Top

Fratele nostru..

De vreo 2 zile ma tot gandesc daca sa ma abtin sau nu de la a scrie articolul asta, dar .. nu pot.. sa ma abtin :)) Cineva l-a gasit pe fratele nostru :)) Fratele nostru Dj Sebi din .. Sisesti :))

Am ras cu lacrimi citind articolul/interviul asta cu Dj Sebi, ceea ce va recomand si voua!

Nepoateeeee!!! Frateeee!!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 10 August 2010, 06:08

    Fratele nostru..: De vreo 2 zile ma tot gandesc daca sa ma abtin sau nu de la a scrie articolul asta, dar .. nu po… http://www.olix.ro/2010/08/10/fratele-no

  • Tudor 10 August 2010, 09:15

    vai de capu’ meu cat am ras:))
    de unde le scoate?

  • _Liz_B 10 August 2010, 06:22

    RT @OLiXbOLiX: Fratele nostru..: De vreo 2 zile ma tot gandesc daca sa ma abtin sau nu de la a scrie articolul asta, dar .. nu po… htt …

  • Cioby 10 August 2010, 09:27

    panarama tare asta:))

  • Vali Mada 10 August 2010, 09:42

    ”Lauda de sine…pute!” + mare nebunie trebuie sa ai in cap sa fi asa indraznet:)..Am patit si eu o intamplare asemanatoare..
    Vara trecuta ,rezident fiind intr-un club dintr-o statiune (strand) am intalnit un baiat care ma ruga sa-l las sa puna muzica, pt ca el e dj rezident in Obssesion cj..Eu in sinea mea ”wow”!m-am si entuziasmat cu gandul ca ii urmaresc stilul..dar a plecat,a zis ca se intoarce in cateva minute..nu a mai aparut vreo 2 ore.La un moment dat,eram in plin party si am pus piesa lui dj Andi ft Stela-Freedom si il vad pe dj-ul meu din Obssesion ca apare..ma intreaba direct .”Spune-mi te rog cine canta piesa asta”!:)..Cum?:O..pe urma sa aflu ca tot ce mi-a zis de iesirile lui prin toata europa,prin cluburi gen Bamboo au fost minciuni si defapt era zilier muncitor care sapa canale si santuri.:)
    Exista ceva sindrom nebunesc de ii apuca pe astia sa vorbeasca prostii ca astea??

  • miriam957 10 August 2010, 10:04

    deci…nu am citit pana la sfarsit ca…ma intoxicam.

    Ma intreb cum ai dat de articolul asta?

  • Mike 10 August 2010, 10:14

    Inca un specimen care la fel ca multi altii se crede DJ.
    In fiecare luna ma adauga cate-un “DJ” ca el in messenger si incepe cu dume asemanatoare, poate nu chiar asa de penibile.
    I’m sick of it.

  • Vali Mada 10 August 2010, 10:14

    Deocamdata ne amuzam de acesti 2-3 mitomani care apar!Ce-i de facut daca se amplifica toata povestea asta?Sa le urmarim aventurile fabuloase sau sa-i confruntam cu realitatea?Eu l-am incurajat pe acel presupus ”dj din Obssesion” sa mearga la un psihiatru si pe urma sa puna muzica..in toata europa.:D

  • allexinno 10 August 2010, 08:12

    RT @OLiXbOLiX: Fratele nostru..: De vreo 2 zile ma tot gandesc daca sa ma abtin sau nu de la a scrie articolul asta, dar .. nu po… htt …

  • natalia 10 August 2010, 11:26

    =)) Nu mai pot de ras! =)) Omul se viseaza la Partyd + sef de radio. =)) Si in ce hal scrie! =)) Si ce minciuni gogonate! =))

  • §tef 10 August 2010, 11:27

    :)) Super tare, dude!! :))

  • Sszecret 10 August 2010, 11:43

    L-am avut si eu in lista si intr-adevar, cam toti erau fratii lui. Tipu ori are mult timp liber, ori o fi scapat de la vreo manastire unde tuturor li se adresa cu “frate”. Sau are prea multa imaginatie.
    Nu mai zic decat “frateeee” :)))

  • Tudor M 10 August 2010, 11:57

    =)) Multumesc mult pentru recomandare :))

  • Fs2doR 10 August 2010, 09:03

    RT @OLiXbOLiX: Fratele nostru..: De vreo 2 zile ma tot gandesc daca sa ma abtin sau nu de la a scrie articolul asta, dar .. nu po… htt …

  • Anca 10 August 2010, 12:35

    =))=))
    “Mie im place muzica si scoala…Urez cine are bac ,le tin pumni sa il iea bacu.”
    =))
    OLiX,ai grijă…”pune-te” bine cu “dj-ul” ca dacă ajunge sa fie “şef de radio kiss” să nu te dea afara:)):))

  • Octav92 10 August 2010, 12:50

    Eu cand am citit articolul despre Dj Sebi asta :)) am ras cu lacrimi =)). Are simtul umorului acest om.

  • kaTaa 10 August 2010, 14:08

    vai de capu meu, specimenu’ asta ajunge deja vedeta :)))

  • kaTaa_tm 10 August 2010, 11:11

    RT @OLiXbOLiX: Fratele nostru..: De vreo 2 zile ma tot gandesc daca sa ma abtin sau nu de la a scrie articolul asta, dar .. nu po… htt …

  • Greierasu 10 August 2010, 15:20

    Păi nu mai e lumea sănătoasă demult….pun pariu că are și fanii lui…vă dați seama ce e de capul la ăia…

  • madalina 10 August 2010, 16:07

    sincer ma simt norocoasa cu fratele meu asa enervant cum e^:)^.
    ps.asta a avut vreodata o iubita de e asa obsedat?=))

  • Bobe (xZibitBMN) 10 August 2010, 20:12

    Socant!!!

  • Andreea 10 August 2010, 21:12

    Cum să mai stai pe gânduri, cum să nu împarţi cu noi aşa ceva?:))

  • Dj Iulian 11 August 2010, 01:47

    l’am avut si eu pe asta in lista de messenger..este sarit omul..n’are treaba cu realitatea

  • RazorX 12 August 2010, 15:29

    baiatu’ asta nu-i in toate mintziile :)))

  • Daniel 13 August 2010, 01:01

    Tipu’ se crede mare DJ in cluburi din comune unde se asculta numai manele incepand de la ora 20,iar dupa ora 12 se baga “house-ul” in,ca sa zic asa “priza”.In general nu imi place sa rad de oameni dar tipul asta se crede mai sus decat este.Well that’s the point,smecheria este acele 23 de propozitii care incep cu “imi place” din articolul din link! DEEP THROAT!

  • andreea 13 August 2010, 14:31

    nu mai pot =)))))))
    de mult nu am mai ras asa de bine!:))

  • Soby 29 August 2010, 22:34

    Bro eu ma chinui de 4 ani sa auda lumea de mine si asta se face vedeta in cateva luni. :))

Post a comment