Top

Incredibil!! OLiX FM =))

Incredibil, dragi prieteni si cititori, a aparut .. OLiX FM =)) si .. nu e al meu =)) in schimb rad cu lacrimi de cateva minute bune pentru ca nu inteleg de ce ar face cineva un radio cu … numele meu, de ce ar da cineva bani sa cumpere un domeniu www.radioolix.ro ?!

Cineva tocmai ma anuntase pe facebook ca a gasit pe net radioul asta, un site facut probabil de un copil de 12 ani, al carui scop, pe bune ca nu-l inteleg! :))

Doooamne, ce ratarzi!! Hai ca am ras!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 2 October 2010, 14:40

    Incredibil!! OLiX FM =)): Incredibil, dragi prieteni si cititori, a aparut .. OLiX FM =)) si .. nu e al meu =)) in… http://www.olix.ro/2010/10/02/incredibil

  • natalia 2 October 2010, 17:24

    Hai ca asta e prea de tot! :))

  • Sszecret 2 October 2010, 17:24

    :))))))Ai si…pardon, au si forum :)))). Bai poate a mai facut Serban inca un post de radio pe langa ala de rock (nooot :)) )

  • ValiMiX 2 October 2010, 17:26

    loool =))) prea tare :))) ar trebui sa inregistrezi numele OLiX la Osim :D

  • dan 2 October 2010, 17:30

    dar de unde stii ca tu ai fost neaparat muza? :))

  • Cosminalin 2 October 2010, 17:33

    Poate ca e un fan de-al tau.

  • DJRC 2 October 2010, 17:39

    Retardati cu “R” mare … Nu poti sa ii dai in judecata?

  • SorinRusi 2 October 2010, 14:42

    @OLiXbOLiX Ti-am spus sa-ti faci Olix FM…nu m-ai crezut…Uite, ti-a luat-o altul inainte:D

  • George 2 October 2010, 17:44

    Nu cred ca e facut de un copil de 12 ani. Site-ul e prea complex ca sa fie opera unui pusti intr-a 6-a. Eu zic ca e facut de un viral hunter. Numele tau e cautat frecvent pe net, deci sansele ca oamenii sa ajunga pe radioul lui sunt maricele. Sau poate e tipul ala de se dadea drept tine si obtinea giguri prin diferite cluburi..

    P.S.: Vezi ca am raspuns si la Dan pe blog. :)

  • blogdeprost 2 October 2010, 14:46

    RT @OLiXbOLiX: Incredibil!! OLiX FM =)): Incredibil, dragi prieteni si cititori, a aparut .. OLiX FM =)) si .. nu e al meu =)) in… htt …

  • Vali Mada 2 October 2010, 18:09

    Cand vad postari interesante nu ma abtin sa nu comentez..Mdaa,eu cred ca totusi e un pusti pana in 17 ani (oricum nu ne maturizam pana la 22-25 de ani)care nu si-a facut acel radio cu rea vointa.Pur si simplu Olix,te apreciaza,esti idolul lui! pa pa

  • KorinaMS 2 October 2010, 18:38

    pai uite de ce: gasesti tu, spui doua vorbe despre si asa ajunge radioolix.ro sa fie cunoscut ;)

  • sorin 2 October 2010, 18:39

    Razi tu, dar uite asa se foloseste de numele si imaginea ta. Sa nu te surprinda cand va comunica si sub numele tau…Zic sa iei masuri

  • Andrei Patru 2 October 2010, 21:23

    Sa iti mai dau un pont … Exista si discoteca cu numele TAU .. In Eforie Nord , si un bar prin Craiova .. !! Asa ca .. Nu ai decat sa iti faci TM pe nume ;)

  • Iulia 2 October 2010, 21:46

    “Olix” este cumva marca inregistrata?!? Poate ca respectivul nu doreste sa se foloseasca de imaginea ta, Mr. DJ. Nu spun ca 3 din 5 persoane folosesc apelativul de “olix”, dar hai sa nu exageram: nu esti singurul si nici buricul pamantului: revino cu picioarele pe pamant si apleaca urechea si catre critici; ca din astia care te coplesesc cu complimente sunt, slava domnului, destui! ;) Consider ca ‘adjectivul’ pe care li-l atribui intemeietorilor site-ului respectiv nu isi avea locul (imho).
    Imi asum eventualele injuraturi si critici din partea fanilor tai inraiti :)
    P.S. Chiar daca nu impartim acelasi punct de vedere si mie imi place “supa” ;)

    Toate cele bune si succes mai departe! :p

  • DjMaDaLiN 2 October 2010, 22:21

    multumim pentru vizite/reclama;) ne-au venit peste 50 vizite de la voi;))

  • Dj Scoby 2 October 2010, 23:05

    OLiX tipul/tipa care a facut acel radio l-a facut cu un singur scop … sa aibe succes masiv ! :D S-a folosit de nickname`ul tau pentru ca esti o persoana publica ! Acum tot ce rezulta din chestia asta nu este decat un “copilarasim” cum ziceai si tu … Ca o mica gluma , ar trebui sa ceri drepturi de autor :))

  • Dj Scoby 2 October 2010, 23:09

    aaa si uitasem :)) astfel de site`uri sunt facut pentru bani :) … Adica { traffic=> reclame => clickuri }= BANI!

  • bebe`roz 2 October 2010, 23:14

    Asta este… acum daca esti persoana publica trebuie sa suporti :D avantaje si dezavantaje :)) Macar ai ras :P

  • reme 3 October 2010, 01:15

    morrrrrrrrrrr de ras!!!!!!!mama ce piese au :))))))))))))))olix,you’re a starrrrrrrrrrrrrrr:)))))))

  • miriam957 3 October 2010, 01:38

    consider ca e corect cine a spus ca trebuie sa iti protejezi “marca”. Destept lucru daca ai inregistrat la OSIM. Cred ca si cu Partydul ati facut la fel.
    Nu e gluma. Daca incep aia sa emita aiurea si sa ti se atribuie tie tot felul de ciudatenii?

    Dupa cum vezi DjMaDaLin (of…ca si tine…cu literemari si mici) era un cunostinta de cauza si era foarte incantat ca a primit vizite pe site.

  • ALexyzz 3 October 2010, 02:39

    nu cred ca e facut de un copil de 12 da nici de unu de 20
    “Iti place aceasta comunitate? Vrei sa faci parte din ea? Nimic mai simplu, adu lume pe chatul nostru si vei primi instant la minim 15 persoane Moderator, iar la peste 20 Automatic ADMIN pe chat! Fi pe faza si ramai alaturi de OlixRadio!!!”

  • valeria 3 October 2010, 09:04

    :))))))))))))))))))) dom’le , darurile se primesc , nu se discuta . nu e elegant .

  • Max_Mafiotu 3 October 2010, 18:47

    nea ca facut buba fucking shit lol

  • bioxenial10 4 October 2010, 15:44

    Lol… :)) Cine ştie?! O fi puştiu vreun fan de-al tău? :-) =))

  • Liviu 4 October 2010, 16:58

    eee incredibil la ce ideei le trec prin cap la unii,nu stiu sa inventeze ceva nou doar sa copieze

  • George 4 October 2010, 19:02

    Cred ca te agiti degeaba cu procesul… Stimabilul a inchis respectivul radio, deci practic e acoperit. Dar totusi, daca schimba numele la radio in Olixx ce faceai? Doar nu se mai afla sub jurisdictia ta.

  • Alexinno Nst 4 October 2010, 23:36

    cat de iubit esti frate =))

  • TheBoss 5 October 2010, 21:58

    Pai cum de ce?! Ca sa se foloseasca de numele tau si sa faca rating si vizite, pe baza numelui tau :).
    Eu zic sa inregistrezi OLIX cat mai e liber la osim si sa-l dai in judeacata :))

  • Ellie 7 October 2010, 18:02

    O porecla e mai sfanta decat periuta de dinti…deci dak folosesti o porecla,considera-te un “second mouth”…:)

  • Ellie 7 October 2010, 18:04

    ce microbi sunt unii frate…

  • Pyuric 10 October 2010, 16:19

    @George: trebuie sa fie minim 3 litere diferite, din cate stiu… Deci n-avea importanta daca baga un L in plus

  • gabriel 13 October 2010, 21:59

    in legatura cu iphon4 al tau iti sugerez sa incerci softul android cele mai bune telefoane folosesc sistem android eu am htc desire foarte bun mult mai bun cu iphon4 mama are acest tip de iphone si iam demonstrat ca htc-ul meu este mai bun,plus aplicatiile pt iphone originale costa iar cele gratuite sunt versiuni demo,pt android orice aplicatie este gratuita incearca un htc desire z nu o sa-ti para rau gabby

  • Mihai 18 October 2010, 01:09

    LOL faci un copil de 12 ani retard ?:)) lol … copilu e interesat de radio, internet si e retard…? tu la varsta lui ce faceai? erai destept rau … :|
    de unde sti ca “olixul” lui are vreo legatura cu tine ? poate e coincidenta de idei :)

  • State_of_trance_radio 28 February 2011, 20:28

    : House MuSic oNLY ! sTaTe_oF_TrAnce_RaDIo@yahoo.com d(-_-)b ! zzzzz ! vibee!
    http://89.46.146.60:8000/listen.pls app DAtI mai Departe mass-ul pentru mai multi ascultatori (logic) ascultati si

  • State_of_trance_radio 28 February 2011, 20:29

    mare dreptate “)))
    :())

Post a comment