Top

4 ani de Bucuresti

Ma simt ca de ziua mea sau ca la inceput de an ;) toata lumea imi spune “multi inainte” si aseara am primit de la iubita mea si tort :)

Acum 4 ani, intr-o duminica insorita, pe 1 aprilie 2007 imi aranjam lucrurile in garsoniera in care urma sa locuiesc timp de 2 ani in Ghencea, sectorul 6, Bucuresti. De atunci m-am mutat de vreo 2 ori, am schimbat colegi de apartament si m-am plimbat prin companie (PrimaTV – KissFM).

Acum, la 4 ani de cand sunt in Bucuresti, pot spune ca si acum 4 ani ca mi-e bine, ceea ce va doresc si voua! Multi inainte sa am!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • deejaytiby 1 April 2010, 20:30

    la multi ani :x,si mult succes pe viitor,tine-o tot asa ca sa faci si majoratul;)

  • fefe 1 April 2010, 21:07

    la muultzi muultzi ani in Bucuresti…poate o sa reusesc sa te vad candva..:D….

    la multzi ani:D:*

  • Pyro 1 April 2010, 21:08

    daca mai ai nevoie de zugravit :)) just give me a call :))

  • nashu_mare 1 April 2010, 21:11

    Bă, da’ geamantanu’ îl mai ai? Da’ combina aia spartă? :D

  • Elena 1 April 2010, 21:26

    La multi ani..sanatate,mult succes in continoare..si o sedere placuta in continoare la bucuresti:P:)

  • Cosmin 1 April 2010, 21:35

    La mulţi ani!

    Vă aşteptăm duminică la Târgovişte să faceti show iar :D

  • Pyro 1 April 2010, 21:40

    da dar cand mai esti si tu prin buc ? :)) ca pusca mea numai plecat ai fost …

  • miriam 2 April 2010, 00:13

    aritmetica…bat-o vina! 2006 nu 2007…parca!

    In rest…sa iti fie bine mereu! Asta iti doresc!

    Desi…demulte ori mi-e tare dor de tine.

  • miriam 2 April 2010, 00:14

    ps…schimba headerul la blog! M-am saturat de iarna!

  • anna 1 April 2010, 23:22

    bravo..la multi ani!ma bucur pt tine!

  • Laura 2 April 2010, 09:09

    Peste inca 4 ani vei fi profesionist! Iar noi, o sa comentam din nou aceste filmulete, poze, amintiri si o sa zicem: Olix, ai progresat f mult :P hai te poop bye ne vedem diseara in Club Iguana

  • gheorghe 2 April 2010, 19:38

    salut olix spunemi please cne kinta piesa aia par americano p kre ai mixato in kiss kiss in tehe mix t rog

  • HQ2 3 April 2010, 01:23

    Multi inainte si sper sa ajung sa fac si eu la un moment dat 4 ani de Bucuresti :D.

  • dami 6 April 2010, 19:59

    frumos,frumos:*

    multi inainte:D

Post a comment