Top

Tema de primavara 2010

Si-ntr-un final am tema de primavara 2010! Multumesc mult Cristi @ Mediajuice!

Cum vi se pare?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 29 April 2010, 21:01

    Tema de primavara 2010: Si-ntr-un final am tema de primavara 2010! Multumesc mult Cristi @ Mediajuice!
    Cum… http://www.olix.ro/2010/04/29/tema-de-pr

  • OLiXbOLiX 29 April 2010, 21:36

    @erisedro merg la mine

  • natalia 29 April 2010, 23:52

    Chiar imi place foarte mult noua tema! :) Se simtea nevoia unei schimbari pe blog! :)

  • Andrei Pintica 29 April 2010, 23:55

    Foarte tare frate !

  • sorin 29 April 2010, 23:57

    Foarte faina tema. Este de primavara, iar balonul face totul. Sa intelegem ca si in vara asta o sa fii in balon si o sa te lasi purtat oriunde in tara?:D

  • bek00letz 29 April 2010, 23:58

    E cul, ca si celelalte. Mr. Famouspixel stie ce face :-)

  • Andrei Pintica 30 April 2010, 00:03

    Foarte tare :D

  • Sszecret 30 April 2010, 00:04

    Mie imi place noua tema, precum cele dinaintea ei de altfel. Desi miniOLiX-ul din balon mi se pare putin speriat de bombe :)) . Parerea mea :)

  • miriam957 30 April 2010, 00:09

    In sfarsit! Unde duce balonul ala? Faina tema…e verde…bun si de vara.

  • erisedro 29 April 2010, 21:16

    @OLiXbOLiX linkurile la paginile “Despre mine” si “Typos” mie nu imi merg. Google Chrome 4.1.249.1064, Win7 x64, if that helps.

  • ove 30 April 2010, 01:10

    Ma asteptam la ceva mai mult.. dar cam totul e la fel in afara de poza de fundal.. deci nu e prea mare realizare :-??

  • erisedro 29 April 2010, 22:58

    @OLiXbOLiX just sayin’…

  • Ovi 30 April 2010, 09:04

    e chiar mistoo tema…….buna ideea de a schimba ceva pe acest blog:):):)

  • Anna Pope 30 April 2010, 09:05

    Ti-a prins creasta perfect in desen :))

  • RazorX 30 April 2010, 14:14

    VERDE :D

  • insanity 30 April 2010, 14:34

    d’nul olix, se pare k te pasioneaza rau sa fii la inaltime intodeauna, insa exista un risc : _ti se va deranja creasta.. (este singura care iese in evidenta) si.. e ok ,nu e nimic de zis.. peace

  • Victor Dulu 30 April 2010, 15:10

    Imi place e fresh e ok!

  • andreea 30 April 2010, 17:30

    este super!!!=D

  • bogdan 30 April 2010, 18:29

    aveti emisuni super tari olix si cele ma tari mixuri din vara asta din 2010 olox bolix olix face supa de perisoare olix bea ceai de sunatoare

  • Florin L. 30 April 2010, 20:22

    Peisaj verde, cer senin, placut ! Dar vine deja ultima luna din primavara.

  • Vick 30 April 2010, 21:28

    De cand va ascult ma intreb de ce nu mixati si voi si ceva ca Rammstein sau Korn – Slept too long si mult mai multe genuri de muzica (in afara de manele normal). Faceti o treaba foarte buna, dar o faceti pe aceleasi melodii de obicei, sau cel putin le schimbati cam rar. Emisiunea voastra(Kiss Kiss in the Mix) si Kiss Fm Club mix sunt singurele cu muzica super buna, restul le-am invatat playlistul pe de rost, mai schimbati si voi melodiile alea, bagati si voi(Kiss FM) si melodi noi si vechi si nu neaparat romanesti.Imi pare rau ca scriu aici, am citit regulamentul sa pastrez firul discutiei dar nu mai am timp sa caut acum blogul ideal unde sa-mi spun parerea(abia il gasi pe asta :)) Bye bye

  • Ioana 30 April 2010, 23:43

    OliX e la mareeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!:((…plaja,nisip,apa,mare,mult soare,caldura..muzika cea mai buna :> the one and only in the mix Olix!!!..:( vreau si eu te popa Ioana din Targoviste…P.S..Frumoasa tema!!:* imi place mult!!..miss u >:D<...and have fun la mare:(

  • KornNT 1 May 2010, 04:42

    Foarte frumoasa tema. E pe trend ;))

  • faze tari 4 May 2010, 14:11

    Frumoasa tema :D ;)

  • Delia 5 May 2010, 16:17

    E draguta tema, ar mai trebui sa faci in asa fel incat atunci cand dai click pe Olix Summer Calling.. sa te duca pe homepage ;) , pt ca home ala e prea mic si nu foarte vizibil.

    Doar parerea mea :)

Post a comment