Top

Webcam live de pe partie

Aici

Video clips at Ustream

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • andreea 29 December 2009, 13:02

    hehe va vedem ! =D

  • natalia 29 December 2009, 13:03

    Chiar aici, ma uitam si eu! :)

  • bogdan 29 December 2009, 13:04

    vad ca e superba vremea acolo.ma oftic trebuie sa ajung si eu acolo laga voi

    .

  • Lara 29 December 2009, 14:14

    Suuper tare! :X Si eu mi-am propus sa merg la munte iarna asta, dar nu mai reusesc :( e prea frumos: sa scapi de toate grijile, problemele si poluarea din capitala si sa te improspatezi cu un aer curat de muunte si zapada muuultaa!!) Distractie faina! :P

  • Florin 29 December 2009, 15:22

    Ne vedem la radio :))

  • costin 29 December 2009, 14:40

    tare :)

  • Aida-Marina Sararu 29 December 2009, 15:15

    You’re a lucky ASSHOLE!!!!! :P:P:P

  • Cosmin 29 December 2009, 15:18

    Sunteti foarte misto eu va ascult online!Se aude super. Ador mixu cu dansul pinguinului bestial!!!!!Tinetio tot asa !!

  • madalina 29 December 2009, 15:23

    super tare…..aveti cel mai tare grup…….si faceti ceva ce conteaza mereu pt unii………………..cat e curand ajung si eu acolo………..sper sa mai fiti acolo………….va pwp:):):)

  • madyutzz 29 December 2009, 15:59

    poooooooooop…………….vin si eu la munte acusi acusi ajung……..ma uit la voi de pe tel…….pwp pe olix

  • madyutzz 29 December 2009, 16:04

    inca o data mixu` cu dansu pinguinului

  • Cocopack 29 December 2009, 16:24

    MAi Olix…stau acasa si ma uit ce fain va distrati voi acol…
    as venii si eu da e departe de la Cluj,
    oricum, ne vedem dupa rev. v-am pupat.
    Dau o dedicatie speciala pe Ana sotia mea, care o sa fie surprinsa sa auda lucrul asta pt ca va asculta LIVE! :D
    V-am pupat, ne vedem in weekend!

  • danut 29 December 2009, 16:35

    ce sa zic sunteti belea va ascult zi de zi chiar foarte mult..tinetio tot asa si sarbatori fericite

  • Geollyna 29 December 2009, 16:50

    Sunteti super tari…va ascult in ficare zi..Kiss Fm se asculta si in Mallorca…va pup

  • RADU 29 December 2009, 16:59

    e misto
    da` de ce nu aveti si sonor ???

  • denisa 29 December 2009, 17:39

    mi-au placut filmuletele si am vazut ca va bucurati de zapada ,dar tu olix daca nu incerti sa schiezi degeaba te bucurii de zapada.haiii olix eu iti tin pumni cand vei incerca.

  • Gabr13l 29 December 2009, 18:32

    off …imi place temaa :d

  • Raluca Diana Mitu 29 December 2009, 16:42

    te-am auzit la radio. Microfonu! unde-i microfonu?=))

  • mei 29 December 2009, 19:43

    Great thinking :D. Asa suntem tinuti si mai la curent, right :))?

  • Florin Grozea 29 December 2009, 18:19

    Ustream :-)

  • Sinziana Dulama 29 December 2009, 18:45

    F tare se vede.

  • Sszecret 29 December 2009, 21:35

    A fost foarte tare!! V-am vazut la webcam, am vorbit pe chat si am ascultat la radio. GE NI AL . Mai ales dansul cu “El Meniaito” Asteptam si maine :)

  • neagoe nelutzu 30 December 2009, 15:48

    sunte-ti cei mai tari va ascult in fiecare zi . atmosfera ffff bbb

  • Bogdan 30 December 2009, 16:03

    as vrea sa va urmaresc toata ziua…dar din pacate mi-ar trebui cateva abonamente vodafone ptr asta :)) nu doar unu de 4Gb cat am in prezent :(

  • Bogdan 30 December 2009, 16:04

    as vrea sa va urmaresc toata ziua…dar din pacate mi-ar trebui cateva abonamente vodafone ptr asta :)) nu doar unu de 4Gb cat am in prezent :(

  • Vlad 30 December 2009, 16:19

    super party sunteti cei mai tari bravo DJ Olix sorry OLIX si atat incerc sati indeplinesc dorinta. va saluta Vlad din Bacau si toata gasca din Club Kremlin

  • Pyshte 30 December 2009, 16:20

    Ieri am plecat de acolo! Imi pare foarte rau ca nu am mai putut sta!:(

  • Vlad 30 December 2009, 16:21

    va saluta vlad din bacau

  • LuCy 30 December 2009, 18:02

    Santeti cel mai tare radio va ascult in fiecare zi,si sunteti ff tari!!!:-bd;)

  • mioara 30 December 2009, 18:04

    e super tare la voi, dar nu va aud pe net??????????

  • denisa 30 December 2009, 18:55

    olixxx faaa ceva ca de vazut va vadem da nu se audeeeeeeeeeeeeeeee .

  • denisa 30 December 2009, 19:01

    ar fi fost bine daca sar fi auzit dar oricum sunteti foarte tari .vreau sa spun ca sunteti mai tari dacat cei din brasov.bafta si va pup .mia placut de voi azi cand ai dnsat dansul pinguinului eram acasa si dansam si eu in dormitor

  • denisa 31 December 2009, 10:31

    olix mai inra si tu online ca tot ai pe blog acolo o adresa de mes si tot stai acolo in studioul Kiss Fm .Vorba lui Dan are dreptate ca iesi din studiou nu mai cand este ceva important.Mai ziceai ca nu schiezi pai asa nu merge oricum esti cel mai tare abia astept sa vad cum va iese petrecerea inseara asta

  • denisa 31 December 2009, 15:48

    vad ca ee ceva zapada la munte

  • denisa 31 December 2009, 15:53

    este tare mixul bravo

  • denisa 31 December 2009, 15:54

    olix mai aratate si tu

  • Bogdan 31 December 2009, 15:59

    denisa denisa denisa denisa denisa denisa…numai denisa asculta kiss fm/:))

  • denisa 31 December 2009, 16:00

    vai tu olix ai iesit si tu afara din studiou ia zim si mie cum ee afara ?

  • natalia 31 December 2009, 16:14

    @denisa: Mai lasa-ne!

  • olixbolix (Oliver Simionescu) 31 December 2009, 22:26

    mama mama ce danseaza lumea pe partia din predeal http://www.olix.ro/2009/12/29/webcam-live-de-pe-partie/

  • ciobix (daniel o ciobanu) 1 January 2010, 00:44

    RT @OLiXbOLiX: romanian party live similar to Aspen http://www.olix.ro/2009/12/29/webcam-live-de-pe-partie/

  • denisa 1 January 2010, 18:59

    cand puneti pozele de la Partyul de revelion de aseara???

  • anonim 26 February 2011, 13:17

    de ce nu merge webcamul?

  • Messi_pirvu2011 5 March 2011, 11:26

    dk nu se vede?

Post a comment