Top

4x Kiss Kiss in the Mix

Dupa 7 luni de Kiss Kiss in the Mix, “ora fara publicitate si cu hituri mixate”, la cererea ascultatoriloooor ni s-a marit timpul de emisie!

Incepand de luni 1 martie Kiss Kiss in the Mix dureaza 4 ORE!! 4 ore de mix live cu mine si Ovidiu Who’s Your Daddy aka Dj Yaang, dedicatii mixate, concursuri si nebunie maxima!

Tot de luni schimbam si ora de difuzare a emisiunii, incepem de la 18 si terminam abia dupa ora 22!

Si asta nu e singura schimbare in grila KissFM: Andreea Berghea ramane in emisie cu o ora in plus cu cele mai tari hituri, iar de la ora 14 la 18 vine in emisie Alice de la Kiss sa-ti tina companie in trafic!

Cea mai buna muzica se asculta la KISS!!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Marius P. 28 February 2010, 23:14

    Felicitaaaaaaaaaaaaaaaaari <3. Cea mai smechera schimbare :d.

  • aia mik si faina :* 28 February 2010, 23:16

    superr!!! ii exact ceea ce avem nevoie! ;)

  • thespy 28 February 2010, 23:17

    asta da duel: Olix si Ovidiu Who’s Your Daddy vs. Dj Andi si liviu Hodor :D

  • manu 28 February 2010, 23:22

    Buna OLiX. :)
    In primul rand vreau sa iti urez o primavara frumoasa, sa fii sanatos si voios ca sa ne incanti inimile la radio.
    Este foarte tare noua grila. Asa pot prinde si eu toata emisiunea voastra. Si e bine ca se termina la 22:00. Ca altfel ar chema vecinii politia.(Stii faza cu “orele de liniste”) Muzica de la Kiss Kiss in the Mix se asculta cu volumul la maxim.
    Ne vedem pe 13 in Club Ring in Cluj-Napoca. :)

  • KornNT 28 February 2010, 23:54

    Ce bine Olix. Inca doua ore de muzica fara reclame.

  • Victor Dulu 1 March 2010, 02:54

    @thespy Marele avantaj al lui Olix si Ovidiu Who’s Your Daddy consta in faptul ca au emisie nationala pe cand Liviu Hodor si Dj Andi doar in 7-8 orase. Diferentele sunt mari insa in Bucuresti cam greu sa ii depasasca ca si ascultatori pe intervalul 18-21 poate doar dupa 21.

  • natalia 1 March 2010, 09:44

    Asta da schimbare! :) Vom avea party, in fiecare seara. :)
    Sa ai o primavara frumoasa! >:D< :-*

  • cosmin 1 March 2010, 10:31

    Hmm parerea mea nu e cam de bine:) de la 18:00 e si Request 629 cea mai ascultata emisiune dela Vibe, nu spun ca sunt peste voi na’s putea face o comparatie doar ca de ei stie mai multa lume:)
    CEl mai bine pentru voi era daca punea-ti emisiunea undeva cum incepea pe la 3 sa tina pana la sase..sau de la 14:00 la 18:00 :) oricum multa bafta sio o primavara misto:)

  • cosmin 1 March 2010, 11:30

    Poi atunci asa sa speram ca va fii si Kiss Kiss In The Mix sa fie cea mai ascultata emisiune din tzara :D

  • cossminn90 1 March 2010, 13:19

    superr tare schimbarea,dar pls dami si mie id-ul tau:D

  • Violeta Apostol 1 March 2010, 16:28

    Martisor fericit! Primavara frumoasa!
    Si… felicitari!
    Nu stiu cat de smechera e schimbarea sau daca este chiar foarte serioasa, dar cred ca e de bine!
    Pentru noi.

  • bogdan 1 March 2010, 16:28

    super.asa mai veniti de acasa .o ora numa ne amageati.bafta multa an continuare

  • Mihaela din Slobozia 1 March 2010, 20:48

    Dupa cum ziceam, emisiunea mea preferata. La mai multe ore de difuzare iti urez!!Sunteti cei mai buni!Salutari de la Slobozia!

  • cretzulinu 1 March 2010, 21:16

    care imi zice si mie cum se numeste piesa cu 50 cent si jenifer lopez?va rog eu mult!!!
    tineti-o tot asa in continuare!!!!!!!!

  • alex 1 March 2010, 21:32

    ff buna vestea..da’ am o inrebare:de unde pot sa iau si eu mix-urile p care le ascult pe kiss ???

  • Alin 1 March 2010, 21:36

    Ar fi ceva daca ati afisa si intr-o grila numele melodiilor ce au rulat pe parcursul emisiuni!

  • natalia 1 March 2010, 21:40

    @cretzulinu: Intensa Music Ft. 50 Cent – Get Right In Da Club (Quino Garcia VS Alvaro Guerra & Kilian Dominguez)

  • cretzulinu 1 March 2010, 21:43

    merci mult natalia!!!!esti o scumpa:*:*:*

  • Victor Dulu 1 March 2010, 21:44

    Ai sa imi dai 10 mii de lei vechi pentru lamurirea lui @cosmin si @theSpy :))

  • natalia 1 March 2010, 21:46

    @cretzulinu: Cu placere! :)

  • Mihaelamiki 1 March 2010, 21:49

    noi nu ne suparam daca ramaneti pana la 23:00!

  • tibi 1 March 2010, 23:55

    Super idee. Va ascultam zilnic la vechea ora si promit sa o fac si de acum inainte.
    Oricum stiu ca primeati mesaje ca de ce nu dureaza 2 ore Kiss kiss in the mix.
    Ei, acum dureaza chiar 4 ore! ;)

  • Mihaelamiki 2 March 2010, 21:37

    Cum se numeste melodia asta de pe post?plz ..vr sa sh

  • c4m3l30n 2 March 2010, 22:44

    Eram obisnuit cu vechiul program dar,am sa ma coonformez dupa noul program desi nu o sa va pot asculta numai 2 ore pt ca celelalte 2 ore imi sunt ocupate cu ………. E acelasi lucru ce faci si tu,numai ca la mine e pe net dar avem deja 5 ani de existenta.

  • cristian 3 March 2010, 13:26

    draga dj olix…asa dori sa imi iau si io acas niste mixuri de aletale dar nu stiu de unde sa le copi…asa ca te rog frumos daca ai bunavointa sa imi lasi si mie pe id “SIMPLU99″O ADRESA SAU DACA NU pe email…multumesc anticipat al tau ascultator CRISTIAN…abia astept

  • jojo 3 March 2010, 12:28

    super…numai k am o mik problema:daca as vrea sa reascult mix-urile,de unde pot sa le iau?
    toate cele bune si bafta in continuare

    Cea mai buna muzica se asculta la KISS!!!!!!

  • catalyn 3 March 2010, 20:25

    caut disperat mixul care a fost pe 3 martie la ora 18:32 si nu stiu cum se num…:(

  • ionut 4 March 2010, 19:42

    ceao am si eu o anrebare aceste mixuri le dati ca sa le dawloadeze care doreste?

  • denisa 4 March 2010, 21:42

    va felicit ca ati reusit sa mariti ora de kiss kiss in the mix.va ascult in fiecare zi si bafta in continuare

  • sorin 6 March 2010, 22:28

    Sa sune Kiss in difuzoare…Foarte tare noua grila de programe:).

  • delia 9 March 2010, 11:12

    Super tare Kiss , felicitari pentru prelungirea programului. Speram sa ne incantati ca si pana acuma.

  • RADU 9 March 2010, 14:38

    DE UNDE POT LUA MIXURILE VOASTRE……..SUPER TARE (*_*) PLS

  • c4m3l30n 9 March 2010, 19:43

    People trezestete b-( Intrati pe http://www.kissfm.ro/partidul Acolo gasiti tracklist-ul de la fiecare editie inclusiv filmuletele.Good Luck

  • alelex95 10 March 2010, 19:33

    Cine imi zice si mie ID de la kiss kiss in the mix va roggggggg

  • fluxul 12 March 2010, 13:15

    sunte-ti cei mai tari….am auzit un remix la kiss kiss in the mix(50-in the club)….de unde pot sa-l iau….pls

  • Alynn 18 March 2010, 16:58

    datimi va rog si mie id-ul de la kiss kiss in the mix sunteti tari mixurile voastre sunt bestiale va ascult in fiecare seara mai postati pe site la kiss fm si mixuri mai noi nu doar din 24 noiembrie va rogg va salut pe tne si pe yaang alinn din reghin

  • Razvan 21 March 2010, 21:04

    Exista undeva tracklis-ul de la kiss kiss in the mix la editia de vineri?

  • ice 3 April 2010, 18:35

    imi place melodia aia de pe Kiss FM care zice “Kiss Kiss in the Mix , Dj Olix in the Mix “… ceva de genu’ … o vreau si eu :((

  • Andrei 7 April 2010, 19:42

    SAl super tare ce face Olix la kiss dar va rog si eu ceva de unde pot sa iau si eu mixurile

  • misha 21 April 2010, 18:34

    si eu vreau mel aia in care canta cv gen kiss kiss in the mix cine o canta va rog!!!!

  • cristiana 24 May 2010, 19:44

    cel mai mult imi place sa va ascult LA MAXIM in timp ce conduc,in timp ce gatesc,in timp ce muncesc,in timp ce ma relaxez,UPS!…cred ca imi place sa va ascult tot timpul!
    sunteti minunati!

  • Ely 26 May 2010, 22:27

    hey…de ce nu difuzati si melodia aia i like the girls who drink with me remixu pt radio, e superrrrrrr….

  • catalin 29 May 2010, 23:49

    sunt catalin sunt din dragasani si asi dori si eu idul lui oli x de la kis d mix sunt tari

  • Alex Miinea 28 June 2010, 11:57

    Salut Olix…tin sa-ti spun k de o saptamana caut k disperatul o melodie p kre am auzit-o la voi in seara de 23 iunie….n-am mai avut chef nici d invatzat pt sesiune;))…dak se poate sa-mi dai si mie tracklist-ul din seara aceea.multumesc anticipat:)

  • sorinclujeanu 2 July 2010, 11:34

    buna
    olix tu si ovidiu faceti o treaba de treaba la kiss fm
    nu va opriti inca 40 de ani de acum incolo
    va saluta SORIN DIN FUNDATURA CLUJ

  • Justdan 30 October 2010, 11:09

    mult noroc KKM.va ascult in fiecare seara si sunteti cei mai tari.totusi am si eu o nelamurire.inainte sa fac comentu asta am rasfoit fiecare pixel ce il afiseaza pagina kiss fm si nu am gasit tracklist`urile de la KKM.si cele de la Partydul,nu sunt de la KKM.deci ori am fost eu chior,ori chiar nu sunt.si totusi daca nu sunt,poti sa faci cumva sa le afisezi Olix?sau daca le are alt DJ de la kissfm,imi poti spune care?multumesc anticipat.tine`o tot asa…fetele din campusul TCM din iasi sunt moarte dupa tine (asta nu trebuia s`o spun)

  • stef1999 14 November 2010, 19:33

    pentru dedicatie de la stefan pentru cea mai draga fata melodia
    boronasupo daca se poate