Top

OMFG!! S-a dat CASA la Kiss Cash!!

later edit: si nici bine nu s-a dat casa apartamentul ca s-a si suplimentat potul cu un Mitsubishi Colt! Bafta in continuare celor inscrisi si respect celor care ne asculta zi de zi!

In sfarsit s-a dat casa! S-a dat cel mai mare premiu din istoria radioului romanesc! Un apartament in valoare de 80.000eur + 3900 eur cash!

Felicitari Elena Bute din Galati!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • della 9 April 2010, 08:35

    Felicitari..
    Era si timpul ca cineva sa cistige acel apartament.

  • natalia 9 April 2010, 08:38

    Oooo, da! :) Fata care a dat numarul norocos, era din Focsani. :)

  • Marius 9 April 2010, 09:44

    Super norocoasa fata mai ales ca isi face nunta in vara si Kiss FM i-a facut cel mai frumos cadou. Mai trebuie sa castige si Mitubushu si e completa zestrea. Da sper sa va confisc eu “Mitubushu”.

  • Alexandru 9 April 2010, 09:56

    Zuper tare , acum vreau si eu

  • Alexa 9 April 2010, 10:44

    Felicitari si multa bafta celor care sau inscris la concurs.Cine asculta castiga cine nu sta pe prispa.pwpiky:))))))))

  • MIHAI DRAGOS STEFAN 9 April 2010, 12:47

    Felicitari. Fratilor nu este nici o manarie se castiga pe bune.Si eu am castigat 10.000 euro si am scapat de rate doar sacultind kiss fm.AUDITIE PLACUTA SI BAFTA TUTUROR.

  • emmann 9 April 2010, 13:15

    Felicitari, era si timpul sa scapati de apartamentul ala, va incomoda in stidio, nu?

  • cristi din lugoj:) 9 April 2010, 14:56

    Felicitari.Carcotasii si cu emisiunea ta si a lui Ovidiu mai salveaza audienta.
    In restul emisiunilor ,de ce nu se discuta niste subiecte?, si lumea sa isi exprime parerile prin sms,cum fac radiourile respectate.Astfel ar avea parca si un anumit grad de interes emisiunile din intervalul orara 10-18:).Asa am renuntat eu persoanl la acest interval orara plictisitor unde auzi aceasi muzica zi de zi.
    Referitor la castig, nu trebuie sa plateascaa 16% reprezentand impozitul sau asa ceva(am citit unele comm de pe site unde am auzit asa ceva).?
    Bafta cu Partydul si sanatate:)

  • Delia 9 April 2010, 18:50

    Felicitari castigatoarei, cred ca doar asa isi pot lua un apartament tinerii din ziua de azi care nu castiga mii de euro :).

  • cristi din lugoj:) 9 April 2010, 18:57

    Eh sa sti k nu puneam in umbra acest castig pe care il oferiti:).Voi dati cele mai mari premii din radioul romanesc, si sa stiti ca eu personal nu va ascult doar pentru asta:).
    Acum sper ca si calitatea radiourilor din tara sa creasca si sa fie o concurenta cat mai mare intre ele, astfel numai noi ascultatorii avem de castigat:).
    Acum sunt curios ce surprize ne mai pregatiti la vara in afara de Summer Kiss;)).
    Bafta si sa auzim numai de bine!

  • Leasu Daniel 9 April 2010, 20:50

    In ce emisiune s-a dat?

Post a comment