Top

Fotografii de pe serpentine

Intre Targoviste si Sinaia exista un drum de vreo 20km cu multe serpentine, padure si niste peisaje de vis. In week-end-ul trecut era inca zapada, asa ca … iata ce a iesit ;)

Pozele cu apusul (ultimele 3) sunt facute aseara din radio ;)

In speranta ca v-au placut pozele, sper ca in week-end-ul asta, daca mai e zapada la munte, sa ajung cu telescaunul pana sus si sa fac niste poze din varful muntelui/partiei!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • pushtu 17 February 2010, 16:18

    DN71A ;))pana la Sinaia:P foarte frumoase pozele, doar sunt facute de un profesionis :P

  • natalia 17 February 2010, 15:43

    Imi plac foarte mult! :x :)

  • Flore 17 February 2010, 15:53

    Wooow!
    Foarte tari pozele!

  • deejaytiby 17 February 2010, 16:27

    naspa:)) nu-mi place

  • Fata din umbra 17 February 2010, 16:32

    ma faci sa-mi placa iarna :))

  • deejaytiby 17 February 2010, 16:33

    toata faza e ca ma faci sa mi fie dor de romania si de zapada:((

  • Erika 17 February 2010, 16:44

    Sunt poze foarte frumosi…

  • FloRyn 17 February 2010, 17:40

    super tari pozele!;);):D
    @Erika: place romana ta:))

  • Leasu Daniel 17 February 2010, 17:42

    Sunt foarte tari pozele.Eu am facut drumul din Fieni pana in Sinaia cu bicicleta si este chiar foarte misto,din Targoviste sunt aproximativ 60 km pana la Sinaia:)

  • HQ2 18 February 2010, 00:07

    Apusul :x

  • vasy 18 February 2010, 00:32

    e bestial avand in vedere ca eu stau in fieni eu stiu drumul bine. ar fi bine sa treceti cat mai des

  • RazorX 18 February 2010, 03:56

    faine poze, pacat de drum…

  • daeron 18 February 2010, 09:53

    is frumoase si astea.dar iti recomand sa le vezi pe cele dintre campulung moldovenesc si sucevita din jud.Suceava.Is mai bestiale decat astea de 10 ori ;)

  • Bogdan 18 February 2010, 16:30

    imi place piesajul din a 47-a poza, de la intrare in Sinaia in dreptul Mefin, mai ales cand ajung dimineata in Sinaia, imaginea aia e “breathtaking” :)
    poti sa-mi spui si mie ce plugin ptr poze folosesti?

  • Ada 18 February 2010, 17:20

    Superbe pozele. bravo olix!!!

  • Ada 18 February 2010, 17:27

    olix poza #47 e cumva in Sinaia?? sau.. unde e facuta?? (imi place enorm).

  • Bogdan 18 February 2010, 17:34

    da la intrare in Sinaia in dreptul acelor camere unde nu trebuie sa apesi pedala :))

  • Ada 18 February 2010, 17:46

    Thx Bogdan. :)))

  • Violeta Apostol 18 February 2010, 20:47

    Felicitari! Superbe fotografii! Extraordinara tara. Nu, n-o sa spun “pacat ca…”
    Eu am in fotografii (de vreo trei ori mai multe) acelasi drum, cam aceleasi locuri, in varianta de toamna! Varianta “multicolor”, pe care o folosesc la Open Space Design.

  • denisa 18 February 2010, 21:38

    foarte tari pozele. tu leai facut olix???

  • Cristina Cujba 18 February 2010, 20:02

    Superbe pozele!

  • Natural 19 February 2010, 14:45

    hehehe, imi place imaginea (IMG_3498) in care ai surprins revigorarea circulatiei in concordanta cu calitatea din ce in ce mai buna a drumurilor!!!

    Glumeam, poza este cea cu caruta :)

  • mei 19 February 2010, 20:47

    like I said, imi plac pozele, sunt foarte dragute :D
    si e frumoasa si vederea de la radio ^_^

  • Tatăl Vostru 20 February 2010, 14:09

    foarte tari pozele. parcă îmi pare rău că se termină iarna…

  • Baiatul Ciudat 23 February 2010, 21:14

    te invidiez pentru locul din ZeList :-<

  • DaBici 25 February 2010, 01:10

    Iarna e frumoasa in poze, for real e frumoasa 10-15 min pana ingheti :)

  • lara 25 February 2010, 23:25

    hei deci esti chiar romantic!!!! (judecand dupa ultimile 2 poze) te pup OLIX,ADOR muzica mixata de tine,este pur ANGELICA