Top

Teaser Aisa & Dj Yaang – Bunny

Miercuri la Kiss Kiss in the mix lansam inca o piesa care va candida la titlul de hit al verii 2010, “Aisa & Dj Yaang – Bunny” :) Gasiti teaserul mai jos si astept parerile voastre despre piesa!

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=_YS5wDrtGIo&feature=player_embedded

Miercuri dupa ora 19 o poti auzi in varianta finala si integrala la KissFM.

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 5 April 2010, 22:28

    Am spus de prima data cand am ascultat teaser-ul la radio, ca suna foarte bine. :) Asa ca abia astept sa aud varianta finala! :)

  • vladuts 6 April 2010, 18:27

    e frumoasa rau mel abia ast sa o scoata :x

  • Dj SnyK 6 April 2010, 18:43

    E super faina mel abia astept sa o ascult in totalitate:XXXXXXXX

  • notabunny 6 April 2010, 18:48

    oh nu ma impresioneaza deloc..seamana celoralte 100000 de piese din lume… hit al verii? no way!
    Uite Still de Chris mayer si connect-r sau i like the trumpet de dj sava cu raluk as mai zice..insa.. dezamagit.

  • Iulian 6 April 2010, 19:33

    Super melodia

  • Iulian from tutana 6 April 2010, 19:37

    Vreau si eu dak aveti id de messenger.Apropo de melodie e sooper da mai frumoasa e reasons for love

  • FunKy Deejay 6 April 2010, 20:29

    Super tare piesa, astept varianta finala. Oricum voi baieti faceti o treaba excelenta.

  • Marius 6 April 2010, 21:09

    Sunt convins ca va fi un hit..e foarte tare:)

  • Deejay Still 7 April 2010, 13:33

    Tipica muzica romaneasca ritmatica… dar nimic mai mult :| eu mam plictisit de genul asta …

  • Gik 7 April 2010, 18:21

    super melodie ;)

  • Anca 7 April 2010, 18:28

    Exact genul de melodie care nu zice nimic…doar cuvinte care se repeta la nesfarsit, care nu se leaga si nu au neaparat sens, luate impreuna. Tipic romanesc… si daca tot suntem romani, de ce nu scrieti si melodii in romana, fratilor?

  • Andrei 8 April 2010, 20:13

    bai kiar si puya canta mai bine dar in rest imi plac toate melodiile