Top

Poze pentru hi5 – Making of!

Probabil va ganditi de multe ori “oare cum isi fac fetele astea poze asa faine pentru hi5” :)

Iata!

(click pe poza daca insistati sa o vedeti mai mare :)) )

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • nashu_mare 3 May 2010, 21:15

    Si mai sunt aia care au poze cu tricorul rulat pe burta prin cluburi langa boxe…

  • Clady 3 May 2010, 21:15

    Asta face parte din placerea de a merge la mare – admiratul personajelor de genu :X!

    Nu comentez atitudine/fizic/tinuta… As fi prea rea :))

  • natalia 3 May 2010, 21:18

    Parca sunt la o sedinta foto, pentru o revista! :))

  • Clady 3 May 2010, 21:28

    @olix eh… ele n-au auzit in viata lor de sport si mananca doar la McD. Le iertam…

    Dar tinuta si felul in care isi arata tipa cu tricou galben posteriorul strans in blugi… De vis :))!

  • nashu_mare 3 May 2010, 21:33

    Ma intreb oare cat ar plati o blonda cu tatuaj pe o asa poza. Nu pe aia de pe stabilopod. :D

  • Iza 3 May 2010, 21:37

    Deci te rog, e imposibil pentru fetele de genul asta sa nu isi etaleze “formele” prin poze. mie mi se pare o porcarie sa iti faci asa poze tampite pe care sa le pui pe hi5 sa iti spuna toata lumea ca esti nice, sweet, “like a lollipop” (asta am vazut de curand pe un hi5=)))

  • motanes 3 May 2010, 21:46

    Bine că au fetele poftă de mâncare. :D

  • Adrian 3 May 2010, 22:20

    Hai mai OLIX ca nu arata rau :D

    @Clady frumos posterior, ce ai cu ea ?

    :D

  • marius 3 May 2010, 22:21

    mare e gradina omului … de la unele nu ai ce cere … au scapat la mare si se “trag” in poze

  • Anca 3 May 2010, 22:30

    @Clady:dar burta celei cu tricoul galben,nu ai vazut-o??:)):))
    si mai e si fata “imbracata” in prosop…daca la varsta asta are cu 10 kg in plus..peste 10 ani,cate kg in plus va avea??[stiu,sunt rautacioasa;))]

  • KornNT 3 May 2010, 23:12

    Fetele fac poze pentru hi5, se stie! :))

  • insanity 3 May 2010, 23:29

    doar nu va asteptati sa isi arate adevarata ‘valoare’! ,evident k totul e un simplu fake cand vine vorba de situri k cel prezentat mai sus,asa k relax people,this is the world,astea sunt pitipoancele care din pacate fac parte din rutina noastra de zi cu zi,insa ignoranta este singura consolare si evitarea de a lua o razna… sunt multe de zis insa ,uneori e bn sa pastram tacerea…. peace.

  • gza 3 May 2010, 23:50

    hei…:”>cine e tipu cu freza nebuna cu dungi blonde care a mixat cu voi sambata seara ca nu stiu:”>:”>:>

  • Jancsy 3 May 2010, 23:55

    Hahaha! Nice shot! :D

  • gza 4 May 2010, 00:09

    multumesc!!!

  • aia mik si faina :* 4 May 2010, 01:43

    super distractie la Costinesti! :X

  • peteri katy 4 May 2010, 07:40

    mama daca r fii singureel cred ca nu ar fii problema dar is n

  • peteri katy 4 May 2010, 07:49

    si la o adika vor sa zika ceav prin poza respectiva….si daca manca la Mc ce-i? fetele vor impresioneze baietii is poate in cautare siii la o adika ele se cred cum se zike “mama cxe bunuoaca is ,,,sauvai ce fr ii fat aia din poza sau oglinda” deci is niste piti care cauta ceva si prin poza arata ceva

  • gza 4 May 2010, 09:04

    fiecare se pozeaza cum vrea…nu toate sunt slabe :D acu e treaba lor ce fac cu pozele,poate nu le posteaza pe hi5 :D
    repede voi rautaciosilor;))))

  • gza 4 May 2010, 09:49

    imi zici si mie unde pot gasi ceva informatii despre el:D

  • djnegativ 4 May 2010, 11:19

    hai frate olix ca arata destul de bine

  • Victor Dulu 4 May 2010, 13:49

    Pitipoance de mare:))

  • vasaigeo 27 May 2010, 19:09

    dragute fetele dar tre sa mai tina si o cura de slabire ca e vara fetelor

Post a comment