Top

Am plecat la mare!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 27 June 2010, 21:49

    Am plecat la mare!: La Costinesti mai exact! Acolo ma gasiti, pe plaja! De azi 28 iunie si pana in 29 august! Ince… http://www.olix.ro/2010/06/28/am-plecat-

  • miriam957 28 June 2010, 00:38

    ARATA SUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPEEEEERRRRRRRR BLOGUL!

    BRAVO CRISTI! Arata in ton cu sezonul.

  • costin 28 June 2010, 00:42

    sall :) se stia de anu trecut ca tot costinesti v-a fii :p
    app daca tot in costinesti te duci :) stii un loc pentru cazare cat de cat ok? sau vre-un site ceva?

    ms

  • Tzilu 28 June 2010, 00:52

    Heeeeeeeeey…ce look nou ne-am tras:) Tare fresh si frumusel:)
    Distractie la mare! Sa-ti afunzi un pic degetele in nisip si pentru mine:)

  • bek00letz 28 June 2010, 00:59

    Funky!!! Ne-om vedea la mare! :-D

  • Izaaaa 28 June 2010, 01:01

    arata super tare:X
    felicitari amandurora :X
    OLiX distractie placuta si poate ne vedem :*:*:*

  • VlaDHQ2 27 June 2010, 22:10

    RT @OLiXbOLiX: Am plecat la mare!: La Costinesti mai exact! Acolo ma gasiti, pe plaja! De azi 28 iunie si pana in 29 august! Ince… htt …

  • Axel-Spain 28 June 2010, 02:55

    In sfarsit ati plecat la mareeeee
    Eu am casa la mare dar in Spania jeje pun Kiss FM la maxim si ma strang cu gasca ca si cum am fi in tara multumim pentru ceea ce facetii pentru mine Kiss FM este pe viata.
    Cand incepeti actiunea la ce ora?
    in caz ca nimeni nu raspunde ma gandesc ca o sa se comenteze la kiss kiss in the mix.
    Respect for OLIX

  • natalia 28 June 2010, 09:43

    Atata foarte bine noua tema! :) Studioul Kiss FM cu faimosul balcon, unde danseaza fete toples. :))
    Tinand cont de ceea ce am vorbit aseara, eu totusi iti urez distractie placuta. :) :-*

  • Valy 28 June 2010, 11:51

    Ne vedem acolo!

  • Alex Miinea 28 June 2010, 12:01

    Salut Olix…tin sa-ti spun k de o saptamana caut k disperatul o melodie p kre am auzit-o la voi in seara de 23 iunie….n-am mai avut chef nici d invatzat pt sesiune;))…dak se poate sa-mi dai si mie tracklist-ul din seara aceea.multumesc anticipat:)

  • cosmin 28 June 2010, 14:52

    HELLO!! Foarte tare!! maine ajung si eu la costinesti ,pentru montarea echipamentului ,deoarece YOUCLUBVIDEO va transmite live streaming din RING toata vara mai exact de la 1 iulie pana la 30 august!!TE SUN MAINE SA BEM O CAFA!

  • Danny 28 June 2010, 17:00

    Imi place mult de tot noua tema. Sa aveti distractie placuta la mare!
    Cred ca asteptati demult perioada asta. Asta-iarna, cand faceati “Rezistenta din munti” cred ca va gandeati la Summer Kiss-ul din vara!
    O sa va ascult si eu, in masura timpului.

  • Anca 29 June 2010, 09:39

    Anul trecut am fost si eu in Costinesti si m-am simtit super cu voi.Anul asta nu cred ca mai ajung,dar va ascult non-stop.Plec intr-un concediu prin tara si am notat fiecare oras in parte cu reteaua pe care se asculta kiss fm.Sunteti bestiali.O vara frumoasa si cea mai buna muzica se asculta la kiss!!!

  • Luminita Weiss 29 June 2010, 21:09

    multa distractie!!!

  • MiKe Mihai 29 June 2010, 21:59

    si ce program aveti ? de la cat la cat sunteti ?

  • Oliver Simionescu 30 June 2010, 00:17

    toata ziua pe plaja!

  • MiKe Mihai 30 June 2010, 00:18

    si noaptea , lucrez de noapte si as vrea sa stiu daca va pot auzii :D