Top

Sensation White in Romania de Revelion!

Ia uite unde vom petrece revelionul 2010 – 2011 !! In Bucuresti, la Romexpo – Sensation White! E oficia!!

Sensation White inseamna un eveniment foarte mare, inseamna o mare de oameni imbracati in alb! Am fost la un asemenea revelion am 2 ani, in Dusseldorf, Germania si a fost .. legendar!

Pretul unui bilet normal este de  310ron si chiar daca vi se pare un pret mare ganditi-va ca este probabil cel mai mare eveniment din lume + revelionul! Distractie garantata!

p.s. Powered by KissFM!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 16 August 2010, 14:27

    Sensation White in Romania de Revelion!: Ia uite unde vom petrece revelionul 2010 – 2011 !! In Bucuresti, la Romex… http://www.olix.ro/2010/08/16/sensation-

  • DJ RC 16 August 2010, 17:42

    E veche stirea :D

  • Victor Dulu/Veek D 16 August 2010, 17:52

    @DJ RC Vechi inseamna de azi?
    Astazi a fost anuntat oficial evenimentul!

  • bogdan 16 August 2010, 18:33

    foarte tare
    am inteles ca, Claudiu Patrascu este promotorul WS in Romania, dar totusi mi se par cam scumpe biletele in comparatie cu alte tari.

  • Razelik 16 August 2010, 19:56

    Multumim olix pentru veste :D , succes in continuare la mare :)l

  • Alex 16 August 2010, 20:23

    Prea tare, dar cred ca era mai potrivi sa organizeze evenimentul pe un stadion :(

  • miriam957 16 August 2010, 21:23

    vine si Tiesto?

  • cart00n 16 August 2010, 23:03
  • cineandreea 16 August 2010, 20:04

    RT @OLiXbOLiX: Sensation White in Romania de Revelion!: Ia uite unde vom petrece revelionul 2010 – 2011 !! In Bucuresti, la Romex… htt …

  • ZaiKo 16 August 2010, 23:35

    OLIX ESTI IDOLUL MEU MAN :D ! TE ROG LASAMI O ADRESA UNDE PUTEM VORBI PLS :D

  • Tudor 16 August 2010, 23:48

    wow…super tare:X
    sunt foarte mari sanse sa merg:X

  • Victor Dulu/Veek D 17 August 2010, 00:28

    @cart00n: Insa oficial a fost anuntat azi!

  • Andrei "Biggy" 17 August 2010, 10:06

    Prietene Olix, mi-ai inseninat ziua! :)
    Spor la cele trebi, toate cele bune tie, Ioanei si lui Ovi!

  • Raluca 17 August 2010, 16:33

    Nicee, cam piperat pretul, insa cand te gandesti cati oameni plateau pentru vanghelion, de 1000 de ori platesti asta!!

  • alexutzu 17 August 2010, 17:14

    In sfarsit! De cand asteptam un Sensation si in Romania !
    Yuhuuu! Cea mai buna veste din vara asta :D
    Ne vedem acolo! Party on !

  • produse naturiste 18 August 2010, 11:38

    si mai intra ceva in pretul biletului?

  • Viorel 18 August 2010, 12:01

    @Alex: ca sa organizezi pe stadion trebuie sa ai unul mai intai :)

  • RazorX 19 August 2010, 09:05

    @Alex: iarna p stadion???? (evenimentul e anuntat de revelion), ce stadion acoperit avem in Romanica???? ..vrei evenimentul pe stadion du-te la Amsterdam Arena!

  • Adrian Funk 20 August 2010, 23:11

    Se stie de vreo saptamana, doua de treaba asta.
    Doar ca… aproximativ 3000 si ceva de bilete?
    :))))))))))))))))))))))))))))))))
    That`s funny.

  • Stef 21 August 2010, 04:35

    foarte tare nu e asa scump biletu avand in vedere k e un super concert si din cate stiu biletul este de 60 de euro in alte tari si asa te ajunge mult mai ieftin fiind si la noi in tara ca nu platesti asa scump transportul

  • F2F 25 August 2010, 12:49

    trebuie sa fii major ca sa participi la acest eveniment?

  • petrique 25 August 2010, 14:45

    foarte tare… cu toate ca nu poate fi comparat cu un adevarat sensation din moment ce vor fi decat 3000 de oameni, si sa speram ca nu o sa vina connecter & CO.
    @produse naturiste: NU este revelion vanghelie (sarmalutze si alte nebunii)
    la Regular Ticket nu este nimic inclus, la platinum si golden sunt incluse 2 sticle de W/vodca, sampanie, bauturi usoare, alune si covrigei (:)) kiddin’), fructe, si 10 sticle de apa… clar o sa fie nevoie de multa apa… nu recomand mult alcool, nu e ceva ce merita pierdut pe o betie

  • Ciprian 26 August 2010, 17:09

    senzations white :X o sa fie JALEEEEEEEE!!

  • Matei 28 August 2010, 17:22

    Basini!