Top

Fie ca magia sarbatorilor..

Va rog eu mult.. NU VREAU NICI ANUL ASTA MESAJE TRIMISE LA TOATA AGENDA!

Vrei sa-mi urezi ceva de sarbatori trimite-mi un mail care sa-mi fie adresat, suna-ma si-ti voi raspunde sau da-mi un sms care sa simt eu ca-mi este adresat!

N-ai timp sa-ti suni toti prietenii sau sa-i contactezi ca sa le urezi sarbatori fericite? Atunci fa-o doar cu cei care-ti sunt mai apropiati!

Hai sa spunem cu totii NU mesajelor trimise in masa de sarbatori!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • mei 23 December 2009, 13:53

    De-acooord :D.
    Bine atunci, de sarbatori iti trimit mail :)). Good for you :D?

  • Aida-Marina Sararu 23 December 2009, 13:55

    Sărbători Fericite OLiX!

  • natalia 23 December 2009, 14:05

    Intotdeauna prefer urarile facute din suflet. Vreau ca persoana careia ii este destinat mesajul sa-si dea seama, cu adevarat, ceea ce vreau sa transmit.

  • florinL 23 December 2009, 14:38

    Si cum ramane cu profitul companiilor de telefonie? :)) E aiurea cand tre’ sa-ti triezi mesajele in de sters si cele care chiar merita citite. Oare chiar este cineva pe care sa-l incalzeasca versurile copiate sau trimise catre mai multi? E de o mie de ori mai placut sa primesti mesaje/surprize neobisnuite, haioase, care sa te reprezinte pe tine, ca persoana destinatara. Alea chiar vin din suflet! Asa ca Sarbatori iesite din tipar!

  • aly 23 December 2009, 14:53

    de acord cu tine!!

  • Cladyy 23 December 2009, 15:08

    Sunt de acord cu tine!

    Desi n-am trimis in viata mea un sms de Craciun :))…

  • denisa 23 December 2009, 16:59

    ok sunt de acord cu tine olix da nu prea cred ca am timp asa sa dau la ficare prieten cate un sms da imi fac timp si pentru asta oricum iti urez sarbatori fericite si un nou an plin de bucurii da da tu nu prea raspunzi la mail

  • Crisa 23 December 2009, 17:15

    Eu nu stiu cum pot unii sa trimita la toata agenda, mai ales daca te mai numeri si tu printre contacte :))) Deci NU mass-urilor.Te-as suna mai OLiX dar n-am nr tau …offf …Am sa-ti compun un e-mail :D

  • Cladyy 23 December 2009, 17:53

    @denisa:

    Ce spui de o virgula, un punct, o litera mare la inceput de propozitie?

  • Emil Trifa 23 December 2009, 19:14

    Sunt de acord! Anul acesta voi trimite mesaje personalizate. Am sa leg telefonul la PC, deschid NOKIA PC Suite si scriu pt fiecare om care merita in parte. Atat!

  • RazorX 24 December 2009, 17:20

    bine zis OLiX! sarbatori fericite!

  • Ov! 24 December 2009, 20:07

    hey olix!!!eu de obicei cam dau sms-uri de craciun din moment ce primesc!dar….ce sa zic iti doresc Un Craciun Fericit!!!!!!

  • phidas 24 December 2009, 22:21

    Craciun Fericit!

  • natalia 25 December 2009, 09:07

    MERRY KISS-MASS! :-* >:D< :)

  • simonik 25 December 2009, 09:50

    Sunt de acord cu tine. Am primit o groaza de sms-uri si mass-uri de genul asta , dar nu am raspuns la nici unul. Sarbatori fericite!

  • daeron 27 December 2009, 11:09

    Pt. prima data sunt de acord cu tine :D
    …e un inceput, poate…

Post a comment