Top

Elena Gheorghe a luat-o razna

Nu o cunosc, nu ma deranjeaza, dar imi placea mult mai mult sa o aud cantand latino sau ce canta ea pana acum.

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=3w5JPMlvXM8&feature=player_embedded

wtf is this?! Elena Gheorghe popcorn?! Suna subtil asa a Inna –  Hot! C’mooon!

Serios acum, doar mie mi se pare ca piesa asta suna foooarte ciudat?!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 7 May 2010, 13:19

    Elena Gheorghe a luat-o razna: Nu o cunosc, nu ma deranjeaza, dar imi placea mult mai mult sa o aud cantand latino… http://www.olix.ro/2010/05/07/elena-gheo

  • B 7 May 2010, 16:22

    din latino nu ies asa de multi bani ca din popcorn. pana la urma vinzi ce se cumpara

  • bettyice010 7 May 2010, 13:23

    RT @OLiXbOLiX: Elena Gheorghe a luat-o razna: Nu o cunosc, nu ma deranjeaza, dar imi placea mult mai mult sa o aud cantand latino… htt …

  • KorinaMS 7 May 2010, 16:24

    doamne fereste! au innebunit toti!
    e cea mai proasta “chestie” pe care am ascultat-o in ultimii 21 de ani :))

  • natalia 7 May 2010, 17:24

    Muzica latino ii punea mult mai bine vocea in valoare, dar asta nu. Nici mie nu-mi place!

  • PJvincent 7 May 2010, 19:49

    Asta ceri publicu. sper doar ca ea a facut un fel de iesire din stil latino ca sa se distreze un pic, dupa ce sa va intoarce la latino…

  • nashu_mare 7 May 2010, 20:25

    De unde stii ca e vorba de Hot si nu de alta din creatiile Inei, ca toate sunt la fel oricum? Doar engleza ei e unica.

  • WaLy 7 May 2010, 21:19

    Suna putin ciudat!!!
    Dar sincer e frumoasa melodia.

  • Adrian 7 May 2010, 22:30

    Nu ma mira. In curand o sa ii auzim si pe cei e la Holograf cantand tot popcorn music , pentru ca nu se mai vinde pop-ul de nicio culoare. asta si din cauza faptului ca promovati in proportie de 80-90 la suta numai acest gen de muzica, numai house. Restul stilurilor muzicale or sa ajung sa nu mai existe. Se uniformizeaza toata muzica din Romania, diferenta intre artisti nu o sa mai existe curand in modul asta.

  • adytzza 7 May 2010, 22:46

    Exact aceasi reactie am avut-o si eu cand am auzit melodia… Oricum toti artistii de la noi se indreapta catre astfel de piese comerciale, si din pacate unii nici macar nu ar trebui sa se gandeasca la asa ceva …

  • carmelita 8 May 2010, 01:42

    mai bine i se potriveste latino decat genu asta…ritmu e ok dar nu i se potriveste genu de club..mai bine merge pe latino…

  • scorpynikky88 8 May 2010, 10:10

    suna naspa, nu ii se potriveste, nu ii pune vocea in valoare, dar macar pronunta cuvintele corect…
    asa vinde, asta fac artistii…
    pai si Andra a trecut la popcorn muzik, cu remixul la melodia ei…..
    Ar trebui sa se promoveze si alte genuri la radio , mai ales…

  • Victor Dulu 8 May 2010, 19:49

    Multi s-au apucat de Dance-House (Popcorn) pentru ca stiu ca se asculta acest gen…

  • colours of my mind 8 May 2010, 21:27

    ai fosrte mare dreptate adica poate vrea sa incerce ceva diferit dar nu ii iese nu ca mi-ar placea mie elena gheorghe din contra chiar imi displace si ea si noua ei meldie care si asa e cam de rahat:D ar trebui sa stea la locul ei..

  • Denis 9 May 2010, 11:06

    O sa va placa la mai multe ascultari :)

  • Simona 10 May 2010, 14:37

    In principiu nu ar suna ataaat de rau dar are cateva bucati care parca “nu se pupa” unele cu altele.
    Iar cu privire la gen, a zis cineva mai sus ca asta e muzica promovata acum si in oarecare masura are dreptate. Acum se orienteaza si artistii, doar nu o sa moara de foame. :)

  • sorin 12 May 2010, 01:13

    Efectul de turma, doar ca la unii se manifesta cu intarziere:)

  • Deejay Still 12 May 2010, 01:13

    Imi place piesa!!! Cred producatorii piesei au muncit destul la piesa , si parerea mea e ca a dat rezultat :).

  • alex 17 May 2010, 12:14

    da ai dreptate suna foarte ciudat….GEN!…:))….la fel cum suna si piesa “Bunny” a colegului tau Yaang…adica foarte foarte naspa….zici ca sunt piese de incepatori din spatele blocului ,facute cu un programel “crackuit”…!!!!!

  • rebeca-fan elena 18 May 2010, 13:20

    o iubesc pe Elena..este o fata atat de super..bineinteles ca mai bine ramanea la muzica latino,dar si noua piesa ii bunicica…va pup pe toti

Post a comment