Top

Sa ma apuc de cantat?

Sa ma apuc sau nu de cantat? :))

(multumim Edvigiei pentru poza)

poza de la Partydul KissFM din 12 martie 2010 din Liquid Sibiu cand incercam sa cant o piesa la microfon :))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • miriam 13 March 2010, 22:45

    daca puneai si inregistrarea iti spuneam, dar dupa figura lui Fintescu…se pare ca el voteaza contra.

  • adda 13 March 2010, 22:29

    Nota 10 pentru poza. Eu zic sa da. Nu de alta, dar pot sa jur ca ai voce mult mai buna decat sutele de lesinati de la noi din tara. :))

  • Costin 13 March 2010, 22:32

    eu zic …
    poate sa mai faci schimb de MC cu Dan … dar nu cantat

  • natalia 13 March 2010, 22:36

    Mie imi place cum canti, :) insa nu mereu. Dar nici ca MC nu-ti sta rau. :)

  • Sszecret 13 March 2010, 22:54

    Sa inteleg ca tu cantai la care dooomnu’ Dan : “NU mai cantaaaaa! ” ? . Eu zic sa incerci :))

    Alegatorii de Partyd te sustin’ domn’ presedinte. Da’ fara flacari violet :))

  • Dami 13 March 2010, 22:59

    daaaaaaa:x

  • AlecsA 13 March 2010, 23:13

    Misto poza.

    Cantai sau doar incercai? :))
    Dupa grimasa lui Dan… cred ca tu cantai :D

  • Nimeni 13 March 2010, 23:15

    Fata domnului din spate spune totul !

  • KornNT 14 March 2010, 00:38

    Asa Olix imi place cum canti, deja Dan nu mai are timpane :))

  • Florian Gabriel 14 March 2010, 10:16

    cat am putut sa rad la poza asta=)))foarte tare olix, tino tot asa:))

  • Snowflake 14 March 2010, 12:27

    nu olix.ramai dj!! asa ascult si eu kiss fm :)

  • emmann 14 March 2010, 14:18

    nu te-am auzit prea mult cantand, dar imi place treaba pe care o faci ca dj..

  • Vlad Negrean 14 March 2010, 12:52

    expresia fetzei lui dan face toti banii :))

  • andreea 14 March 2010, 14:53

    hehe dupa cum arata dan..
    nu cred ca ar trebui sa te apuci :))

  • Andrei 14 March 2010, 18:12

    Eu am stat in fata voastra si pot sa spun k ne-ai face fericiti in continuare doar daca ai face trb pe care o faci acm. Sper sa mai veniti in Sibiu. O super seara petrecuta alaturi de voi. Numai bine baieti !!

  • M1cuTzU 14 March 2010, 18:22

    Asta da provocare:))

  • Aida-Marina Sararu 14 March 2010, 19:17

    dap :)))

  • AlexaHb Chillout 14 March 2010, 18:46

    Bai, daca stai bine sa te gandesti, nu-i chiar asa de greu sa te-apuci de cantat. Un efect pe ici, un efect pe dincolo… si uite asa iese Olix al nostru cantacios ;;)

  • denisa 14 March 2010, 21:20

    as vreau so vad si peasta olix.daca te apuci de cantat esti cel mai tare.

  • eu...din tgv 15 March 2010, 01:22

    Dupa cum se stramba Dan… Nu stiu ce sa zic :))))))))

  • marius 15 March 2010, 14:03

    exersand o sa prinzi experineta si o sa il faci pe Dan sa uite ziua respectiva :P

  • iliana 15 March 2010, 14:23

    te poti apuca de cantat eu te sustin :) ioooi! iti dai seama o sa ajungi in FT40
    Omenieeeeeeeeeeeee!

  • delia 15 March 2010, 20:23

    Ramai mai bine la postura de Dj, ca ne place mai mult asa. :P

  • Alexa Hb 15 March 2010, 21:48

    Danee, il lasam sau nu pe Olix sa devina un cantacios? :)))

  • Sany 20 March 2010, 11:59

    Cu oleak de exercitiu.. ai canta bine :P.. dar si fara canti mai bine decat Lady GaGa :)):)):)):))

  • mei 20 March 2010, 18:42

    Daaaa, apuca-te de cantat 8-> :)).

  • tyna 23 March 2010, 20:05

    ei bine…eu zic sa incerci
    nu de alta dar tu esti singurul dj pe care il ascult cu placere:P

  • Sorinu 4 September 2010, 16:07

    Olix, faci parte din trupa KANZA? Tipul care canta pe piesa “Do it” are vocea exact ca tine :)

Post a comment