Top

Dexter

De cand am venit la mare, mai exact de vreo 32 de zile, am inceput sa ma uit, in timpul liber, la un serial despre care am auzit numai de bine – Dexter!

Precum vedeti din poza, nu e vorba de serialul de desene animate, ci de serialul cu criminalul in serie care lucreaza si ca legist in cadrul politiei metropolitane din Miami! Dexter nu e un oarecare criminal in serie, ci e unul care omoara, si apoi cioparteste, doar alti criminali in serie.

Am reusit sa vedem 4 sezoane a cate 12 episoade in mai putin de o luna si acum asteptam, cu sufletul la gura, sa vina luna septembrie si sa apara sezonul 5!

Daca va fascineaza trailerul de mai jos va recomand sa va uitati si la serial!

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=R6_qsTCBns8

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 30 July 2010, 05:17

    Dexter: De cand am venit la mare, mai exact de vreo 32 de zile, am inceput sa ma uit, in timpul liber, la un seria… http://www.olix.ro/2010/07/30/dexter/

  • ove 30 July 2010, 09:50

    Am vazut shi eu serialul, numai ca l-am vazut intr-o saptamana parca, e unul dintre cele mai tari seriale si eu la fel abia astept sezonul 5. Dar tu mai ai timp acolo si de seriale ? /:)

  • natalia 30 July 2010, 11:42

    Am vazut inceputul serialului si am spus ca n-am sa urmaesc asa ceva in viata mea.

  • CinnamonAnna 30 July 2010, 10:09

    @OLiXbOLiX Plus ca are cel mai tare filmulet de inceput de episod ever :)

  • Daniela 30 July 2010, 14:04

    Si eu am inceput sa vad 3.13 min din primul sezon si l-am abandonat…dupa 2 seriale vara asta,daca incep sa ma uit si la asta,s-a dus cu viata mea sociala :D

  • Anca 30 July 2010, 16:34

    Yaaaay, forensics! <3
    Mulţumesc de sugestie, Olix, sigur am să descarc şi eu un sezon-două pentru început:)

  • Orry 31 July 2010, 09:08

    un serial ce ma fascineaza! :D

  • LENART ANAMARIA-CRISTINA 31 July 2010, 20:19

    Cam tarziu ai inceput sa te uiti la el…Eu il stiam de cand a aparut…SI e un altfel de serial…Abia astept seria noua…:D

  • Yulyan Cage 31 July 2010, 20:34

    N-am auzit d filmu asta sau park da, dar are a fi un serial tampit mai bine ascult kiss fm dekat sa ma uit la asa ceva. Va recomand desenele `dexter` sunt mai jmechere chiar daca sunt de copii

  • Tudor 10 August 2010, 09:19

    serialul e genial
    si eu am avut dubii dupa primele minute din episodul 1 sezonul 1, insa am vazut ca nu arata intreaga scena oribila si apoi urmeaza un serial superb
    Olix, mersi de recomandare:P… acum sunt la jumatatea sezonului 2:)

Post a comment