Top

Partydul (editia 118) in Daso Cado Targoviste

Sambata seara am fost pentru a 3-a oara la o petrecere in Targoviste, mai exact am facut pentru a 3-a oara Partydul KissFM in Targoviste, dar pentru prima data in Daso Cado. Din poze vazusem ca e un club destul de mare si aveam ceva emotii, dar cand am ajuns la ora 23 m-am speriat cand am vazut cate masini sunt parcate in fata, dar si cat de multa lume era in club. Daca as face o estimare as spune ca au fost in jur de 1000 de oameni acolo, lucru care ma bucura foarte tare!

Alaturi de noi a fost si o gasca de colegi de la PrimaTV care era in oras cu ocazia filmarilor pentru emisiunea colegului Dan Fintescu “Cine stie .. castiga”, dar ei se aflau in club, in special, pentru ca sarbatoream ziua de nastere a colegului Dan (zi care se intampla oficial, in acte, maine 16 februarie)! LA MULTI ANI DANEEE!!!

Am ciocnit impreuna cateva pahare de “ceai de sunatoare” si am petrecut fooarte tare pana la 4 dimineata! Ca si in celelalte 2 dati am tras concluzia ca targovistenii stiu intr-adevar sa se distreze si abia asteptam sa ne intoarcem la vara si sa facem o petrecere la piscina de la Daso Cado!

Daca vreti sa stiti cand venim in orasul vostru puteti consula lista de aici, iar daca vreti sa reascultati Partydul KissFM de sambata seara va invit sa descarcati emisiunea de aici ;)

p.s. multumim colegului Sebi pentru poze!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • pushtu 15 February 2010, 12:11

    va asteptam la vara!:>, dar pana atunci sper sa mai veniti in Targoviste!

  • FunInTheSun 15 February 2010, 11:39

    daca ne mai laudati mult, pe noi, targovistenii, o sa incepem sa dam autografe in stanga si in dreapta :))
    la multi ani, dan :D

  • natalia 15 February 2010, 12:12

    Eu ca de obicei, v-am ascultat la radio si mi-a placut foarte mult. Abia astept luna mai, cand veti veni in Focsani. :)
    La Nulti Ani Dane!

  • Fata din umbra 15 February 2010, 13:26

    ce tort frumos!
    :X

  • pushtu 15 February 2010, 14:52

    http://www.kissfm.ro/partydul “off-air 5 apr 2010 / / / / / / / / / / / / / / / Targoviste Daso – Cado OLiX / Dan Fintescu” aici scrie 5.of, olix “indragostit mai esti”;))

  • eu...din tgv 15 February 2010, 14:37

    A fost super tare. Abia asteptam sa reveniti pe meleagurile noastre :D. Ar fi tare la vara sa mixati sus in turnul Chindiei si noi sa dansam pe ruine :D. I LOVE KISS FM, OLIX AND DAN :*

  • ilona 15 February 2010, 15:25

    super party, doar am participat si eu..

  • Razvan 15 February 2010, 16:59

    Dar in Bucuresti un Pardydul cand????

  • Leasu Daniel 15 February 2010, 22:03

    Vezi atata timp cat lumea se simte bine si te apreciaza pt ce ai nevoie de premii(a fost un post despre niste premii acum ceva timp)

  • popa bogdan viorel 16 February 2010, 09:15

    olix eu va ascult tot timpul mai ales sambata cand e ceva super marfa mai ales seara cand e partidul kiss fm dar am si yo o rugaminte daca se poate cand veniti odata si in bacau cu partidul kiss fm. VA SALUTA BOGDAN DIN BACAU

  • Violeta Apostol 16 February 2010, 13:58

    Chiar hazliu tortul-gargarita. La multi ani, Dan!
    Felicitari pentru Partyd!
    Ah, si cofetarului!

  • Vice 24 February 2010, 20:25

    Frumoasa e ROMANIA NOASTRA !!

  • Vice 24 February 2010, 20:26

    Frumos tort !