Top

Wow!! 27!

Wow, am ajuns la 27! Tare!

Ma simt ca de revelion :) Multumesc tuturor pentru mesaje! Duminica-luni sunt prin Timisoara :) Pe cine scot la suc?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • miriam957 30 October 2010, 23:01

    Dejaaaaaaaaa ai primit mesaje! Pai…de abia maine e evenimentul.

    Maine te scot eu la suc!

  • Niko 31 October 2010, 00:03

    La multi ani cu sanatate, fericire si bucurie!!!! SA fii iubit , voinic, voios si la punga gros!!! La mai multe mix-uri, mashuri, remixuri, pardyuri si party hard and long!!!!

  • kidda 31 October 2010, 00:35

    A mai trecut un an… Priveste-l cu sufletul unui om intelept.in acest an sa te insoteasca doar adevaratii prieteni: dragostea si optimismul. LA MULTI ANI!!!!
    poate ne intalnim prin timisoara :D

  • Madalush 31 October 2010, 00:37

    LA MULTIIIII AAAAAANIIIIIIIIIIIIIII!!!

  • DJ Dark 31 October 2010, 00:41

    La multi ani ! Party on! :)

  • Greierasu 31 October 2010, 05:05

    La Multi Ani pentru CEL MAI IUBIT SI PLACUT DJ DIN ROMANIA…sa ai parte de tot ce e mai frumos pe pamantul asta…si sa-ti petreci toate zilele ca si cum ar fi ziua ta mereu! Kiss You!!!

  • Andreea 31 October 2010, 05:34

    La Multi Ani si implinirea tuturor dorintelor!
    Hai prin Chicago si te scot eu la un suc! :)

  • Amalia 31 October 2010, 06:44

    La Multi Ani!!!

  • Flory 31 October 2010, 08:34

    La multi ani!!!!

  • Ghior Alex 31 October 2010, 09:52

    La Multi Ani Dj !!! Trebuie o editie speciala kiss kiss in the mix de ziua ta !!!! La multi ani sanatate ca e mai buna decat toate !!

  • addicted 31 October 2010, 10:01

    La multi ani!! Sa ai parte de tot binele si frumosul din lume. :)

  • Ramona 31 October 2010, 10:10

    LA MULTI ANI!!!! sa ai parte de mult noroc,sanatate si sa fii fericit alaturi de cei dragi!

  • fefe 31 October 2010, 12:21

    La muuulti ani OLiX..:D>:D<

  • Alinutza Deejay Alinutza 31 October 2010, 09:31

    Si in Bucuresti cand?:d

  • Creatza 31 October 2010, 12:46

    La Multi Ani!! Sa ti se indeplineasca toate dorintele, sa fii sanatos, fericit si iubit de cine vrei tu! Si eu sunt in Tm, poate ne intalnim. Vreau sa vorbesc ceva cu tine legat de Costinesti de anul asta:d distractie placuta! pooop

  • Danny 31 October 2010, 13:24

    La multi ani si toate cele bune!

  • Liviu 31 October 2010, 14:04

    La multi ani Olix!multa sanatate,bucurii si tot ce-ti doresti sa se implinesca!sa deschidem sampaniaaaaaaa!

  • Blondyshya Mady 31 October 2010, 11:21

    27 ce ?:))

  • olty 31 October 2010, 15:01

    la multi ani !! tie si mie .. si ziua mea tot azi e :X :) am schimbat prefixu :D

  • Alinutza Deejay Alinutza 31 October 2010, 12:21

    27de ani

  • Blondyshya Mady 31 October 2010, 12:27

    aaaaaaa=))) atunci La Multi Ani Olix :)) ;)) :P

  • CR7 31 October 2010, 18:20

    Happy Birthday Olix! :)

  • cristy 31 October 2010, 18:52

    La multzi ani fericitzi si plini de impliniri ! Sa fi sanatos :D Mandru ca imi sarbatoresc ziua de nashtere in apropiere de a ta :>

  • Sonia Dragan 31 October 2010, 16:22

    La multi ani!

  • Grigore Grigoryev 31 October 2010, 20:01

    numai am baut un suc de cand lucrai la profm aici la timisoara

  • Marian Gheorghe 31 October 2010, 20:59

    la multi ani!!! multa sanatate si multe emisiuni …….sa ne traiesti oliver

  • gigi 2 November 2010, 14:00

    Mai OLIX e putin c-am agresiv promoul tau nu stiu de ce…….da apare ceva de genu au votat x prieteni din lista ta fii primul etc…………nu e frumos sincer……….cauti sa fii the best of the best?………asteapta ai rabdare nu fi agresiv………….eu deocamdata te stiu de la un radio important din Romanika da nu mai stiu ori kiss ori zu………certifica si fii tu…………eu te voi urmari si voi fi sincer intotdeauna cu tine nu te voi menaja in absolut!……………numai bine si mult noroc!…….sfatul meu persevereaza si fa un promosional mai soft…………lumea va sti daca e sa fie (cine esti)…….sper sa ma intelegi si sa nu ma interpretezi gresit!…..iti doresc numai bine”!

  • Greierasu 3 November 2010, 01:53

    Ce promouri faci OLiX si noi nu stim? :)
    De fel nu te stiu “c-am agresiv”… dar cine stie cu cine te confunda gigi… ;)

  • Oliver Simionescu 8 November 2010, 16:40

    Multumesc frumos tuturor!

Post a comment