Top

Partydul Kiss FM – SOLD OUT!!!

La fix un an de la inceperea Partydului KissFM ON TOUR ne putem lauda ca inainte sa incepem sezonul de toamna avem deja toate datele ocupate. Doar revelionul nu stim inca unde-l facem.

Va multumim voua, celor care sunteti activi in fiecare seara aici pe blog si le multumim celor care vin de fiecare data la petrecerile noastre din tara! Aici ne gasiti pana in 2011!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 20 August 2010, 16:11

    Partydul Kiss FM – SOLD OUT!!!: La fix un an de la inceperea Partydului KissFM ON TOUR ne putem lauda ca inainte s… http://www.olix.ro/2010/08/20/partydul-k

  • Fs2doR 20 August 2010, 16:14

    RT @OLiXbOLiX: Partydul Kiss FM – SOLD OUT!!!: La fix un an de la inceperea Partydului KissFM ON TOUR ne putem lauda ca inainte s… htt …

  • Elenita 20 August 2010, 19:20

    Pai sa va taiem motul:))un anisor..la multi ani..la cat mai multi anisori de acum incolo:):)sa traiti:)

  • SorinRusi 20 August 2010, 16:26

    RT @OLiXbOLiX: Partydul Kiss FM – SOLD OUT!!!: La fix un an de la inceperea Partydului KissFM ON TOUR ne putem lauda ca inainte s… htt …

  • SorinRusi 20 August 2010, 16:26

    RT @OLiXbOLiX: Partydul Kiss FM – SOLD OUT!!!: La fix un an de la inceperea Partydului KissFM ON TOUR ne putem lauda ca inainte s… htt …

  • Niko 20 August 2010, 20:49

    La multi ani pt partydul kissfm on tour si va asteptam in 2011 la brasov :D

  • natalia 20 August 2010, 21:09

    Cum spuneam si pe blogul Partydului, voi meritati toate astea, mai ales ca luna viitoare se implinesc 3 anisori de cand a aparut aceasta minunata emisiune. :x :-*

  • Mady 20 August 2010, 21:55

    LA MULTI ANI,PARTYDUL!

  • Daniela 21 August 2010, 09:49

    Eu ma bucur dublu! Acum o sa fiti si in Gherla…Yupiiiiii!!! Sper numai sa reusesc cate 2 nopti la rand cu voi!

  • valeria 22 August 2010, 14:29

    bene

  • Gabel 22 August 2010, 15:22

    Nu se poate frate….la mare m-ati disperat cu o melodie,super melodie….am ajuns acs,nu o mai difuzati deloc…pacat ca nu stiu cum se numeste :(
    A fost difuzata intre 09-14 august..poate ma ajuti.
    o zi buna

  • Gabel 23 August 2010, 18:41

    Bai deci nu pot sa cred.Super tariiii sunteti de 3 ori la Gherla si 2 la Cluj… doamne ce o sa fie acolo super party. de cand va asteptam si la Gherla.
    Olix am vazut ca la Gherla o sa veniti vineri, banuiesc ca nu o sa se transmita live pe radio.

  • Gabel 28 August 2010, 12:40

    e bn ca ne baga in seama :)))

Post a comment