Top

Costum de baie de manelisti [update]

[update cu poza]

Am promis ca revin cu poza … iata! Astept pareri!

Incredibil, dragi prieteni, e luni, sunt in 5-a saptamana la mare si astazi am vazut pentru prima data 4 fete la rand imbracate in costum de baie facut special pentru manelisti/maneliste!

Cum arata un costum de baie pentru maneliste nu pot sa va arat momentan (ca nu am reusit sa pozez niciuna din fetele astea), dar incerc sa va descriu in cele ce urmeaza. Imaginati-va un costum de baie normal, care are peste partea de jos aplicata o plaja cu zorzonele, mai exact niste banuti subtiri care clincane ca un brad de craciun. Pe cat suna de haios, pe atat e de penibil!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Sszecret 26 July 2010, 15:32

    Nu pot sa zic decat #socsigroaza :)))

  • sorin 26 July 2010, 15:33

    Mi-am imaginat…oribil…O fi o sorcova?:)

  • webber 26 July 2010, 15:35

    vere, asteptam cu interes poza :)

  • natalia 26 July 2010, 15:44

    Ca sa vezi ce le trece prim minte unora! :)) Urata priveliste!

  • Raluca 26 July 2010, 16:25

    Pai daca se fac costume de baie cu cristale swarowski, nu vad de ce nu s-ar face si costume cu cocosei zornaitori. Stai putin, ca o sa vezi in curand banuti si la sutien, punem pariu ?

  • r gy 26 July 2010, 18:25

    anumite persoane nu se rusineaza cu originile….la asta nu te-ai gandit,

  • Octav92 26 July 2010, 22:42

    Nu ai ce sa le faci Olix, ele vor sa fie in centrul atentieii.

  • §tef 27 July 2010, 08:39

    =)) Abia aştept poza!

  • Cioby 27 July 2010, 09:10

    nu e treaba noastra fiecare se poarta cum vrea;)

  • Alexandra 28 July 2010, 16:13

    super tare … chiar asi dori sa vad:)

  • Izabela Diana 31 July 2010, 16:52

    chiar nu imi pot imagina cum arata un asemenea costum de baie.. dar o poza ar fii super :)).. dar totusi.. cu banuti :))

  • OLiXbOLiX 3 August 2010, 11:56

    [New Post] Costum de baie de manelisti [update] – via #twitoaster http://www.olix.ro/2010/08/03/costum-de-

  • OLiXbOLiX 3 August 2010, 12:22

    Costum de baie de manelisti [update]: [update cu poza] Am promis ca revin cu poza … iata! Astept pareri! Incredibi… http://www.olix.ro/2010/08/03/costum-de-

  • PaTRySs 3 August 2010, 12:08

    RT @OLiXbOLiX: [New Post] Costum de baie de manelisti [update] – via #twitoaster http://www.olix.ro/2010/08/03/costum-de-

  • SorinRusi 3 August 2010, 12:25

    RT @OLiXbOLiX: Costum de baie de manelisti [update]: [update cu poza] Am promis ca revin cu poza … iata! Astept pareri! Incredibi… htt …

  • Simona 3 August 2010, 16:05

    nu imi place poza si nici costumul,deci nu pot comenta fiecare aleg sa se imbrace cum doresc:)

  • dogbone282 3 August 2010, 13:06

    @OLiXbOLiX groaznic

  • natalia 3 August 2010, 16:14

    Vai, ce urat arata!

  • Cioby 3 August 2010, 18:36

    Nu avem noi treaba noi cu ei ;) ce fac cum se poarta ;) nu avem rost sa ne batem capu:D

  • Dya 3 August 2010, 20:36

    da ce sunculite avea:)) e trendy flendy

  • miriam957 3 August 2010, 22:19

    tot nu am retinut: de ce zici ca e de manelisti? Asta vine de la haremurile turcesti…inclusiv sunculitele.

  • Mihai_V 4 August 2010, 02:16

    Nu privesc, nu ma priveste.. !

  • RazorX 4 August 2010, 09:46

    am orbit!!!!! e dezgustator.(punct)

  • Alexa Hb 4 August 2010, 12:43

    Awww Olix, ai ramas in urma cu trendul :)))
    Astea se purtau in Costinesti si in urma cu un an ;;)

  • darescu dorina 4 August 2010, 13:48

    ideea este urmatoarea…
    maneisti acestia au un stil apate,de a intra uneori in ridicol,dar asta este pt k ei vor sa atraga atenti cea ce au si reusit.in fine asa sunt ei

  • Jessi 4 August 2010, 14:43

    OMG cum poate cnv sa se imbrace asa?!…SUNT HIODOASEEEEE :-& nu m`as imbraca asa nici daca ma plateste cineva :-&

  • bogdynho 4 August 2010, 15:22

    Oliver, mai frate ce ai tu cu manelistii? Mie personal imi place foarte mult sa ascult manele si cu toate acestea imi place sa ascult si mixurile tale si ale lui Ovidiu. La urma urmei fiecare se imbraca cum doreste pe plaja.Ca doar de asta este loc public si democratie. Sincer nu vad ceva oribil in poza postata. Apropo mi-ai putea da adresa ta de mail te rog? As vrea sa vorbesc ceva cu tine insa nu doresc sa postez aici. Mersi frumos!! Astept raspuns

  • Flory 6 August 2010, 21:55

    =))=))

  • cipoc 8 August 2010, 21:50

    n`ai gasit macar niste carnita mai tanara:))

  • Dj Iulian 11 August 2010, 01:44

    daia ne ducem naiba…

  • Adelutza_brunetzika_n96 25 August 2012, 00:01

    Asa nu`i costum de baie,mah! Si eu am vazut un astfel de “material“ in magazine,doar pt ca poarta asa ceva,nu  inseamna ca`i manelista:-j. Doamnee!!

Post a comment