Top

Ultimul Partyd ON TOUR din 2009

In seara asta, in Sibiu, in Club Zebrano, se intampla ultimul Partyd KissFM ON TOUR din turneul nostru 2009!

Si ne-am propus s-o facem lata rau de tot de data asta! Eu, impreuna cu Dan Fintescu, Dj Jonnessey, Marios Bischin si echipa de la CeFacemDiseara + prieteni din Bucuresti si Sibiu ne adunam in club si incingem o petrecere memorabila!

Ne auziti live pe KissFM dupa ora 00, iar maine pe blogul Partydului vom pune si inregistrarea!

Turneul nostru ia sfarsit, dar reincepe din martie 2010, iar pana atunci ne gasiti la munte, in Predeal de unde vom face transmisii in fiecare sambata, dar si-n noaptea de revelion!

Hai sus!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 19 December 2009, 19:34

    Hehe, a fost o toamna frumoasa, ascultandu-va! :)
    Abia astept Partydul din seara asta! :)
    Distractie placuta si PARTY ON! :)

  • florinL 19 December 2009, 19:45

    Poate la anul ajungeti si in Braila.Cred ca ati avut parte de experiente tari sa vedeti cum se distreaza fiecare oras in parte si le-ati transmis mai departe intregii tari.Clar toamna asta Partydul Kiss FM a castigat alegerile,cel putin in FM :)

  • Ioana Cozma 20 December 2009, 02:19

    vai, iar cu trandafirul ? :))) #-o

  • Moni 20 December 2009, 09:44

    Bravo, ati avut un an bun, bafta sa aveti si pentru anul viitor.

  • giorgiana 20 December 2009, 09:47

    foarte tare aseara in Zebrano!!..de unde as putea sa downloadez si eu emisiunea de aseara..va rog mult sa imi spune-ti si mie..!!

  • balauru 20 December 2009, 12:26

    Aştept revelionul dacă emiteţi ca şi anul trecut va fi bestial. Acel program îl ascult cu plăcere în maşină şi acum.
    Baftă multă

  • denisa 20 December 2009, 12:48

    a fost cel mai tare party aseara vam sunt racita si aseara am stat in pat si vam ascultat ati fost tari mai ales olix si dan si bafta la munte tot asa party sa faceti

  • Oliver Simionescu 20 December 2009, 11:55

    fara tradafir ;))

  • Ioana Cozma 20 December 2009, 12:21

    hai ca eu l-am auzit aseara. doar ca acum nu mai era de la moldova, firesc :)) great job aseara. :D pup

  • Oliver Simionescu 20 December 2009, 12:46

    aaa, acum inteleg la ce trandafir te referi :P

  • Cladyy 20 December 2009, 18:57

    Am ascultat acum inregistrarea…
    Imi imaginez ce distractie a fost in Club :X

  • sorin 21 December 2009, 00:57

    Ce viata pe capul tau…Vara la mare, iarna la munte…Asa job vreau si eu…Dar stai ca se poate..Iarna tastez de pe partie, vara de pe plaja:D

  • Iulia Popescu 21 December 2009, 01:15

    nice… distractie placuta!!!! si pacat… eu sunt prea departe :(…

  • Suzana 21 December 2009, 07:56

    Felicitari pentru evenimentele organizate anul acesta de Partydul KissFM! Sunt sigura ca ati avut succes in toate orasele in care ati fost, la Iasi cel putin, a fost super show!! ;) Iti doresc ca anul 2010 sa fie cel putin la fel de bun ca 2009! Sarbatori fericite! La multi ani, la mai multe show-uri si distractie placuta la Predeal… Nu stiu inca daca voi putea ajunge, dar sper macar sa transmiteti live sau sa pui poze pe Twitter… ;) O zi frumoasa si spor la treaba! :)

Post a comment