Top

Buna dimineata Predeal!

Sunt in Predeal de 4 zile deja, iar astazi a fost a doua dimineata cand m-am trezit si pe geam am vazut super ninsoare!

Ieri am primit si prima bulgareala/baie in zapada care nu m-a facut foarte fericit, in schimb seara am avut/facut o petrecere care a iesit mult peste asteptari in X-Pub! Tot aici facem si Revelionul pe care, stiti deja, il transmitem live pe KissFM!

Aaa! Am tema noua la blog! Multumesc, ca de obicicei, Cristi @ Mediajuice si Alexandru Negrea aka Buddha!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Zozo 28 December 2009, 14:16

    Da se vede, si pe langa asta se vede si cum nu mai exista jgheaburile :))

  • Acadea 28 December 2009, 14:20

    sall ..daca stie cineva ….as vrea sa stiu si eu preturile la telescaun :) daca se poate cu tot oferte la cate urcari una gratis :D ms mult

    sarbatori fericite si la multi ani !

  • natalia 28 December 2009, 14:28

    Stiam eu, ca asta va fi noua tema! :)) Arata foarte bine! :)
    Imi place sa vad cum ninge, dar din pacate, la noi ploua de vreo 2 zile.

  • Danieluts 28 December 2009, 14:29

    Imi place tema,e mult mai potrivita si da un aer mai fresh :).

    Felicitari Mediajuice si Buddha!

  • Danieluts 28 December 2009, 14:30

    aaa,am uitat ceva :D
    btw..sper sa bagi si smsurile de la 3 :D

  • florinL 28 December 2009, 14:59

    In ton cu vremea/vremurile, dar probabil va trebui schimbat la final de sezon cu vreun ghiocel :D Super si primul post, asa ca la cat mai multe articole optimiste! Partieeee… la commenturi :)

  • Sszecret 28 December 2009, 17:18

    La voi ninge si la mine nu…Eh, las’ ca o sa-mi iau si eu un tun de zapada, sa vedeti voi atuncea :))

    P.s. : Misto noua tema

  • denisa 28 December 2009, 21:21

    arata mai bine blogul acu. bafta acolo la predeal pentru toti. o sa ascult mixurile de revelion din club X-Pub chiar daca o s fac revelionul acasa cu prieteni.te pup si tino tot asa si cum eee pe la Predeal???

  • Sinziana 28 December 2009, 21:28

    Ce frumos a fost. Pacat ca nu a fost zapada ca lumea.

    Ascult inregistrarea de la FK din ultima seara si am dat peste partea cand ai pus ginglelul cu vocea mea de la Partyd…. cica o fata mai maica asa si blonda :))))))

    Bafta la Winter Kiss. Pup

  • mei 28 December 2009, 23:33

    Cum spuneam, nice idea :).

Post a comment