Top

Underwater party!

Aseara n-am avut somn, asa ca impreuna cu Ioana si Aisa eu si Ovidiu aka Dj Yaang am pus-o de un pool party la piscina de la Vox!

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=aCt5KItl4VQ

Cine mai vine la mare sa petreaca alaturi de noi?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 6 July 2010, 12:19

    Underwater party!: Aseara n-am avut somn, asa ca impreuna cu Ioana si Aisa eu si Ovidiu aka Dj Yaang am pus-o de u… http://www.olix.ro/2010/07/06/underwater

  • pyrroman 6 July 2010, 12:24

    @OLiXbOLiX misto emisiile de la mare ;)

  • tudor 6 July 2010, 15:15

    Ti-ai cumparat chit subaqvativ pt aparatul tau:D?
    pacat ca sunetul nu se aude prea bine:(.. probabil din cauza protectieti:D
    oricum cred ca v-ati distrat de minune noaptea la piscina:P

  • Onics 6 July 2010, 15:25

    ce tareeee! nice :) te distrezi!

  • natalia 6 July 2010, 15:25

    Frumos! :) Dupa o zi intreaga de munca, asta e o buna metoda de relaxare. :)

  • Alexa Hb 6 July 2010, 15:43

    N-aveti o treaba, baieti ! :))) Sa va distrati in continuare si pt noi, astia de-acasa. :)

  • nashu_mare 6 July 2010, 18:05

    Ba, esti naspa. Maine ma duc la Constanta ca sa muncesc. Sper sa ploua. :D

  • pykypetru 6 July 2010, 20:10

    sunteti tari si dati muzica fain intradevar (cea mai buna muzica se asculta la kiss)

  • costin 6 July 2010, 21:55

    fain fain :)

    app te-am vazut si eu live la costinesti

    foarte tare ce faceti voi pe plaja :)

  • Madalush 7 July 2010, 12:16

    Racoroasa petrecere :)

  • Ovidiu 7 July 2010, 16:06

    Nici eu nu am avut aseară somn aşa că am ascultat Kiss FM până târziu în noapte. Singurul fapt de care mi-a părut rău este că nu m-am sculat la timp pentru a asculta Matinalul Senzaţional.
    Apropo, sper că Unguru’ Bulan îşi va ‘repara’ blogul şi că va fi mai atent de acum încolo în ceea ce priveşte securitatea site-ului Bulan-Media.Ro
    Insecuritatea l-a costat destul de mult ieri ;))
    Bafta!

  • maria 7 July 2010, 17:39

    mai…azi e miercuri, nu joi :))…de doua ori v-am auzit spunand ca e joi :))…

  • denisa 7 July 2010, 19:45

    ce faceti?cum e vremea la mare ?as vrea si eu sa stiu cat stati la mare ca vin si eu la mare acu in iulie ,la sfarsitul lunii.chiar daca nu ajung la costinesti ,ma duc la Mamaie.

  • denisa 7 July 2010, 19:46

    distractie placuta si vreme frumoasa

  • Marianussss 8 July 2010, 15:09

    Sunteti cazati la VOX MARIS?:) Cum e peacolo???

  • Deejay Still 9 July 2010, 04:00

    Olix , zimi si mie cum se numeste piesa din video te rog :) . Bafta!!!

  • natalia 9 July 2010, 09:34

    @Deejay Still: Pedro Cazanova Invites Andrea – Selfish Love (P Carrilho & Nanau remix)

  • denisa 9 July 2010, 13:49

    mersi olix am vazut ce scrie asa ca o sa imi fac bagajele si o sa vin la mare la distractie

  • Deejay Still 10 July 2010, 00:26

    Merci mult natalia :)

  • natalia 10 July 2010, 00:27

    @Deejay Still: Cu placere.

  • ღoanaღ 10 July 2010, 20:24

    vin si eu la mare pe 19 iulie:X:>:>

    ;*

  • Raul 4 September 2010, 16:18

    Dai sa putaa Olix!!! :)

Post a comment