Top

INCA UN HIT: Alexandra Stan – Mr. Saxobeat

Avem oficial noul single Alexandra Stan! Se numeste Mr. Saxobeat si suna foooarte bine!

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=8GQOQn92z5U&feature=youtu.be

Am difuzat-o prima data joi la Kiss Kiss in the Mix, am vazut ca lumea reactiona foarte bine asa ca in week-end .. am cam abuzat de ea si a prins foarte bine! Si vineri si duminica au venit pe putin 10 persoane la pupitru sa ma intrebe ce piesa e! Bravo Alexandra, felicitari Marcel si felicitari si baietilor cu saxofonul!

Hai cu hitul! Sa rupem cluburile!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 14 September 2010, 13:09

    INCA UN HIT: Alexandra Stan – Mr. Saxobeat: Avem oficial noul single Alexandra Stan! Se numeste Mr. Saxobeat si su… http://www.olix.ro/2010/09/14/inca-un-hi

  • Robert 14 September 2010, 16:25

    Am psotat stirea inainte :D. Oricum foarte frumoasa piesa. Bravo Alexandra!

  • Liviu 14 September 2010, 16:54

    Olix,ai dreptate parerea mea e ca va fi hitul anului,suna foarte bine un sound excelent.bravo Alexandra Stan,bravo Marcel,saxoafoanele tari de tot,felicitari inca o data!Mr. Saxo beat rulzzzz!sa urle piesa in cluburi!enjoy

  • Cip 14 September 2010, 17:18

    Haha..ce bine a picat entry-ul asta.. aseara treceam prin Mamaia la plimbare si la una din putinele terase care inca erau deschis se auzea melodia asta. am notat 2 versuri la repezeala in ideea ca gasesc piesa pe net acasa (I always find them). Ajung acasa si dupa juma de ora de cautat si de batut capu’ m-am lasat pagubash. si acuma iata… ai o “bere” de la mine.

  • mimi 14 September 2010, 19:24

    Saxofonul face toata melodia. Beat-ul e bun pentru cluburi, dar cam atat. Cuvintele nu se pot deslusi. Nu vreau sa fiu eu gica-contra, dar cred ca se putea mult mai bine. Nu e atat de usor sa canti in limba engleza. Da, prinde bine, este exportabil, dar, totusi, vrem sa si intelegem :)

    Numai bine & la cat mai multe hituri pentru echipa.

  • Sszecret 14 September 2010, 20:33

    Piesa suna foarte foarte bine, (preferata mea la momentul asta) desi vocea tipului nu prea da bine acolo. Da’ merge si asa.
    @mimi probabil nu se intelege inceputul refrenului, zice : You make me dance / Brting me up / bring me down

  • Andreea Bogdan 14 September 2010, 20:55

    da, e pe repeat la mine :))

  • CostiNBamboo 14 September 2010, 22:40

    @OLiXbOLiX chiar superba piesa

  • natalia 15 September 2010, 14:23

    Super piesa! Cu siguranta va fi hit! :)

  • Giorgiana 15 September 2010, 23:45

    Du-te ma si te plimba…
    Pentru mine numai Trance e muzica!

  • Liviu 15 September 2010, 23:55

    Olix e piesa mea preferata Saxo beat de la Alexandra Stan;)

  • Cosax 24 September 2010, 02:00

    @mimi: Este baiatul cu saxofonul :))) nu sunt mai multi :)) colegul meu e cu trompeta :D (white trumpet) http://seintampla.ro/?p=622

  • Vlad 12 October 2010, 11:22

    melodia e foarte frumoasa chiar o ador ;) am auzito intr-o seara la fresh top 40 am ajuns acasa timpp de vreo 6 ore am cautat melodia asta si nu o gaseam :((

  • ionut 4 November 2010, 08:19

    Mi se pare cea mai frumoasa melodie de pana acum. Chiar are talent si as dori sa castige multe trofee si sa fie faimoasa. Bravo Alexandra.

Post a comment