Top

Fresh song: Allexinno Feat. Starchild – Kiss Me

Si ultima noutate pe ziua de azi e o noua colaborare intre doi baieti care fac succes :) Allexinno si Starchild scot un prim single impreuna care se numeste “Kiss Me”.

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=6Odx2byGfVA&feature=player_embedded

Piesa suna total diferit fata de ce am auzit pana acum la noi, dar mi se pare in acelasi timp si destul de moale si parca suna a piesa de vara.. Dar poate e doar parerea mea :)

Muzica si versuri: Allexinno / Mike Diamondz / Starchild, iar la sound si-au bagatat putin degetele baietii de la Rapin’ On, Chris Mayer si Nick Kamarera! Avem si link de download pentru cei interesati

Cum vi se pare piesa?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Natalia 22 December 2010, 15:49

    Piesa imi place, dar cum imi scria colegul tau Dan Marcu, clipul de prezentare e preluat de la Bromance – Tim Berg.

  • OLiX 22 December 2010, 16:00

    pai foarte bine, piesa chiar seamana putin iar “clipul de prezentare” e din “filmul” ala :)

  • Natalia 22 December 2010, 16:11

    Apropos, imi place cum arata blogul acum! :)

  • Natalia 22 December 2010, 16:17

    Apropos, imi place cum arata blogul acum!
    P.s. Poti sterge comentariul de sus, ca sa nu apara de doua ori acelasi lucru.

  • DJ Allexinno 22 December 2010, 21:50

    @Natalia Piesa Clipul de prezentare, dupa cum am scris de la bun inceput si in descrierea videoului, este facut de un amic. Toate creditele pentru video merg catre Tim Berg. Pur si simplu, am vrut (pana vom turna noi clip), sa fie ceva mai mult decat un fundal negru cu titlu, asa ca am montat cateva imagini. Nu am sustinut nicaieri ca este “official video”.
    @Olix Piesa am inceput-o cu Mike Diamondz in februarie 2010, nici gand de Tim Berg atunci! :) Ne auzim maine la un telefon!

  • OLiX 22 December 2010, 23:17

    man, tu te trezesti la ore mult prea matinale pentru programul altora!! :))

  • Natalia 23 December 2010, 10:29

    N-am nimic cu faptul ca ai folosit acele imagini, chiar imi plac. Mult succes cu piesa! Sper sa fie fit. :)

  • DJ Allexinno 23 December 2010, 15:00

    Multumim frumos!

  • Natalia 23 December 2010, 18:38

    Cu placere!

Post a comment