Top

Doua hituri de vara!

Iata doua piese pe care va garantez ca o sa le tot auziti la vara!

Yolanda Be Cool & DCUP – We No Speak Americano
httpvhd://www.youtube.com/watch?v=wavpWRK6IX8

Pedro Cazanova Invites Andrea – Selfish Love
httpvhd://www.youtube.com/watch?v=2w–fJDFjMA

PARTY ON!

later edit: Dinculescule, peste 2 luni cand o sa auzi tu prima data piesele astea si o sa le cauti pe net, sa stii ca luzarii si copiatorii aia de la KissFM le-au difuzat de mult, la fel ca si piesa asta pe care, n-am lansat-o, dar am difuzat-o inca din noiembrie!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • bek00letz 8 April 2010, 11:24

    Dude…sper ca Selfish Love totusi n-o sa traiasca chiar cat Yolanda & DCup…are deja 1 an si ceva piesa… Adica e faina, da’ cat s-o tot asculti? :D

  • Mishu 8 April 2010, 11:37

    Selfish Love a aparut de ceva timp :d
    incercati remixul de la Gregor Salto :d
    e mult mai misto :)

  • Alexandru 8 April 2010, 11:38

    Prima imi place!

  • natalia 8 April 2010, 11:39

    Of, ce rau esti uneori! :))
    Imi plac ambele piese si cu siguranta vor fi hit-uri. :) Unele dintre acestea devin hit-uri si dupa cativa ani de la aparitie.

  • Mishu 8 April 2010, 11:45

    In Oradea cand veniti cu partydul ?am vazut toate filmarile postate si faceti o treaba excelenta ,si la sala ascultam Kiss Kiss in the mix,iar majoritatea baietilor canta si danseaza si nu se gandesc la antrenament :)

  • Mishu 8 April 2010, 11:48

    Ok multumesc :)

  • Cip 8 April 2010, 12:02

    prima poti sa o pui pe un cd cu “Melodii din Bucurestiul de odinioara”
    A doua am mai auzit-o oczional dar nu stiam cum se numeste.. acuma pot sa o downloa….cumpar de pe net :-s. 10x :D

  • denisa 8 April 2010, 12:14

    amandoua piesele sunt tari

  • deejaytiby 8 April 2010, 12:46

    dragutze melodiile dar nu o sa fie chiar asa..parerea mea:) trumpet o sa rupa vara si geo da silva cu ‘ i like the girl who drinck withm me’la a 2a ma indoiesc dar vine ringul si o sa fie bagata foarte des

  • deejaytiby 8 April 2010, 13:26

    cine e dinculescu asta?

  • WaLy 8 April 2010, 17:54

    Mi-a placut partea de final , mai ales aia cu luzarii si copiatorii.
    Tare!!!

  • marius 8 April 2010, 20:22

    sincer ;)

    o prefer mai mult pe prima :D

  • smbdy 8 April 2010, 20:23

    am si eu o intrebare: stie cineva cum se numeste o melodie ale carei versuri suna cam asa: “let me sing my song on kiss fm .. … .. yellow brain migraine”

    multumesc anticipat :)

  • mirel 9 April 2010, 14:35

    Dude , .prima piesa estedeja axpirata , Dinculescu asta o da pe vibe de ceva vreme , nu stiu mare lucru despre a doua piesa …(pentru cei ce nu stiu cine este Dinculescu va spun eu …Este director de programe la Radio21 si Vibe fm …) Olix , sper ca nu vei cenzura commentul pentru ca am scris cine este dinculescu …)

  • deejaytiby 9 April 2010, 15:27

    bai mirele ce dracu e radio21 ala si vibe fm?hai sa ti zic ceva toate melodiile pe care le auzi acum la vibe si 21 pt prima oara s au auzit la kiss,emisuunea care a adus toate melodiile astea e PARTYDUL KISS FM ;)lasati-ne cu radiouri gen copy pe kiss fm paste pe vibe;)

  • deejaytiby 9 April 2010, 16:10

    pai cum frate sa zica sa ceva!din septembrie pana n decembrie eu n am mai putut sa asc kiss fm:( si ascultam ba vibe ba 21 si melodiile care tu le puneai la partyd prin martie aprilie,mai anul trecut la ei in octombrie erau in prima auditie ,nu mai zic de cele care erau in ring asta vara la fel se auzeau si la ei prin decembrie…

  • Alecs 11 April 2010, 07:08

    Ce vă mai place sa va loviţi intre voi :) Scuza-ma ca sunt rău, dar sincer, vad 21 peste cateva luni, undeva pe primele locuri, undeva peste Kiss , chiar daca recunosc, eu simplu ascultător, Kiss FM, e no.1 in momentul de faţă

  • mirel 11 April 2010, 18:17

    21 nu are cum sa fie peste kiss fm vreodata , (cel putin nu pe national )Kisst fm are mai multe statii . Nu inteleg de ce toti faceti un razboi din concurenta radiourilor , pana la urma ei se bat pe banii lor ,noi doar a ascultam si facem ca acei bani sa mearga intr-o directie sau alta in functie de ce preferinte avem si cat de mult muncesc ei pentru a ne atrage pe noi ascultatorii .. .asa ca fiti calmi si ascultati ce vreti !

Post a comment