Top

Suntem din nou no1. Va multumim!

KissFM e din nou radioul no1 din Romania! In Bucuresti suntem la distanta mica de competitori! Va multumim ca ne-ati ascultat in numar atat de mare in vara asta!!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • bebulusha 20 September 2010, 07:41

    RT @OLiXbOLiX: Suntem din nou no1. Va multumim!: KissFM e din nou radioul no1 din Romania! In Bucuresti suntem la distanta mica d… htt …

  • OLiXbOLiX 20 September 2010, 07:29

    Suntem din nou no1. Va multumim!: KissFM e din nou radioul no1 din Romania! In Bucuresti suntem la distanta mica d… http://www.olix.ro/2010/09/20/suntem-din

  • kissfm 20 September 2010, 07:40

    RT @OLiXbOLiX: Suntem din nou no1. Va multumim!: KissFM e din nou radioul no1 din Romania! In Bucuresti suntem la distanta mica d… htt …

  • natalia 20 September 2010, 11:08

    Cu mare placere! :)
    Felicitari! :)

  • Cristi B. 20 September 2010, 11:10

    Felicitari:D
    Şi…. CEA MAI BUNĂ MUZICA SE AUDE LA KISS ;)

  • Costin 20 September 2010, 11:37

    ceva logic ;))

  • AlexKISS 20 September 2010, 15:02

    Felicitari .

  • ionut 20 September 2010, 16:28

    ce-a mai buna muzica aveti felicitari ma puteti ajuta si pe mine cu ceva nu stiti ceva piesa cu yama ati difuzat-o pe kiss si as dori sa styu cine o canta:p

  • MarsiLia 20 September 2010, 17:19

    bv…daka nu ascultam eu nu erati nr. 1 =)) bv suntetzi cei mai tari

  • djcioby 20 September 2010, 22:17

    eu nu inteleg Radio Zu nu este pe locul 1 dar au tupeul sa zica ca suntem nr1 sau cel mai tare post de radio din Romania:((

  • djcioby 20 September 2010, 22:28

    era si culmea sa nu inceapa radio zu cu vorbele lor suntem no1 sau Romania este zu:)) nici nu au acoperire toata tara :)) la mine in oras se aude prost :)) voi meritati locul 1 ati bagat bani in echipamente:D si aveti ce a mai buna muzik :D

  • Liviu 21 September 2010, 00:21

    felicitari KissFM!

  • Amari Soare 21 September 2010, 05:14

    respect for the power of music!

  • Da' Tomtoe 了 21 September 2010, 06:58

    No 1,in Medan<north SUMATRA>INDONESIA

  • Bebe Roz 21 September 2010, 07:00

    Felicitari! :-) Cea mai buna muzica se asculta la Kiiiis :D

  • scorpynikky88 21 September 2010, 11:58

    felicitari. tineti-o tot asa!!! sunteti cei mai tari!!!

  • ema vintila 21 September 2010, 17:31

    Cum sa nu fiti # 1, cand eu una va ascult in acelasi timp si la telefon, si la pc si la tv-ul din bucatarie ca sa nu pierd nici o secunda din emisia voastra? din cand in cand, va mai tradez cu magic fm, atunci cand am eu o stare mai proasta….. Va meritati locul…. ne faceti zilele mai usoare tuturor :D

  • Eugen Bulgaru 21 September 2010, 17:12

    Yeah!

  • Ema Liana Vintila 21 September 2010, 17:32

    Cum sa nu fiti # 1, cand eu una va ascult in acelasi timp si la telefon, si la pc si la tv-ul din bucatarie ca sa nu pierd nici o secunda din emisia voastra? din cand in cand, va mai tradez cu magic fm, atunci cand am eu o stare mai proasta….. Va meritati locul…. ne faceti zilele mai usoare tuturor :D

  • Ema Liana Vintila 21 September 2010, 17:32

    ce am uitat sa spun e ca o sa fiti MEREU #1

  • Greierasu 21 September 2010, 23:23

    Da, cu singuranta ati fost si veti fi No.1 atat in Bucuresti, cat si in toata tara. Nu va luati dupa ce spun unii de la alte posturi, nu va luati nici macar dupa aceste sondaje (chiar daca spun ca sunteti no.1!)
    1.Aveti muzica buna (au si altii)
    2.Stiti cum sa o dati (altii nu prea)
    3.Aveti brand
    4.Aveti semnal :)
    5.Aveti DJ de valoare
    6.Aveti infrastructura
    7.Aveti concursuri de neimaginat pt. alte posturi
    8.Aveti veselie, pana si in sigla! (nu poti fi suparat cand asculti kiss)
    9.Aveti cel mai frumos/util site de radio (plus blogurile dj-ilor)
    10.Aveti ceva ce ailalti nu vor avea niciodata: cei mai multi ascultatori!
    Si de fapt….nu aveti. AVEM! Noi, toti romanii! Avem Kiss FM!

  • Socrate Misu 21 September 2010, 21:48

    BRAVO!!!!!!!!!

  • Mircea 22 September 2010, 08:58

    Fiecare se lauda cu ce ii convine. Dar ca va convine sau nu ZU e lider nu doar in Bucuresti ci si in destule orase mari ca Timisoara, Constanta, Brasov si mai sunt.. uite-te pe grafice. Eu ascult ambele posturi in functie de program si mi-ar fi placut sa fiti cinstiti 100% nu sa dati informatiile care va convin si sa le ascundeti pe celelalte

  • Oliver Simionescu 22 September 2010, 10:56

    Multumim frumos!!

  • Soby 22 September 2010, 18:44

    In Brasov erau niste grafice, ma interesez si revin cu detalii dar nu cred ca Zu este no.1 in Brasov. O sa ma interesez pentru Mircea..

  • Greierasu 23 September 2010, 01:37

    In Brasov, ultimele date publice pe care le-am vazut in presa locala dadeau pe locul 1 – Kiss FM, iar pe 2 – Super FM (un post de manele, desi mi se pare ciudat sa fie asa multi manelisti…credeam ca a trecut moda.. :)) deci nicidecum Kiss nu concureaza cu Zu…
    Ce imi mai placea era ca Magic FM e peste PRO FM… oare ce-or face baietii aia de la pro…atatia bani decarteaza Sarbu…pentru ce? :)

  • unu 16 November 2010, 17:05

    un fleac i-am ciuruit:))

Post a comment