Top

Sherlock Holmes

Miercuri am vazut primul film din 2010! Sherlock Holmes! Un film foarte bun, destul de lung (128 min), dar cu foarte multe faze bine gandite, haioase, actiune, efecte samd!

Sincer ma asteptam sa vad un film vechi, batran, de pe vremuri, cu un detectiv batran si ramolit, dar n-a fost deloc asa. Efectele din film, felul in care e filmat, scenariul, dar si personajele fac din Sherlock Holmes un film de nota 9+ !

httpvhd://www.youtube.com/watch?v=DdO1YpVSTWs

Faceti gasca si mergeti sa vedeti filmul asta, garantez ca o sa va placa!

Nu i-am facut video review, dar daca mergeti sa-l vedeti si aveti chef sa va filmati facand un review, astept un mail/comentariu cu linkul catre filmarea voastra si o punem pe www.amfostlafilm.ro !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 15 January 2010, 18:36

    Am vazut trailer-ul de vreo doua ori, iar acum, abia astept sa vad si eu filmul.

  • Raluca B 15 January 2010, 20:08

    Da, a fost o versiune mai moderna a clasicului Sherlock, efecte speciale, replici acide,bine jucata, dar ar fi fost perfect daca ar fi fost mai scurta, ca si asa a fost destul de incalcita intriga si spre final a devenit obositor. Una peste alta, merita vazut.

  • denisa 15 January 2010, 20:29

    olix dabia astept sa vad ce party faceti maine seara si dabia astept sa ma distrez pe mixurile voastre pentru ca maine este si ziua mea de nastere.

  • denisa 15 January 2010, 20:32

    eu sper sa faceti un party de nota 10 asa cum faceti de fiecare data,chiar daca ati avut vacanta.

  • natalia 15 January 2010, 20:37

    @denisa: Comentariile despre Partyd, le poti lasa la http://kissfm.ro/blogs/partydul/

  • sorin 16 January 2010, 01:28

    Am vrut sa-l vad vineri seara, dar era mult prea tarziu, asa ca am vazut “Did You Hear About the Morgans?”. O comedie simpatica!

  • Lacramioara Doina 16 January 2010, 00:00

    Misto filmul! Mi-a placut!

  • alina_tiri 16 January 2010, 23:22

    Ma bucură faptul că am început să văd iar cinematografele pline… Abia aştept să văd filmul,pare interesant.

  • daeron 17 January 2010, 00:48

    In sfarsit un topic pertinent…kiar m-ai convins sa urmaresc filmul asta, cu toate ca ultima generatie de filme ma dezamegeste…
    bv bv olix!!!

  • Bogdan710 18 January 2010, 19:51

    pare interesant

  • Andreea 19 January 2010, 23:57

    mi-a placut fff mult filmul…..ma mai duc inca o data sa-l vad! de abia astept!…iar old dogs e fain dar nu m-a impresionat…e ok de fapt!

  • bamboochacostin 20 January 2010, 08:28

    super tare filmul … l-am vazut dvd-ro :X

  • Cristina 20 January 2010, 18:20

    am vazut si eu filmu la Premiera ;))
    un film bine regizat, deloc plictistor, cu multe faze haioase (cainele ala e adorabil:))).
    merita vazut!

Post a comment