Top

Movie batch

Am vazut cateva filme foarte misto in ultima vreme si o sa va si povestesc, in cele ce urmeaza, despre ele.

Iron Man 2 – actiune, misto. Efecte faine si actiune tare!

How to Train your Dragon – animatie foarte tare, mai ales la 3D. Poveste misto si foarte bine gandita!

The Bounty Hunter – o caterinca de film, un fel de poveste Bonny & Clyde.

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • WaLy 4 May 2010, 10:08

    Sunt tari filmele , o sa-mi fac timp sa le vad si eu.

  • natalia 4 May 2010, 10:14

    Am vazut trailer-ele, asa ca in urmatoarele zile am ce vedea. :)

  • Alyn 4 May 2010, 15:01

    Faine filmele dar tot mai tare i filmul Transporter.3 cel mai tare jur :X

  • alexandra 4 May 2010, 20:50

    olix cv filme cu vampiri ,,sau cu varcolaci,,sti ,,,chestii din astea:D ai si u cv mai noi ? ca pe cele vechi le-am vazut pe toate :D

    cele de comedie nu prea imi plac,,:D

  • alexandra 4 May 2010, 20:56

    iron man este interesant filmul …:P

    si ai vazut filmul percy jackson and the olympians?? este interesant si acesta

    daca nu l-ai vazut am sa ti-l recomand pentru ca vad ca iti plac filmele mai de actiune :”> :”>

  • Delia 5 May 2010, 16:20

    Em am vazut The bounty hunter si mi-a placut.O comedioara dragutza cu Gerard Buttler si Aniston , eu i-as da nota 6.5

    Si as mai vrea sa vad How to Train your Dragon pentru ca am inteles ca e foarte misto 3D.

    Iron man nu-i chiar pe gustul meu :)

  • Raluca 5 May 2010, 17:21

    Da, la Iron Man 2 am fost chiar la premiera si desi credeam ca nu va fi mare chestie ma ramas foarte placut impresionata.
    Filmul are tot ce-i trebuie: un actor principal plin de carisma(Robert Downey Jr) povesti despre tehnologie, actiune, efecte tari, umor si foarte important: muzica buna. E un film bun la care te relaxezi, te amuzi si pleci cu gandul la cat va mai trece pana cand ne vom “juca” si noi cu o asemenea tehnologie:)

    Ce urmeaza sa apara si mi s-au parut itneresante de vazut sunt Salt si Prince of Persia( mai ales pt efecte)

  • Delia 12 May 2010, 14:03

    @Raluca:

    Da .. Prince of Persia am inteles ca e foarte misto si am vazut si trailer-ul care e super misto. Sunt nerabdatoare sa il vad.

Post a comment