Top

Sexy … or not?!

Ieri in timul emisiei de pe plaja am avut parte de 2 domnisoare putin cam … turmentate! Sincer, pe mine ma dezgusta in general femeile care exagereaza cu acloolul, dar se pare ca sunt printre putinii care au astfel de “sentimente”, pentru ca baietii de ieri cam salivau dupa fetele astea doua.

Sunt tare curios! Voua vi sa pare sexy sau nu?

[poll id=”35″]

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • cipoc 2 August 2010, 09:47

    era sexy cu siguranta daca n`ar fi fost beata..

  • nashu_mare 2 August 2010, 09:49

    Problema e ca tu nu erai beat. Sau intrebi de spatele tau daca ni se pare sexy?

  • Mihai 2 August 2010, 10:19

    Zici de 2…Eu vad o blonda care nu-mi place..A doua era “spatele tau”?

  • cipoc 2 August 2010, 10:33

    lasa ma, ele se credeau sexoase..
    halal distractie

  • addicted 2 August 2010, 10:41

    Vulgar da, sexy nu!

  • natalia 2 August 2010, 11:24

    Avand in vedere ca eu nu beau alcool decat in ocazii foarte speciale, insa si atunci foarte putin, nu mi se pare sexy deloc.

  • AndreW 2 August 2010, 11:33

    e chiar scarbos :|
    nici mie nu-mi plac fetele mai prietene cu Bahus decat cu baietii ….
    a da … in ziua de azi distractie = (exclusiv) bautura!!!!! ceea ce pe mine ma desgusta :|, uneori bautura e un incredient … si doar asta trebuie sa ramana …

  • Mihai 2 August 2010, 11:48

    @AndreW: La felul in care ai scris eu sunt de parere ca tu nu ai varsta minima pentru a consuma alcool in locuri publice.

  • AndreW 2 August 2010, 11:56

    @Mihai esti penibil, sincer!
    am cu 7 ani peste “varsta minima pentru a consuma alcool in locuri publice” … te face mai fericit?!
    concluzia e simpla … mi-e scarba de femeile care intrec nota!

  • Mihai 2 August 2010, 12:10

    @Andrew: Eu nu te-am jignit pe tine si nici nu te cred ca ai cat ai.
    Din doua motive:1. daca ai cu 7 ani peste bla bla bla atunci nu te referi la fete ci la femei si 2. la varsta pe care insinuezi ca o ai atunci ar trebui sa stii ca se numesc inGrediente nu inCrediente si deZgusta nu deSgusta asta ca nu sa nu mai zic de modul de exprimare cu ……. . Dar daca chiar ai varsta pe care zici ca o ai mie mi-ar fi rusine sincer daca as fi in locul tau si as da inapoi si as zice ca am 12-13 ani.Dar nu sunt in locul.Ceea ce ma face un fericit!

  • contele 2 August 2010, 12:15

    tre sa fi gay sa nu ti placa, macar un mic camel toe

  • DJ RC 2 August 2010, 12:41

    Mihai, a 2-a se tinea de marginea barului.. uitate atent. :))

  • Shadowman 2 August 2010, 12:54

    o manca pasarica si nu stia cum sa te faca sa i`o scarpini =))

  • Mircea 2 August 2010, 12:59

    Intr-adevar,interactiunea dintre doua persoane,indiferent de sex,dintre care doar una este “ametita” a fost si va fi intotdeauna amuzanta,usor penibila si uneori enervanta.Nu cred ca doar femeile sunt penibile in starea asta.
    Daca domnisoara e sexy sau nu?Eu zic ca da(cel putin in poza 2).Si mai zic ca si tu,daca ai fi avut 2-3 shot-uri “la bord” si nu erai obosit(cum ai declarat ieri)o vedeai cu alti ochi.Bine,acum…fiecare cu gusturile lui….:)
    PS:Nu crezi ca-i mai bine asa(cu fete frumoase,provocatoare si ametite)decat cu vreun burtos ametit,care ragaie a bere si insista sa “bagi ceva de Florin Salam,fratioareee…”

  • xyz 2 August 2010, 13:03

    iti saliva guritza :D

  • razvan 2 August 2010, 13:25

    daca nu era beata hai sa zicem ca in anumite circumstante…..da era sexy da asa pentru o fata urata imagine

  • Mihai 2 August 2010, 14:32

    @DJ RC: mamna nene, de la o anumita varsta se duce la vale vederea periferica! :) De-abia acum am observat-o.Dar nu prea arata a femeie ci a carpa aruncata pe bar.Blonda e parfum pe langa ea.Ea e “regele” plajelor pline de metalisti beti!

  • Danny 2 August 2010, 20:29

    Femeia turmentata mi se pare o imagine total dizgratioasa, in mod sigur nu pot gasi sexy asa ceva ci neplacut.

  • Liana 3 August 2010, 00:24

    cam nasol momentul din poza respectiva, dar mai nasol e ca se intampla asta cam zilnic…. eu am fost toata sapt trecuta si aproape zilnic erau genu d fete care se dadeau in spectacol:P …. e na vor sa iasa si ele cumva in evidenta, n-ai ce-i face:). Kiss Fm rulls and i miss you guys :(( vreau si eu inapoi la mare :((

  • sorin 3 August 2010, 14:59

    Sexy sunt…dar nu bete…Eu nu suport sa vad oameni beti in general, cu atat mai putin domnisoare….Asta e!

  • GhiciCinePeRomaneste 6 August 2010, 19:10

    hai olix ca stiu ca si tu le-ai trage-o ( ; LOL

  • Roxanna 14 August 2010, 15:14

    Avand in vedere ca acesta este trend-ul noului mileniu…..este inutil sa ne mai opunem curentului. Asa ca,daca esti fata/femeie si arati cat de cat bine,jos textila si gura larg deschisa (neaparat cu botul bine umflat),ca altfel nu-s sanse de “combinare”,”cuplare”,”imperechere” etc.
    Trist…

  • ALiN 22 August 2010, 18:14

    Da , mie mi se pare sexy . La prima vedere am avut impresia ca in a doua poza tipa cu palarie e Oana Radu . :))

    P.S : acloolul = alcoolul :)

Post a comment