Top

Kiss Kiss in the Mix depaseste granitele

Incepand din acest week-end Kiss Kiss in the Mix ajunge in Bulgaria, la colegii de trust – The Voice – Dancefloor Radio! In fiecare vineri seara de la 21 la 24 si sambata de la 00 la 03 bulgarii au parte de 3 ore de Dancefloor mix!

Muzica din cluburile de la noi, dar si cea de la radio ajunge la urechile bulgarilor si speram ca in curand vom ajunge sa facem si petreceri cu Partydul pe acolo! Ca doar suntem frati, nu?

PARTY ON!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • bebulusha 14 July 2010, 11:06

    RT @OLiXbOLiX: Kiss Kiss in the Mix depaseste granitele: Incepand din acest week-end Kiss Kiss in the Mix ajunge in Bulgaria, la … htt …

  • OLiXbOLiX 14 July 2010, 11:00

    Kiss Kiss in the Mix depaseste granitele: Incepand din acest week-end Kiss Kiss in the Mix ajunge in Bulgaria, la … http://www.olix.ro/2010/07/14/kiss-kiss-

  • natalia 14 July 2010, 14:04

    Ooooo, asta da veste! :)

  • cefacemdiseara 14 July 2010, 11:09

    RT @OLiXbOLiX: Kiss Kiss in the Mix depaseste granitele: Incepand din acest week-end Kiss Kiss in the Mix ajunge in Bulgaria, la … htt …

  • miriam957 14 July 2010, 14:25

    si asa erati bookuiti pe 6 luni inainte, acum o sa fiti pe un an! Sa-mi fie gura aurita!

  • floringrozea 14 July 2010, 11:43

    RT @OLiXbOLiX: Kiss Kiss in the Mix depaseste granitele: Incepand din acest week-end Kiss Kiss in the Mix ajunge in Bulgaria, la … htt …

  • andreeabogdan 14 July 2010, 14:52

    RT @OLiXbOLiX: Kiss Kiss in the Mix depaseste granitele: Incepand din acest week-end Kiss Kiss in the Mix ajunge in Bulgaria, la … htt …

  • Madalush 15 July 2010, 02:42

    fain! :) la cat mai multe teritorii cucerite!

  • Andreea Ion 15 July 2010, 03:21

    Поздравления! – I really hope it says "Congratulations!", but you never know with Google.. :D

  • Deejay Paul 17 July 2010, 15:20

    bv dj yaang si olix sa ajungeti cat mai departe sa va auda toata europa cu mixurile voastre beton

  • Cosmin 18 July 2010, 20:03

    Salutare…spuneti-mi si mie cine canta piesa pe care o mixati cu Stromae-Alors on danse.

    Merci

  • denisa 21 July 2010, 23:01

    foarte tare

  • florin 28 March 2013, 07:19

    suntem suntem ..ideea e sa ajungeti peste tot :)

    Oferte Bulgaria

Post a comment