Top

Logorama: tu ce logouri ai descoperit?

Am gasit un filmulet tare pe vimeo: Logorama! Un filmulet de nota 10 la care s-a lucrat probabil foarte mult. Un filmulet cu logo-uri!

Acum va invit la o provocare! Sa scrieti fiecare cate 10 logouri pe care le-ati vazut in filmulet, fara sa repetati logourile spuse de cei care au comentat deasupra voastra! Spor :)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 28 April 2010, 09:42

    Logorama: tu ce logouri ai descoperit?: Am gasit un filmulet tare pe vimeo: Logorama! Un filmulet de nota … http://www.olix.ro/2010/04/28/logorama-t

  • bek00letz 28 April 2010, 09:45

    @OLiXbOLiX L-am pus si eu ieri pe twitter :-) Parca nu m-ai urmari, bro 8-| :-))))

  • bek00letz 28 April 2010, 12:47

    Pff: Mcdonalds, Apple, Windows, Chevrolet, GMC, Audi, Nike, Pringles, Esso, Jack Daniels, Mastercard, M&M, Mtv, Haribo, Brembo… Cred ca am spus mai mult de 10 :-))

  • Seelview_ro 28 April 2010, 09:56

    @OLiXbOLiX a castigat si oscarul pt best animation short (sau ceva de genu)

  • RiviOnze 28 April 2010, 13:00

    filmuletul a luat un oscar la ultimele premii:

    @ontopic: stop@shop; lego; pizza hut; bentley; aston martin; blaupunkt; heineken; taco bell; ibm; adobe.

  • natalia 28 April 2010, 13:22

    Malboro, Philips, S Icker, Durex, Dell, Pacific Horzon, Universal, Epson, Samsung, Mastercard.

  • Tudor 28 April 2010, 14:00

    MSN, GMC Truck, American Cancer society, Betten, EMI, michelin, KFK, Fanta, Sprite, Crunch

  • OLiXbOLiX 28 April 2010, 13:12

    @bek00letz ieri n-am stat aproape deloc pe twitter :| @sabinacornovac da, e chiar ok ;)

  • WaLy 28 April 2010, 14:35

    Tare!!!
    Chiar ca e de nota 10 si sunt sigur ca s-a lucrat la el.

  • sabinacornovac 28 April 2010, 13:17

    @OLiXbOLiX Am inteles ca a pretul acela mai este o singura bucata, pentru ca e lichidare :) E ultima zi cu acel pret :-p Mie imi place

  • RazorX 28 April 2010, 17:13

    foarte fain filmuletzul! ..poate k mai lipseau si alte logo-uri gen: Dacia, Petrom, Iulius Mall, Metro, Oriflame :))) ..(nu fac reclama sa se stie!!!)

  • Delia 28 April 2010, 17:58

    Cred ca filmuletul asta a luat un premiu pentru identitate vizuala si parca au fost si ceva divergente cu cei de la mcdonals (nu stiu exact).

  • aia mik si faina :* 28 April 2010, 20:17

    BMW, Cruise America, Shoney’s Inn, Afri Cola, Randy’s Donuts, Betten, Best Western, Energy Smart, Purina, Red Stripe
    ;)
    filmulet de nota 10*! :)

  • Anca 28 April 2010, 23:50

    american family,food store,daewo,hp,jaguar,kfc,paramount,discovery,ploice,levi’s,lee cooper,mobil,volvo,philips,malrboro,colgate,western union,chevrolet,E,hbo,kodak,d,ikea,nokia,vodafone,animal planet,world disney,pepsi,I.E,Sony Ericsson,7 up,mars,milky way:D:D

  • sailor moon 29 April 2010, 12:24

    Lavazza, Leica, The North Face, Dole, Heinz, Starbucks cofee, Mercedes, Barclays Capital, Yamaha.

  • Anca 29 April 2010, 17:06

    nici macar jumatate nu s-au gasit =))=))mai incercam??

  • RazorX 29 April 2010, 18:12

    @Anca: nu prea are rost :P …sunt o groaza :)

  • Anca 29 April 2010, 18:28

    @RazorX: apx350…am gasit eu:)):)):))
    @olix:e si sony vaio(k tot dati voi la kiss):)):))

Post a comment