Top

Cristina de la Impact promoveaza KissFM la Marutza

Cristina esti foooarte tare!!

Am intrat cu Cristina in direct mai devreme la KissFM si iata inregistrarea :)

Cristina, saptamana viitoare te scoatem la suc!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 20 April 2010, 20:23

    Iata si inregistrea audio cu cristina de la KissFM RT @olixbolix Cristina de la Impact promo. KissFM la Marutza » http://www.olix.ro/2010/04/20/cristina-d

  • Sszecret 20 April 2010, 22:44

    Ce tare! Era fain si daca zicea acum la Kiss Kiss in the Mix :)), sa vezi atunci :)

  • natalia 20 April 2010, 22:47

    :)) Foarte tare! :)) I-am vazut la tv, dar nu am prins piesa de la inceput.

  • Pyuric 20 April 2010, 22:49

    =)) =)) =))

  • Marius P. 20 April 2010, 22:49

    hahaha….dragut :)).

  • sorin 20 April 2010, 22:57

    Hai ca a fost fain:). Merita un cico din partea Kiss FM:D

  • sabau 20 April 2010, 23:12

    ehh :)) se mai intampla ..a fost live :))

  • Mihai M 20 April 2010, 23:44

    f tare…

  • andrei 21 April 2010, 00:08

    excelent!!!!! made my day,am ras cu toata gura :)))
    extraordinar de simpatica faza si piesa e belea. bravo Impact! (iar cei de la Kiss s-o scoata pe Cristina la un suc si sa-i zica “multumesc!”

  • pysicutza 21 April 2010, 00:11

    :)))))) nu se poateeeeee,ce taaaaareeeee!!! cu ocazia asta se promoveaza si Kiss si Happy Hour :)))
    asta a fost buna de tot. supertare melodia!

  • emmann 21 April 2010, 00:29

    foarte tare, sa mai primiti astfel de promovare gratuita

  • Adrian Funk 21 April 2010, 00:43

    Daca nici asa nu s-au convins unii ca e live… :))
    Foarte bine ca a gresit :)):P
    O greseala draguta.

  • djjonnessey 20 April 2010, 21:53

    RT @OLiXbOLiX: iata si inregistrea audio cu cristina de la KissFM RT @olixbolix Cristina de la Impact promo. KissFM la Marutza » http:// …

  • emilia 21 April 2010, 01:35

    what can you say …. blame it on the sun ;))

  • VioletaElena 21 April 2010, 09:13

    Super sound si extraordinara voce,o melodie vesela si fresh.Bravo,mult succes in continuare,ca sunteti cei mai tari!

  • RazorX 21 April 2010, 10:09

    @OLiX parerea mea e ca nu tre sa se supere cei de la PRO pt asta, adevarul e k suna mai bine “KISS FM” decat” happy hour” :PPP
    si pana la urma stie toata lumea cine e nashul :)
    ….”CIMENT!”

  • Andi 21 April 2010, 12:37

    Si acum la KISS FM !!! :))) Tare rau faza. Piesa e belea. sa le zici sa cante si cu Kiis Kiss in the mix :)))))

  • clady 21 April 2010, 12:50

    Foarte tare tipa :D.

    Daca venea la kiss si canta live cu “Acum la happy hour..” mai era faza zilei? :)))

  • Delia 21 April 2010, 15:41

    foarte tare :))

  • Sinziana 21 April 2010, 19:07

    hahahahahaha.. buna asta.

  • Anca 21 April 2010, 21:00

    @ OLiX:ar fi fost si mai tare:)):)):))
    Probabil e o ascultatoare de kiss si de aceea..”si acum la kiss fm”

  • Cristina 21 April 2010, 23:24

    fratilor,ma bucur mult ca regasesc pe acest blog oameni dotati cu simtul umorului :)))
    ceea ce s-a intamplat a nascut mult amuzament,motiv ptr care sunt fericita. e bine sa faci oamenii sa mai si rada,ca e prea multa suparare in zilele noastre.
    in alta ordine de idei,sunt deschisa la sugestii ptr gafe de viitor :p :)))))
    scormoniti-va imaginatia si ne putem distra “like there’s no tomorrow” !
    pana atunci dau vina pe soare,bata-l sa-l bata :D si va KISS pe toti

    p.s. hai sa auzim in cor: “si-acum la Kiss fm…”

  • dami 22 April 2010, 15:19

    foarte,foarte tare.

    chiar ma gandeam acum 5 min cum ar fii sa se intample cv de genu asta:))

    era ft tare daca se ducea la ZU sau orice alt post de radio si sa zica de KISS FM.de mai,daca sunteti cei mai buni;)) nu sunteti voi vinovati:P

  • drstoica 22 April 2010, 21:19

    Dincolo de aspectul intr-adevar amuzant al momentului, fata s-a facut de un maro inimitabil. Iar in viitorii 10 ani se va tot intreba: “de ce nu ma mai invita si pe mine Pro Tv-ul, ca ia uite ce fata cracanata, deselata si fraiera sunt?!”. :)

  • drstoica 22 April 2010, 21:21

    Nu, Olix, mai tare era daca mergea la Kiss si canta cu Zu. :))

  • drstoica 22 April 2010, 23:11

    Oricum, Kiss era cel mai castigat din afacerea asta fara sa miste un deget. :)) Dar fata aia… tot… blonda ramane! :))

  • Cristina 23 April 2010, 22:39

    @drstoica:
    uite ca aflu chestii noi: cracanata,desalata si fraiera. no harm,draga,nu ma supar pe tine. dar vreau sa-l vad pe ala care n-a gafat niciodata in viata…..probabil tu. iar daca as fi blonda cu adevarat,te-as apostrofa un pic ptr lipsa de eleganta in limbajul adresat unei femei care nu ti-a gresit cu nimic.

  • Cristina 23 April 2010, 22:42

    @drstoica:
    si,apropo, daca nu ne mai cheama la Pro tv,cred ca cei care tine vor putea dormi linistiti noaptea,nu?

    totusi,avem emisiune la Pro chiar maine… imi cer mii de scuze ptr cei pe care-i voi deranja eu “fata cracanata,desalata si fraiera”

  • iulian 23 April 2010, 22:53

    @drstoica: probabil ca tu esti un chelios cu burta si clar fara simtul umorului…poti s-o faci pe Cristina in ce fel vrei tu,dar canta de o mie de ori mai bine ca “artistele” pe care tu probabil le consideri necracanate,nedesalate si al naibii de destepte. Si asta spune totul. Este cantareata,nu “manechinuita”.

    @Cristina: sunt fanul tau,te rog sa nu-i bagi in seama pe toti meltenii.

  • Roxanna 24 April 2010, 00:53

    bai drstoica se vede treaba ca eshti cam frustrat… cei mai multi au ras,dar au inteles faza si nu au reactionat urat k tine. mie imi place Impact,ii respect shi o cunosc personal pe Cristina (shi pe Rares) shi ptr cultura ta generala,e o fata f desteapta (cand am cunoscut-o,la un concert in Targoviste,citea o carte inainte sa urce pe scena…shi nu sheptar sau doiar :))))

  • oana 28 April 2010, 15:05

    dar nu e sters video-ul de acolo