Top

Old Dogs / Vechi Tovarasi

In saptamana asta am mai vazut inca un film misto – “Old Dogs”, o comedie care la inceput nu promite mare lucru, dar mai spre la mijlocul filmului are cateva faze la care toata sala a ras cu lacrimi!

Am ramas surprins sa-i vad pe John Travolta si pe Robin Williams destul de imbatraniti – R. Williams in film arata mult mai batran decat il vedeti in afisul alaturat.

Imi era dor sa-i vad pe amandoi si cred ca alaturarea lor intr-un film este chiar o combinatie reusita! Pe langa ei mai joaca si Seth Green, care are si el cateva parti foarte haioase!

Film marca Disney cu familie, copii, un caine batran (probabil ca sa fie legatura cu titlul filmului :)) ) si toate celelalte ingrediente care fac dintr-un film banal o comedie buna!

Si daca nu v-au convins cuvintele de mai sus, va recomand trailerul filmului :)

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=lQGWYPgw-YY

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • allexy 17 January 2010, 10:26

    trebuie sa-l vad si eu !

  • aia mik si faina :* 17 January 2010, 09:47

    atata am ras cand am vazut trailer-u de numa :))am filmul, dar inca nu m-am uitat la el; abia astept sa-l vad! ;)

  • mei 17 January 2010, 09:56

    Am vazut si eu trailerul la cinema… si da, chiar i-au imbatranit :D. Anyway, eu cand am vazut ca e vorba de John Travolta si de Robin Williams am zis “Clar, ma duc!” :)). Mi-a placut mult trailerul, deci sigur ma duc sa il vad :D.

  • natalia 17 January 2010, 11:28

    Ai scris “apaturarea”.
    Cu siguranta trebuie vazut, pentru ca am ras urmarind trailer-ul.

  • iulya122 17 January 2010, 14:03

    e super filmul am ras cu lacrimi l-am vazut la cinema chiar merita vazut de mult n-am mai vazut o comedie asa buna

  • Lisandru 17 January 2010, 15:16

    E super frumos filmul .. lam vazut si eu si il recomand tuturor :D

  • Raluca B 17 January 2010, 15:52

    Travolta arata bine, a mai slabit si e sarmant. Am pus filmul pe agenda next week. Iti fac si eu o recomandare: “What about the Morgans ?”comedie cu Hugh Grant si Sarah Jessica Parker. Umor fin englezesc langa glumite red neck, merita vazut.

  • Bogdan710 18 January 2010, 19:48

    fain filmul…trebuie sa ma uit la el neaparat.

  • Ralk 18 January 2010, 21:54

    cand am vazut trailerul am ras cu lacrimi, cand am fost la film am fost usor dezamagita. Pentru ca in film sunt vreo 3-4 faze foarte comice in plus fata de trailer si asta m-a cam desumflat… astept sa apara in cinema “What about the Morgans?”, promite ceva ras

  • Raluca B 19 January 2010, 11:38

    Ralk, filmul pe care il astepti a avut premiera joi, eu l-am vazut vineri si pot sa-ti spun ca mi-a placut felul in care scenariul si jocul actorilor principali reusesc sa te faca sa razi si sa plangi in acelasi timp. Hugh Grant e de milioane!

  • bamboochacostin 20 January 2010, 08:30

    tare dupa trailer :)

Post a comment