Top

Partydul KissFM ed127 live webcam din Baroque Sf. Gheorghe

Sambata am avut webcam ;) Gasiti mai jos inregistrarea (p.s. sunetul incepe dupa minutul 25)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • OLiXbOLiX 17 April 2010, 20:35

    Partydul KissFM ed127 live webcam din Baroque Sf. Gheorghe: Avem si webcam!! Pentru comentarii si alte detalii te… http://www.olix.ro/2010/04/17/partydul-k

  • Sszecret 17 April 2010, 20:36

    RT @OLiXbOLiX: Partydul KissFM ed127 live webcam din Baroque Sf. Gheorghe: Avem si webcam!! Pentru comentarii si alte detalii te… htt …

  • sabau 17 April 2010, 23:37

    huh ..great music guy’s ..u cant wait the next weekend ..Ring Love’s You :) mno bine glumeam ..tare party-ul si numa acu a inceput :D

  • natalia 17 April 2010, 23:41

    Suuuuper! :) Have fun! :-*

  • miriam 17 April 2010, 23:49

    Ce tareeeeeeeeeeee! Ai vazut ce frumos e la Szepsiszentgyorgy?

    Have fun!

  • miriam 17 April 2010, 23:50

    sal, Fintescu! Te vaz!

    E ceva lume pe acolo?

  • addicted 18 April 2010, 00:02

    Ia`te uuuita!!! Dam si noi din partile dorsale impreuna cu voi de aici din Iasi. :D

  • KornNT 18 April 2010, 00:16

    Asa Olix. Baga baga

  • lory 18 April 2010, 00:19

    coolll tare marfa ma uit la web cam din Olanda traiasca partydul Kissssss

  • dami 18 April 2010, 00:19

    ador melodia asta de la Park Place:x

    faceti o treaba buna:*

    have fun:x

  • nyky 18 April 2010, 00:20

    sunteti cei mai tari asi fi vrut s fi aqolodar dn pakate sunt in buc

  • insanity 18 April 2010, 00:26

    unde e fortza aceea excesivaaa ))) vreau trairi mai intense… transmiteri nebunii peste nebunii tareeeeeeeeeee yeahhhhh get up men!! come on!!! se poate!

  • Ax 18 April 2010, 00:57

    un Crookers feat Solo – Bad Man s-ar potrivi la atmosfera asta :P, ar mai incinge spiritele.
    Ceaiul de sunatoare ar fi mic copil pe langa piesa asta.

  • deejaytiby 18 April 2010, 01:05

    dane apuca-te frate de vedete-n figuri ca nu esti varza ca mc

  • deejaytiby 18 April 2010, 01:07

    de cateva editii ai ramas blocat

  • Mircea 18 April 2010, 01:19

    foarte atre partydul, spuneti-mi varog frumos cum se numeste melodia cu fluierat, imi place la nebunie.

  • RazorX 18 April 2010, 01:45

    filmati si pubicul sa vad gagicile :D

  • alex_s 18 April 2010, 02:07

    muzica ,conjunctura ,atmosfera ,voi sunteti cool ,everything is tha best…
    Va ascult live de la Londra si incepeti sa cstigati tot mai multi ascultataori si ci ,datorita calitati munci voastre…
    Have a greta night to all!

  • djlove 18 April 2010, 02:10

    cum fac rost de melodiile de la partid kiss fm editia 127:D

  • sabau 18 April 2010, 03:19

    super show baietii :)

  • Myreel 18 April 2010, 10:29

    track list pls ! :X:X:X sau stie cineva cum se numeste melodia care incepe de la 2:00:36 :D ?? [mersi]

  • Roger 18 April 2010, 14:19

    uhuuuuu…vad ca e toata filmarea :)
    sunetul intra abia dupa min ’24…uitasem sa bag sunet in laptop ;))

  • denisa 18 April 2010, 14:46

    cel mai tare party

  • Ax 18 April 2010, 15:20

    Bun, a trecut de 1500 de vizualizari :))

    Poate faceti rost de o camera web mai buna ;)

  • bogdan 18 April 2010, 20:09

    8 mai 2010 DATA REZERVATA KISSFM

    Dc nu mai veniti cu Partydul in Focsani ? :((:((:((

  • Anca 18 April 2010, 21:35

    podcastul…cand il avem?:D:D
    Felicitari inca o data pt ceea ce faci;)
    :*:*

  • Roger 18 April 2010, 21:36

    1773 views (1254 live) data viitoare trecem de 2000 ? :D

  • natalia 18 April 2010, 21:40

    @OLiX: Eu inca mai sper! :) Doar stii, ca-s o persoana optimista. :)

Post a comment