Top

KissFM, Radioul no1. in Romania si in 2010!

Tocmai a aparut noul val de audiente radio si, ghici ce?

In Romania KissFM are zilnic 2.216.500 de ascultatori! VA MULTUMIM!!

locul 2 – Radio Romania Actualitati 2.058.100
locul 3 – EuropaFM 1.623.100
locul 4 – Radio Zu 1.521.900
locul 5 – Radio Romania Regional 1.499.100

Pe Bucuresti, pe targetul comercial, lider este Radio Zu cu 190.300, iar

locul 2 – KissFM 144.500
locul 3 – Radio21 109.500
locul 4 – MagicFM 63.400
locul 5 – VibeFM – 62.300

Audiente detaliate gasiti aici!

Felicitari concurentilor si MULTUMIRI VOUA pentru ca ne ascultati in continuare in numar asa mare!

p.s. Iar o sa auzim magaria aia cu “Romania e Zu” cand diferenta dintre Zu si Kiss pe national e de vreo 700.000 de ascultatori?!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 7 June 2010, 06:56

    KissFM, Radioul no1. in Romania si in 2010!: Tocmai a aparut noul val de audiente radio si, ghici ce?
    In Romania K… http://www.olix.ro/2010/06/07/kissfm-rad

  • natalia 7 June 2010, 09:57

    Cu placere! :-* >:d< CEA MAI BUNA MUZICA SE ASCULTA LA KISS!
    Felicitari! :)

  • a_dia 7 June 2010, 06:58

    RT @OLiXbOLiX: KissFM, Radioul no1. in Romania si in 2010!: Tocmai a aparut noul val de audiente radio si, ghici ce?
    In Romania K… htt …

  • bek00letz 7 June 2010, 10:02

    Have fun diseara :-))

  • danimihu 7 June 2010, 07:04

    @OLiXbOLiX cc: @andreeaberghea Felicitari !

  • eRRmy 7 June 2010, 10:04

    Felicitari! in continuare Kiss Fm e cel mai tare :P

  • Cosminalin 7 June 2010, 10:05

    Tineti-o tot asa si la mai mare.

  • tudor0410 7 June 2010, 08:47

    RT @OLiXbOLiX: KissFM, Radioul no1. in Romania si in 2010!: Tocmai a aparut noul val de audiente radio si, ghici ce?
    In Romania K… htt …

  • thespy 7 June 2010, 12:51

    eu nu inteleg de ce nu pot pierde astia de la zu locul 1 pe bucuresti.sau de ce niciodata kiss nu reuseste sa ajunga no.1 pe bucuresti…

  • FLORIN B. 7 June 2010, 12:53

    FELICITARI!Meritati sa fiti NO.1,ca “Cea mai buna muzica se asculta la KISS!!!” Sunteti tari, va ascult mereu!

  • deejaytiby 7 June 2010, 14:09

    eu nu cred in sondaje!:( este kiss-ul cel mai tare si merita primul loc!dar hai frate cine mai asculta radio romania actualitati?

  • Madalina 7 June 2010, 16:54

    Bravoooooo! Sugestii ar fi totusi cateva, dar oricum….sunteti nr.1!

  • DJ Bobby ASOT 7 June 2010, 17:58

    cum frate toti sunteti No.1????? :O:O :)))))))))))))))))))))))))))))))

  • mya 7 June 2010, 21:39

    buna…as vrea sa stiu cum se cheama melodia cu refrenul …..” yesterday yesterday” …pls …..astept un raspuns

  • iliana 7 June 2010, 22:02

    Felicitari! :)

  • cri 7 June 2010, 23:37

    @natalia: cel mai tare radio kiss pop dulshe

  • Saloane tatuaje 8 June 2010, 09:44

    Locul doi Romania actualitati… nu ma asteptam :)

  • deejaytiby 8 June 2010, 13:54

    mia :mossano-indianotech cred ca am lasat comul asta si la partyd :))mai intreaba cineva?

  • deejaytiby 8 June 2010, 15:37

    mossano-zingarinho ;))

  • sorin 9 June 2010, 15:29

    Felicitari pentru performanta. Romania e Kiss FM:D

  • Florin Muresan 9 June 2010, 19:16

    Salut Olix !

    Ma bucur foarte tare ca sunteti pe Locul 1 !

    Si faza cu radio Zu chiar n-o inteleg, adica e destul de tare si Buzdugan (nu se compara cu Carcotasii oricum), dar in rest nu au chiar nimic interesant.

    Listen Kiss FM ! (tot timpul m-am intrebat daca nu era corect Listen to Kiss FM :P )

Post a comment