 2 July 2011, 08:30

    Aici sunt numai oamenii,care seara la ora 21:30 viata s-a incheiat?sau toti sunteti cu case cu gradini?Da,videoclipul este dur,dar chiar prea “soft” pt ceea ce inseamna Romania!este asa frumos in societatea noastra,sau la voi in minunata voastra lume,nu se fura copii,nu se violeaza copii(vezi cazul de la ploiesti)…..Super piesa – sustin asta! dur si greu videoclipul – dar prin ceea ce suntem in tara noastra este exprimat corect!

  • Sava Andrei 7 July 2011, 23:06

    Intr-o mare de videoclipuri cu fete dansand, pentru mine videoclipul de la “Fara cuvinte” este ceva fresh. Ceva original, facut sa transmita mesajul piesei.

    Piesa e mai mult decat ok.

  • RedCode Code 9 July 2011, 13:58

    videoclip nota 10 + , versuri nota 9 – , BUG Mafia nota 9 , Loredana nota 8 cu indulgenta , mesaj de * * * * * * * * * * stele 

  • elena 12 July 2011, 09:18

    km ciudat videoclipul :)))) si nu esti singurul olix :)))

  • Cristina Maria 25 July 2011, 10:04

    mie piesa mii se pare ok, insa videoclipu e mult prea tragic. si te cam cutremura cand vezi imaginile 

Post a comment