Top

Fresh single: Andreea Balan – Like a Bunny

Andreea Balan are piesa noua. Nu cred ca ma asteptam vreo data sa aud o piesa Andreea Balan cu influente balcanice, cu trompete, acordeoane samd. Inca nu imi dau exact seama, dar mi-e sa nu se fi exagerat putin cu sound-ul balkanic. Eu o sa mai ascult piesa de cateva ori, iar pe voi va rog sa faceti la fel si sa lasati o parere mai jos si abia astept sa primesc varianta extended ca sa o pot testa in cluburi dar si la radio, sa vedem cum reactioneaza lumea.

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=tN5ca9jD9qM

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Theodor 14 May 2011, 07:57

    Ai dreptate.A cam exagerat destul de mult cu balakn-sound-ul.Nu stiu daca va prinde la public.

  • Cristi 14 May 2011, 09:53

    Mie imi place piesa, eu cred ca ar prinde in club, merita incercarea.

  • Calean Emilian 14 May 2011, 10:06

    Nu cred ca a exagerat…fiindca suna chiar bine piesa.
    Cred ca e buna pentru trendul actual si pentru cluburi…asa ca poti incerca Olix.

  • Bogdan 14 May 2011, 10:45

    Refrenul mi-a ramas in minte de la prima ascultare, deci e bine. Are sanse sa fie printre hit-urile acestei veri, dupa parerea mea. E ceva diferit pentru ea si chiar o prinde bine. 

  • bombonik 14 May 2011, 11:00

     Nici eu nu cred ca a exagerat, eu ador piesa si nu mi-o pot scoate din minte! Eu zis ca merita incercarea!:X ;)

  • Carmen S 15 May 2011, 07:45

    Mie nu mi se pare cine stie ce :) Au aparut atatea melodii geniale incat asta deja nu se mai poate compara… A exagerat si cu balcanismele si a vrut sa combine PREA multe stiluri in acelasi timp.. Parerea mea :)

  • Denisa :) 15 May 2011, 08:15

    De la prima auditsie am tot dat re-play ! :)) Este o piesa intr-adevar foarte tare ! Sa speram ca va fi noul hit al acestei verii ! Dupa parerea mea are mari sanse sa prinda si in club si oriunde , poate si in alta tara, la fel ca “Trippin” !! <3 

  • Raul 15 May 2011, 12:59

    e cam cu doua taisuri :) melodia s-ar putea sa prinda ,dar stilu’ acesta nu cred ca i se potriveste..

  • elle 15 May 2011, 15:48

    suna bine 

  • Baricadatv 15 May 2011, 16:31

    trebuie s-o difuzamk si noi pe baricada tv :D

  • Silvi_2peu93 15 May 2011, 21:33

    Imi place foarte mult piesa!!Este o piesa de vara pregatita sa rupa cluburile si radio-urile in 2!!!!!!!!!!!!!!O ascult NON STOP :X:X:X:X:X

  • Natalia 16 May 2011, 10:38

     Eu sunt de parere, ca ar fi bine sa pui piesa deseara in emisiune, sa vedem reactia publicului.Are versuri pe care le retii destul de usor, dar la fel ca si tine, cred ca a cam exagerat cu sound-ul balkanic.

  • Cristina Ionita 16 May 2011, 19:30

    Avand in vedere ca reactiile pana acum sunt destul de bune, are multe
    vizualizari pe youtube chiar daca am obs ca a fost cenzurata din cauza
    pozei cred ca merita sa incerci Olix, piesa e pe stilul care acum e la putere chiar daca multi spun k s-au saturat dar tot asculta.

  • Pirvu Cosmin 19 May 2011, 18:53

    draguta,fata de anumite piese ale ei merita un 10:P 

Post a comment