Top

Mossano – Indianotech (official video eXclusiv on KissTv)

Incepand de azi puteti urmari eXclusiv pe KissTv videoclipul Mossano – Indianotech

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=rwjl4E1O-8o

De mult asteptam un clip la piesa asta si chiar daca a venit cu o mica intarziere noi ii uram traditionalul “sa fie primit”!

Sincer, m-as bucura sa vad si un clip la versiunea cu Sonny Flame a piesei (versiunea dj Jonnessey care are strofa si refren) :)

Voua cum vi se pare?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Andreea 13 February 2010, 09:09

    E super videoclipul, e super piesa ca orice piesa a lui David DJ, bravo lor asteptam demult acest clip!

  • natalia 13 February 2010, 09:44

    Deci eu acum, ar trebui sa nu ma mai uit pe Kiss TV. :)) Glumesc, asta e si motivul, pentru care am dat drumu la tv.
    Imi place foarte mult clipul! :)

  • cipoc 13 February 2010, 09:54

    da, varianta cu sonny flame e mult mai misto

  • djsave 13 February 2010, 11:40

    super melodie si supe videoclip :D:D Bv David Dj ;)

  • FloRyn 13 February 2010, 11:48

    super tare clipul ;);)

  • alexandra 13 February 2010, 12:11

    clipul e cam sec….si da varianta cu sonny flame e foarte tareee:)

  • Cosmin 13 February 2010, 12:28

    Clip penibil, melodie penibilă.

  • Cip 13 February 2010, 12:59

    E mai de club decat de TV, dar e Ok piesa. Si da, ar fi interesant si un clip la versiunea cu Sonny Flame, desi slabe sanse.

  • deejaytiby 13 February 2010, 13:15

    trebuia sa apara si un videoclip la melodia asta ca sa fim zapaciti si pe la tv cu ea,,pacat ca nu e varianta sonny flame…..pacat

  • maria-lissa 13 February 2010, 13:25

    sa fiu sincera ma asteptam la mai mult pentru o asemenea piesa…da asta e :)

  • Florin L. 13 February 2010, 14:14

    Piesa prinde oricand. Videoclipul, se putea si fara…

  • Sholy 13 February 2010, 17:13

    Foarte reusit clipul.

  • nastasiu cristian 13 February 2010, 18:14

    felicitari lucica si cu adita.sunteti cei mai tari.duceti Barladu acolo unde trebuie….

  • Sszecret 13 February 2010, 21:33

    Sincer? Piesa inca e faina ( in special varianta ft. Sony Flame ) . Videoclipul e…nu stiu…cam sec cum zicea cineva. Sunt de acord cu @FlorinL. , se putea si fara :)

  • denisa 13 February 2010, 22:48

    tare videoclipul,dar ai dreptate olix ar merge si un videoclip la versiunea cu Sonny Flame a piesei (versiunea dj Jonnessey care are strofa si refren)

  • Fata din umbra 14 February 2010, 00:42

    acceptabil… oricum melodia e bestiala.

  • Raluca B 14 February 2010, 12:14

    E o melodie foarte senzuala, combinatie de ritmuri indiene si house, vocea tipei e buna, dar ma asteptam la ceva mai fastuos de la videoclip, mai multa costumatie si peisaj indian. Broscuta aceea sclipiciosa aduce mai mult a toana de seic arab sau manelist imbogatit peste noapte.

  • b.Catalin 14 February 2010, 12:19

    super misto :X

  • bellA 14 February 2010, 15:46

    well , piesa e tare ; cum au spus si restu` , varianta ft. Sony Flame e mai calumea . insa clipul , uhm , dragut , se putea si mai bine .

  • Blue 14 February 2010, 16:31

    No, really, ce e clipul asta?! Mai bine nu il scoteau. Te rog, spune-mi ca nu iti place…

    p.s: and what’s with that hat (aka caciula)?!

  • rebel 14 February 2010, 19:47

    Aseara la partid in jur de ora 3.10 a fost o piesa cu versuri portugheza ,ceva cu cabelia?Cum s numeste si cine o canta?

  • vlad 22 February 2010, 08:02

    Totusi nu trebuia sa scoata un clip la noua melodie in colaborare cu Dony si anume Temptation?

  • Branzila Penteleu 24 February 2010, 09:40

    Kitsch!
    O melodie “comuna” …
    Pana si pustiulica din videoclip(cel cu fes) il imita intr’ale dansului si intr’ale vestimentatiei pe Jamiroquai (doar pentru cunoscatori).

  • diana 11 May 2010, 16:12

    @rebel melodia o canta andra si se numeste abelia

Post a comment