Top

4 lucruri bune despre tine

Uneori filmele sunt o buna inspiratie pentru cate un post pe blog. Aseara am vazut “Love and other drugs”, un film foarte fain (vorba cuiva, “bun de vazut cu o EA”), film la al carui final, din pacate, din cauza oboselii, am adormit ;) In fine, sa trecem la subiect :) Astazi vreau sa zambesc si sa stiu lucruri bune despre voi. 4 lucruri bune despre voi! Laudati-va cum stiti voi mai bine :)

httpv://www.youtube.com/watch?v=LjEmPS-yd_8

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Natalia 2 February 2011, 11:05

    1 din cand in cand compun versuri, dar asta cred ca o stii deja;
    2 imi place sa zambesc si sa fiu optimista;
    3 imi place sa transmit putin din optimismul meu persoanelor cu care intru in contact;
    4 sunt o persoana care se enerveaza mai greu.
    Cam astea sunt cele 4 lucruri cu care ma pot lauda! :)

  • ral 2 February 2011, 11:09

    se vede ca ai vazut filmul.. dar cred ca e gresit un pic ceea ce ai cerut, caci e mai bine sa spuna 4 lucruri bune despre noi cei din jur
    degeaba ne laudam noi cum stim mai bine ;)

  • OLiX 2 February 2011, 11:15

    stiu, si cam asta e si ideea :) mie, cel putin, mi-e greu sa spun 4 lucruri
    bune despre mine. Eram curios daca voi puteti :)

  • miriam957 2 February 2011, 12:32

    1. M-am mutat intr-un birou nou, superrrrrrrrrrr
    2. Am un de la fiu care are ”like” pe facebook de la 3378 de persoane
    3, 4 Si cele uzuale legate de lucrurile mari si mici gen sanatate…sa privesti o floare etc

  • miriam057 2 February 2011, 12:35

    scuze…acum vad ca era cazul sa ma laud cu aptitudinile mele
    1. sunt ca bateria Duracell
    2. nu ma prea las daramata de probleme
    3. nu stiu sa tin suparare
    4. sunt deschisa la idei noi si colaborari.

  • ral 2 February 2011, 15:44

    tot incerc sa scriu 4 lucruri.. si tot le schimb, sau le sterg.. deci e grele domle’
    de fiecare data imi dau seama ca unii vad in astea defecte, dar fie : visez cu ochii deschisi, sunt incapatanata, fac mereu liste / planuri si le mai duc si la capat / indeplinire, iubesc marea / vara / libertatea / pisoii
    :)) si am scris mai mult de 4

  • Ada 3 February 2011, 00:20

    1. Nu imi place sa mint
    2. Trec repede peste momente grele
    3. Sunt mandra de tot ce sunt
    4. Am invatat sa iubesc si sa fiu iubita… chiar daca s-a terminat…ma consider o pers implinita

  • paula 3 February 2011, 15:02

    1.sunt optimista
    2.am foarte multa rabdare
    3.imi plac copii
    4.imi place sa iubesc….

  • Diana 3 February 2011, 16:06

    pai…. e imposibil! adica, fiecare are o alta parere despre el sau cei din jur… daca de exemplu as spune acum ca imi place sa dansez…si, ar aparea cineva care ar spune ca asta e defect, ca nu sunt facuta pentru asta, etc.. atunci, ne-am constrazice unul pe altul! nu? cred ca fiecare are calitatile, dar si defectele lui, penrtu ca nimeni nu e PERFECT! cuvantul asta…mai aud pe cate una…:”ah…sunt perfecta!”… oamenii de genul ala habar nu au ce inseamna sa fii perfect, nici macar ce inseamna sa fii om. cel mai bun lucru despre fiecare este ala de a fi el insusi si sa-i asculte pe cei di jurul lui:).

Post a comment