Top

Puya ft. George Hora si Kamelia – V.I.P.

Doamne, doamne, cum se pot lauda unii ca ieri 02.02.2010 au difuzat ei primii in FM piesa asta :)) cand noi am difuzat-o in toamna atunci cand Puya a fost invitat in studioul KissFM pentru lansarea “Sus pe bar” – da, am difuzat-o si pe asta la ora 15 ziua! Si tot atunci am difuzat si “V.I.P.” pentru prima data, la cateva zile inante de aparitia pe piata a albumului “Romanisme 2”.

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=3uvBd0KGZ-0

Scot si inregistrarea daca vreti!

p.s. da, stiu, sunt un mare frustrat. noi sa fim sanatosi / Vorbim sapamana viitoare

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Marius P. 3 February 2010, 11:41

    …s-a lansat oficial ieri? Si da, la kiss fm a aparut pentru prima data la un radio in FM.

  • paul 3 February 2010, 12:10

    oricum e praf melodia. tot mai multe manelisme apar la radio

  • andrei M 3 February 2010, 13:03

    ai dreptate….sapt viitoare vin cumva audientele pe toamna?! ;))

  • Shadowman 3 February 2010, 16:07

    ce sa faca si eu .. sunt plictisit si nu au subiecte de unde sa gaseasca .. nu`ti bate capu cu ei :)

  • deejaytiby 3 February 2010, 16:25

    olix nu uita un lucru unii pe la radio se mai dau si mari….asta e vor sa fie mai tari de cat kissul dar nu pot

  • Andreea 3 February 2010, 16:26

    Lasa Olix, nu merita, noi stim unde a fost prima oara ei sa zica ce vor!

  • dinculescu 3 February 2010, 18:07

    @olix … FELICITARI de pe acum … in rest : MAI TRAGE UN LOZ !!!!

  • shusta 3 February 2010, 18:17

    ai dreptate olix si io am auzit-o la kiss prima data,a trecut ceva vreme!!!!!tine-o tot asa olix

  • alexandra 3 February 2010, 18:23

    simpatica melodia, dar imi placea de puya mai mult cum era inainte adica cum canta cu sisu erau cei mai buni, dar acum puya e ceva cu manelele , nu mai e puya kre era inainte .
    imi cer scz dak am suparat pe cineva cu comentariul meu dar asta e adevarul

  • raoulexus 3 February 2010, 18:57

    Piesa in sine este o trompeta. Si da, la capitolul “lansari” douashzu stau foarte bine… in rest, Dumnezeul din Berceni cu mila!

  • Deea 4 February 2010, 08:31

    eu am auzit melodia la mine acasa prima data .. :))) poftim :)))

  • denisa 5 February 2010, 07:33

    mai da nu conteaza cand a aparut si la alt post de radio.faza cea mai tare ee ca au vazut ca a aparut la kiss fm si ce au zis ei hai ca poate se dau si ei mari cu ceva da nu au reusit pentru ca ceai buna muzic se asculta nu mai si numai la kiss fm .

Post a comment