Top

Hello, ce mai faceti?

Eu, bine-sanatos. Muncesc la greu si timp de blog nu prea mai am. Tocmai am aterizat in Sibiu, iar maine seara suntem in Cluj. In week-end petrecem, iar in timpul saptamanii muncim ;) da’ e bine!

Voi?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • miriam 12 March 2010, 23:40

    ascultam kissfm, citim pe twitter si aflam ce faci.

    Si…constatam catimpul trece repede.

  • Cioby 12 March 2010, 23:31

    bn:D nu mai am rabdare pana maine :((

  • wOlf 12 March 2010, 23:31

    Heheee, numai bine Oliver!
    Eu unul, astept primavara :D.
    PS: vezi ca ai uitat un “m”, “sunte”.
    Salutaaare!

  • cristi din lugoj:) 12 March 2010, 23:32

    Atata timp cat esti sanatos , poti sa nu publici nimica 2 sapt:D.
    Sa ne povestetesti macar cum a fost cu Nababa:D.
    In rest totul e bine aici in Banat si vrajeste-l pe Serban sa te lase 1 sapt acasa;))
    Bafta!

  • deejaytiby 12 March 2010, 23:33

    eu ascult editia 90 partea a2a :))

  • Danny 12 March 2010, 23:37

    Ei bine Olix toti muncim mai tot timpul dar ne distram maine seara nu?

  • gogu 12 March 2010, 23:43

    Whizzkids feat Inusa – Rumours (Digi Digi)

  • Simona 13 March 2010, 10:09

    Sa te intorci in Bucuresti si sa ne povestesti cum a fost pe acolo…Iti urez un week-end cat mai zapacit si bafta multa….ai grija de tine..te pup Olix

  • natalia 13 March 2010, 10:31

    Eu sunt bine-sanatoasa, astept Partydul din seara asta. :) Dar pana atunci ascult cea mai buna muzica, pe care doar Kiss FM ne-o poate oferi. :)
    Sa ai spor la ceea ce faci si distractie placuta! :-* >:D<

  • sorin 13 March 2010, 12:02

    Muncim cu drag si spor cu al nostru viitor si cu Kiss FM in boxe…Concentrare maxima

  • Sszecret 13 March 2010, 20:42

    Io abia astept Partydul din seara asta. :)
    P.S. Titlul imi aminteste de-o vorba, gen : “ce faci fetele, te plimbi?” :))

  • denisa 13 March 2010, 20:49

    eu bn abia astept sa inceapa Partydul si sa ma distrez acasa impreuna cu prietenii.

  • Dami 13 March 2010, 23:01

    noi? bine:)) ascultam kiss fm…

    pt ca stii tu… cea mai buna muzica se ask la kiss:x

  • Dami 13 March 2010, 23:02

    tocmai mi`a citit marian boba sms`ul:)) in care am zis k va pup pe toti:”>

  • Ani 14 March 2010, 16:15

    Salutare… am si eu o intrebare… “un pic” off topic, de ce mergi doar il Liquid cand vi la Sibiu cu partidul?

  • robert 15 March 2010, 18:26

    bn. sunt nou asa k luati-ma usor. admir f mult mizica lui olix, si tot respectul. am auzit k esti un jucator de footbal manager???? knd mai vii in roman cu partydul??????

  • delia 15 March 2010, 20:22

    Eu muncesc de imi rup creierii in doua pentru dragul nostru popor ( mai exact pentru o mare corporatie) . Da,sunt o corporista :))

  • mihaela 15 March 2010, 21:43

    eu ascult kiss kiss in the mix shi imi fac de cap prin casa,pentru ca e imposibil sa stai locului cu voi :D

    apropo cind o sa treceti cu partidul si pe la chisinau??? ar fi o enorma placere pentru noi sa va vedem la chisinau ;)

  • Bodo humunumunukuapuaa 15 March 2010, 22:07

    salut…ai mixat o piesa luni seara…avea ceva nume cu “americano” …daca te rog spune-mi numele intreg al piesei ..multumesc!

Post a comment