Top

Bob Sinclar & Sahara ft. Shaggy – I Wanna

Nu ma asteptam sa vad un videoclip la piesa asta si nu ma asteptam ca mr. Costi sa aiba o colaborare chiar atata de serioasa cu Bob Sinclar si Shaggy!

Mie nu-mi place piesa, dar se pare ca incet incet incepe sa prinda prin cluburi. Si totusi, felicitari lui Costi pentru ca a reusit sa aiba o asmenea colaborare si pentru ce urmeaza sa faca in curand! FORTZA TATI!

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=9fK6er3NOWU

via Monden.info

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • alex 8 April 2010, 19:31

    daca imi spunea cineva acum 3,4 ani ca Shaggy va canta alaturi de costi ionita , nu credeam, dar uite ca se poate . nicolae guta mai lipseste din peisaj si sa dus muzica romaneasca. cine stie poate o sa colaboreze si guta cu bob marley. =))))))

  • natalia 8 April 2010, 19:31

    Nici mie, nu-mi place piesa, dar lui Costi ii merge din ce in ce mai bine.
    Felicitari!

  • Ale 8 April 2010, 19:35

    Sincer ..nu prea imi place vocea lui Costi, dar se pare ca au ajuns si romanii sa colaboreze cu adevarate genii ale muzicii! interesant!

  • Sszecret 8 April 2010, 19:40

    Sincer? Costi & co ( ma rog, Sahara) strica toata melodia. Daca ar canta “decat” Sahaggy , ar fi fooarte ok melodia. Costi o manelizeaza prea tare, si fata are si ea 2 cuvinte spuse in melodie.
    Deci dupa cum am zis, daca ar canta doar Shaggy, i-as da 5/5 . asa ii dau -5/5.Cah!

  • Daniela 8 April 2010, 20:02

    Mie imi place…adica nici nu stiam ca e Costi vocea si ascultam piesa…la voi la kiss kiss in the mix am auzit-o prima data ….

  • Alexa Hb 8 April 2010, 20:18

    Shaggy, mi lav ! & Bob Siclair, too.
    Costi and Sahara – not ! :))
    Cu parere de rau, se vede care-s greii muzicii de entertainment.
    Doamne, ce-s si cu balcanicii nostri… astia 2 din clip parca-ti sar in ochi=)))
    sorry Costi. Nu esti pt asta. Opreste-te aici. Macar nu mai filma clipuri cu astia mari :)))

  • marius 8 April 2010, 20:25

    Olix sunt de parere cu u…

    incet, incet..prinde :D

    :P

  • smbdy 8 April 2010, 20:37

    am si eu o intrebare: stie cineva cum se numeste o melodie ale carei versuri suna cam asa: “let me sing my song on kiss fm .. … .. yellow brain migraine”

    multumesc anticipat :)

  • Adrian Funk 8 April 2010, 20:54

    “Jenibil” mai multe nu pot comenta.

    BTW: Nu inteleg cum au coborat Shaggy cu B.Sinclair la nivelul asta.

  • PeeJay 8 April 2010, 21:03

    Daca Costi facea piesa asta fara colaborare cu Shaggy si Bob Sinclar, nu a fi avut priza cum are acum.pentru ca genul asta de muzica nu prea merge in Romania. El a folosit ritmurile pe care folosesc des cei doi artisti, si care merge bine afara (influente din caraibe si din africa) ca sa ii conving pentru colaborare.melodia imi aminteste de tara mea si de Africa… :)
    Bravo!!!

  • bek00letz 8 April 2010, 21:36

    Colaborarea asta a prins MULT mai bine in Europa decat la noi. Asta si pentru ca ei nu percep maneaua cu dezgustul nostru…

    Colaborarea cu Winans m-a surprins total, insa. Si iata cum, dupa versurile cu “dusmanii mei”, “mertzanu’ meu” americanii vor primi in sfarsit si darul ritmului manelei. Eu cred ca noi suntem fraieri pentru ca nu suntem in stare sa apreciem maneaua la “valoarea ei” adevarata.

  • Yo.Stelica 9 April 2010, 15:27

    supeeeeeer piesa mie imi place nu styu dc nu va place si voua:))

  • Calin 9 April 2010, 18:28

    Sincer pot zice ca melodia nu e urata dar nici deoasebita, dar totusi aici se vede clar un dezgust pentru un roman care sincer ar trebui sa fie felicitat pentru ce a ajuns sa faca.

  • rox 22 April 2010, 13:24

    E chiar misto melodia!! ascultati-o fara sa va ganditi ca e costi si ca a cantat manele prima data!! Si chiar ma bucur pt costi ca a ajuns atat de departe! Bravo costi!! Tine-o tot asa