Top

New SummerHIT!! Kingstadub – Party in Brazzaville

Doamnelor, dominisoarelor si domnilor, avem hitul verii 2010!! =)) E o piesa primita pe mail direct de la producatorii ei!

Hello! We are Kingstadub Music Group and we would like to present our summer single “Party in Brazzaville”. Enjoy thesummer and enjoy your life! God bless you!

Si … iata si piesa =))

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=d2HlicIrHKw

=)) Mai haios e ca nu sunt romani! Si totusi .. e haios =))

p.s. pentru cine inca nu a inteles, acest articol este o caterinca!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 12 July 2010, 22:59

    E super piesa. :) Dansam prin camera. :)

  • OLiXbOLiX 12 July 2010, 22:22

    New SummerHIT!! Kingstadub – Party in Brazzaville: Doamnelor, dominisoarelor si domnilor, avem hitul verii 2010!! … http://www.olix.ro/2010/07/12/new-summer

  • georgecalin 12 July 2010, 22:28

    @OLiXbOLiX :)

  • djjonnessey 12 July 2010, 22:39

    @OLiXbOLiX ai descoperit hitul sapand prin nisip ? printre scoici si coji de seminte ? :))

  • Alex 13 July 2010, 01:43

    Decat Inna mai bine astia :)))

  • ove 13 July 2010, 17:45

    Chiar va place melodia asta? /:)..

  • andreea 13 July 2010, 19:20

    sunt romani,se tin de shotii!

  • serban 13 July 2010, 21:04

    Ceau Olix, acum am venit de la mare, am stat o saptamana am dat si dedi kiss de pe plaja a fost super, vreau sa te intreb daca stii cum se numeste o melodie, e house cu ceva versuri turceasti sau arabeasti, cel mai de am auzit-o la Club Imperio Costinesti, mersi mult raman dator ;)

  • Daniela 13 July 2010, 21:09

    No comment…nici atat nu merita! Ce fel de hitul verii 2010???? NOOOOO!!!! Eu raman la artistii nostri si la hiturile lor ale verii :D

  • Radu 13 July 2010, 22:07

    caterinca, necaterinca, mie imi place piesa. iar despre chestia ca ar fi romani, nu prea suna romanesc dupa parerea mea ;)

  • carmelita 14 July 2010, 00:39

    mie-mi place piesa:)..suna bine!

  • radu 14 July 2010, 00:55

    eu zic ca piesa e super, imi place

  • Alex 14 July 2010, 13:08

    mai bine il ascult pe Dolanescu (Dumnezeu sa il Ierte) … asta nui muzica…

  • Andreea D 14 July 2010, 14:52

    ce aveti fratilor cu melodia? geme piata de stifturi si ati gasit-o tocmai pe asta ca exemplu. decat lick shot care urla pe toate strazile mai bine asta.

  • Flory 18 July 2010, 16:11

    Sa zicem ca nu e rea piesa:))…Dar oricum sunt o gramada de piese super tari vara asta de la romanii nostri:D..Hitul verii poate fii Pearls of summer de la bentu de soli…mie una imi place foarte mult…:D

Post a comment