Top

Preturi comparative la abonamente pentru iPhone 4 in Romania

Incepand de astazi iPhone 4 se gaseste si la Orange si la Vodafone si la Cosmote (click pe fiecare link pentru oferta)

M-am uitat peste oferte si in mare parte cea de la Cosmote e cea mai ieftina si are cele mai multe minute + mega inclusi. Intre ofertele Vodafone si Orange am gasit o chestie interesanta: vodafone are abonamente de 19 (500mb inclusi), 39 (un Gb inclus) si 59eur (1.5 gb inclusi)  pe luna, iar Orange 29 (1gb inclus) si 49 (1,5 gb inclusi).

La Vodafone daca depasesti traficul inclus in abonament platesti 5 eurocenti / mega, in schimb la Orange nu platesti nimic, ci doar iti scade viteza drastic.

Am vorbit mai sus despre abonamentele speciale pentru iPhone, abonamente cu care poti cumpara iPhone4 la oferta.

Sunt curios care oferta vi se pare voua mai atractiva acum. Sau sunt toate cam la fel? De apreciat totusi ca cei de la Cosmote baga, in continuare, minute si mesaje in retea cat sa nu le poti termina nici sa vrei.

Acum ca se gaseste iPhone 4 peste tot esti mai tentat sa-ti cumperi unul?

p.s. Mai vrea acum cineva iPhone 4 la liber?

p.s. 2 eu sunt foarte multumit de al meu, il folosesc in Orange de cateva luni si e chiar ok, iar bateria tine simtitor mai mult fata de iPhone 3GS.

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • sorin 17 December 2010, 04:57

    La cosmote mi se pare cea mai buna oferta:)…Insa nu mi-as lua la abonament…Tot la liber prefer:)

  • Cioby 17 December 2010, 17:27

    oare in ce an o sa avem asa telefoane:)) cum are tipul ala in mana:D

  • Haios Cristina 18 December 2010, 01:18

    na,ca eu mi l-am luat de la Orange si sunt multumita de el. eu cred ca iPhone-urile sunt pt pasionati :P

  • Auras Mihaiu 18 December 2010, 10:58
  • Niko 19 December 2010, 11:17

    eu mi l-as lua la liber….. cea mai misto oferta este la Cosmote, dar am observat la Vodafone ca pentru 5 euro pe luna au un fel de asigare in caz de accidente pt Iphone, in special cele legate de apa :D.

  • Liv 20 December 2010, 20:10

    cred ca cea mai buna oferta, este la reteaua pe care o folosesti cel mai frecvent. Eu mi-am luat Iphone 4 in luna septembrie, de la Orange, cand inca mai era abonamentul Pantera 26. Sunt multumita, dar degeaba am 1200 de minute in reteau orange pentru ca nu am pe nimeni in orange, toti prietenii apropiati si familia sunt pe vodafone. parerea mea este sa alegi reteau care te avantajeaza cel mai mult.

  • Oliver Simionescu 20 December 2010, 21:02

    @Cristina bine zici, telefoanele astea chiar sunt pentru pasionati

  • Dany David13 25 December 2010, 17:39

    Da fratilor luativa iPhone 4 ca e cel mai tare eu am de cand a ieșit si nu se compara cu nici un alt tel

  • Dany David13 25 December 2010, 17:40

    Pe mine nu mă mai interesează alt tel acum fac ceva pe ofertele lor

  • Loren_robert 13 March 2011, 04:33

    ce tare bagameas pula de unde il ai

  • Karl Uberman 28 March 2011, 12:09

    liber ca liber, dar la abonament ai net 3g, macar stii o chestie. La liber e ca si cum ai avea un iTouch 4g cu app pt telefon si sms. sunt mare fan apple, dar am avut ocazie la galaxy S si mi-am luat la abonament voda cu 500. face treaba, cu greu consum mb aia. numa daca stai zi si noapte pe youtube poate… nu as vedea folosul unui astfel de smartphone performant fara optiunea de net oriunde.

  • andra:)) 4 April 2011, 13:19

    doamne ce tanpeni maine-poimaine o sa ne trezim cu masinile zburand de asupra capului si apropo telu ala daca il bagi in buzunar nici 1 secunda nu tine:)) =))

  • Sony selena 22 June 2011, 20:36

    mi-am luat chiar saptamana trecuta. acum am iphone 4 si samsung hello kity!!!!! Yey………Yey………Yey…!!!!!!!!!

  • Sony selena 22 June 2011, 20:39

    cine are iphone 4 …………..???? sa scrie ,,Am Iphone 4!!”

  • Bianca_cosmina 22 June 2011, 20:45

    Am iphone 4 !!!! yey !!!

  • IHateStupidPeople 7 July 2011, 06:35

    Nu exista p.s.2 tinere, incearca varianta p.p.s! Si nu am inteles de ce faci comparatie intre ofertele operatorilor? Daca iti convine iei, daca nu – nu ne intereseaza ca ai Iphone 4. :)

  • IHateStupidPeople 7 July 2011, 06:35

    Nu exista p.s.2 tinere, incearca varianta p.p.s! Si nu am inteles de ce faci comparatie intre ofertele operatorilor? Daca iti convine iei, daca nu – nu ne intereseaza ca ai Iphone 4. :)

  • IHateStupidPeople 7 July 2011, 06:39

     Inainte sa vorbesti despre Iphone invata sa scrii in romana! “Deasupra” se scrie legat. ;)

  • Csebui_et 22 September 2011, 15:18

    Vand IPhone 4, 16GB, black, neverlocked, sigilat, pret 2300RON.
    Email: csebui_et@yahoo.com

  • ionut 13 November 2011, 19:29

    as vrea eu dar telefonul ala costa pfffff  nici nju vreau sa vad cat costa :))) cine nar vrea un asemenea iphone? :))
     ba deci mai bn va luati un taciscrim samsung saii nokia depinde dar iphoneul e prea scump

Post a comment