Top

Hi-Q se reinventeaza

Soc! Dana Nalbaru revine in Hi-Q!

Acum am putea spune ca trupa Hi-Q e cat se poate de completa: 3 solisti (2 baieti si o fata), 2 fete in backing si band!

Avem si o piesa noua, care se numeste “Inca O Data”

iMie Imi place! Voua cum vi se pare? Ce parere aveti de revenirea Danei?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 25 October 2010, 13:16

    Hi-Q se reinventeaza: Soc! Dana Nalbaru revine in Hi-Q! Acum am putea spune ca trupa Hi-Q e cat se poate de comple… http://www.olix.ro/2010/10/25/hi-q-se-re

  • dianapop (Diana Pop) 25 October 2010, 15:07

    Good news: http://www.olix.ro/2010/10/25/hi-q-se-reinventeaza/ Chiar nu ma asteptam, sincer.

  • floringrozea 25 October 2010, 13:17

    RT @OLiXbOLiX: Hi-Q se reinventeaza: Soc! Dana Nalbaru revine in Hi-Q! Acum am putea spune ca trupa Hi-Q e cat se poate de comple… htt …

  • natalia 25 October 2010, 16:17

    Inca nu-mi vine sa cred, dar e cea mai buna alegere pe care au facut-o. Am citit numai pareri de bine despre revenirea Danei in Hi-Q pe monden.info. Bravo lor!
    Cat despre piesa, e vesela si optimista asa cum ne-au obisnuit. :)

  • anazama 25 October 2010, 13:21

    RT @OLiXbOLiX: Hi-Q se reinventeaza: Soc! Dana Nalbaru revine in Hi-Q! Acum am putea spune ca trupa Hi-Q e cat se poate de comple… htt …

  • Pyro 25 October 2010, 16:45

    pai si tipa care au ales`o ultima data? ramane si ea in trupa? doar de curios asa :)

  • TzaCaNeL 25 October 2010, 18:20

    Foarte tare, nici nu m-am trezit bine si aud o veste buna! :))

    Ma bucur ca a revenit, si din cate observ revin cu vechiul stil. :D

  • Oana-Roxana Tabirca 25 October 2010, 18:06

    pe bune,s-a intors Dana?

  • Flory 25 October 2010, 22:22

    :O…Nu ma asteptam!Super!!!

  • Bobe (xZibitBMN) 25 October 2010, 22:52

    Eu zic ca este vocea feminina care si-a simtit lipsa din piesele Hi-q; cat despre piesa asta chiar una optimista, plina de voie buna – imi place. Chiar tare aceasta revenire

  • MihaiDragan 25 October 2010, 20:19

    RT @OLiXbOLiX: Hi-Q se reinventeaza: Soc! Dana Nalbaru revine in Hi-Q! Acum am putea spune ca trupa Hi-Q e cat se poate de comple… htt …

  • Dirlosan Ovidiu-Teodor 25 October 2010, 20:42

    inseamna ca i.a venit mintea la cap!

  • Anca Manole Moldovan 25 October 2010, 22:37

    Foarte tare! Abia astept sa ii aud :)

  • Liviu 26 October 2010, 15:40

    ma bucur ca Dana s-a reintors in trupa Hi-q,recunosc ca a fost pereche potrivita,super formula