Top

Parrrrtiee!

Am ajuns in a 5-a zi din ele 10 pe care le petrecem in aceasta perioada aici la munte. Daca in prima zi zapada se topea si partia era cam trista acum lucrurile se indreapta. Doua zile la rand a nins, iar astazi cand m-am trezit termometru arata -14 grade.

Pe partie e destula zapada, lumea schiaza, se da cu snowboard-ul, cu sania, capacul de wc, farasul samd. Incepe sa-mi placa la munte, cel putin atmosfera daca nu frigul si umezeala. Aici in studioul nostru de pe partie e bine, sunt vreo 10-15 de grade, iar privelistea e superba! Aveti mai jos cateva poze facute ieri pe partie!

Daca devin obsedant sau plictisitor cu postarile despre munte sa ma anuntati :)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • miriam957 29 December 2009, 11:19

    ma asteptam sa incerci macar o experienta cu snowbordul.

    Serios…in locul tau tot invatam macar putin sa schiez. Ar fi fost amuzant.

    Profita de viata…cand vrei sa incerci experiente noi?

  • natalia 29 December 2009, 11:20

    Obsedant? Nu, ba din contra, chiar imi place. :)
    Ma uitam aseara, pe pozele si filmuletele de acolo si mi-a placut foarte mult ceea ce am vazut. :)

  • Cristian Teichner 29 December 2009, 11:37

    Tu esti de 5 zile la munte si NU AI SCHIAT??? Tu ce om esti? :))

  • natalia 29 December 2009, 11:41

    @OLiX: De-aia pe site-ul Kissfm, ai fost numit Gerila! :))

  • nashu_mare 29 December 2009, 11:43

    Ba, pune clapari in picioare si urca-te pe schiuri!

  • florinL 29 December 2009, 11:51

    La tine exemplu de rezistenta din munti, ca nu toata lumea are frigul sau anotimpul rece pe lista preferintelor. In schimb, distractia incinge atmosfera, mai ales ca o aveti si pe Oana cu voi. Si un duplex Predeal-Poiana ar fi super!

  • Pyuric 29 December 2009, 12:06

    Nuuuu, mai baga poze, ca sunt misto. :D Mai ales pt cei care au ramas in Bucuresti si n-au ajuns la munte iarna asta…. Da baga-le mai mari, sa ne benoclam ca lumea la ele :X

  • mei 29 December 2009, 16:51

    A treia poza si a patra imi plac mult :D.

  • denisa 29 December 2009, 17:36

    olix chiar nu devi obsedat cu pozele de la mute.eu anul acesta nu o sa ,merg la munte, dar macar ma uit la pozele cu voi si ma distrx pe muzic voastra.mi-a placut azi de oana cand a dansat menaito .chiar ascultam kiss fm si dansam in dormitor menaito si ma gandeam ca daca eram la munte cred ca primeam o invitatie in club .va pup si sunteti cei mai tari s cei mai nebuni mai les tu olix

  • tinna 31 December 2009, 12:50

    misto prima fotografie.

Post a comment